Skocz do zawartości
julekstep

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SlaKB napisał:

Tak sobie patrzę na ten draft i jak Westbrook poprawi handling to jest potencjał na superstara.

Reszta czołówki to tak w sumie za bardzo niewiadomo co to z nich będzie - czy skonczy się na rolesie czy może allstarze.

Chociaż jak taki Love na campach będzie mocno pracował nad D to może być kozakiem.

Podałeś dwa dość specyficzne przykłady :)

Love i Westbrook są dobrymi grajkami w obecnych czasach, ale simka wydana była w 2001 roku i ma bardziej klasyczne spojrzenie na koszykówkę.

Co z tego, że Love ma dobrą trójkę, skoro jako PF i tak nie będzie dużo rzucał zza linii, a słaba D i blok go trochę dyskwalifikują jako podkoszowego.

To sam Russell - słaba trojka i handling - może trzeba poszukać mu nowej pozycji?

Jasne, jest potencjał są campy, ale mamy zderzenie klasyczna koszykowka vs nowoczesna.

Podobają mi się Gordon i w szczególności Jordan :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Love i Westbrook są dobrymi grajkami w obecnych czasach, ale simka wydana była w 2001 roku i ma bardziej klasyczne spojrzenie na koszykówkę.

Co z tego, że Love ma dobrą trójkę, skoro jako PF i tak nie będzie dużo rzucał zza linii, a słaba D i blok go trochę dyskwalifikują jako podkoszowego.

To sam Russell - słaba trojka i handling - może trzeba poszukać mu nowej pozycji?

Jasne, jest potencjał są campy, ale mamy zderzenie klasyczna koszykowka vs nowoczesna.

Jordan bestia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, SlaKB napisał:

Tak sobie patrzę na ten draft i jak Westbrook poprawi handling to jest potencjał na superstara.

Reszta czołówki to tak w sumie za bardzo niewiadomo co to z nich będzie - czy skonczy się na rolesie czy może allstarze.

Chociaż jak taki Love na campach będzie mocno pracował nad D to może być kozakiem.

poczyść skrzynkę bo nie da się do ciebie napisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Pablo81 napisał:

za bardzo się zafiksowałeś na 'wytyczne od Krzema' :P 

out-of-position skille są często gęsto bardzo przydatne tbh

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

za bardzo się zafiksowałeś na 'wytyczne od Krzema' :P 

out-of-position skille są często gęsto bardzo przydatne tbh

Walker GOAT :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pablo81 napisał:

Walker GOAT :)

a jaki Walker ma out-of-position skill na wysokim poziomie? u niego jest ten problem że on jest totalnym średniakiem we wszystkim (poza DReb brak skilla na chociaż 80)

totalnie inny case niż to czym może się stać Love

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silnik simki mowi, że PF mało rzuca za 3, to ta umiejętność jest mu rak srednio potrzebna.

W Finalach obu konferencji nie grał żaden podkoszowy bez D.

Jakoś Brad Miller nie robi furory, a za pozbycie się Boozera, Randolpha czy Jamiesona trzeba dopłacać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Silnik simki mowi, że PF mało rzuca za 3, to ta umiejętność jest mu rak srednio potrzebna.

W Finalach obu konferencji nie grał żaden podkoszowy bez D.

Jakoś Brad Miller nie robi furory, a za pozbycie się Boozera, Randolpha czy Jamiesona trzeba dopłacać.

ale Ty porównujesz jakichś kasztanów do kolesia, który ma papiery na 30+ ppg superstara

ot -> nie poprawi obrony to się go da na SF i tyle :) (z Boozeramy czy Randolphami nie było tego komfortu....przez brak out-of-position skills) 

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trza coś zrobić z tym silnikiem bo w ogóle nie postępowy i nie idzie z duchem czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, julekstep napisał:

ot -> nie poprawi obrony to się go da na SF i tyle :) (z Boozeramy czy Randolphami nie było tego komfortu....przez brak out-of-position skills) 

Czyli posrednio przyznales mi racje, że skile out of position trzeba zmienic na takie pasujace do pozycji, poprzez zmianę tejże pozycji :)

Edytowane przez Pablo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym Boozerem to w ogóle nie czaję ocb, na papierze wygląda legit i te staty raczej to potwierdzają ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, elwariato napisał:

z tym Boozerem to w ogóle nie czaję ocb, na papierze wygląda legit i te staty raczej to potwierdzają ...

on jest spoko -> ale jest przepłacony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kolader napisał:

poczyść skrzynkę bo nie da się do ciebie napisać

Już

Co do tego Love, to przecież pisałem że jak rozwinie się w D. Jak się nie rozwinie to będzie takim właśnie mniej więcej Boozerem tylko, że z trójką. A jak rozwinie D może być najlepszym graczem tego draftu.

A Jamison w PTB jak dostał minuty i piłkę to robił 25 ppg i za 3 też rzucał, a Love ma dużo wyższy sufit :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, SlaKB napisał:

Już

Co do tego Love, to przecież pisałem że jak rozwinie się w D. Jak się nie rozwinie to będzie takim właśnie mniej więcej Boozerem tylko, że z trójką. A jak rozwinie D może być najlepszym graczem tego draftu.

A Jamison w PTB jak dostał minuty i piłkę to robił 25 ppg i za 3 też rzucał, a Love ma dużo wyższy sufit :)

Jamison kozak, nie jest tani ale do negocjacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Jamison kozak, nie jest tani 

łoj co fakt to fakt, mnie jego strata będzie kosztować jeszcze jakieś 80 mln przez najbliższe kilka sezonów 🤪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, elwariato napisał:

łoj co fakt to fakt, mnie jego strata będzie kosztować jeszcze jakieś 80 mln przez najbliższe kilka sezonów 🤪

Tim Duncan GOAT, o co chooo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że zbliża się powoli 2 runda draftu. Mam taką propozycje aby wrócić do starego sposobu jej przeprowadzenia, pozwoliło by to zdynamizować trochę grę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, SzuLcU napisał:

Jako że zbliża się powoli 2 runda draftu. Mam taką propozycje aby wrócić do starego sposobu jej przeprowadzenia, pozwoliło by to zdynamizować trochę grę. 

Jaki jest stary sposób? 

W kazdym razie jestem za wszystkim, co przyspieszy draft :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jaki jest stary sposób? 

W kazdym razie jestem za wszystkim, co przyspieszy draft :)

Drużyny, które posiadały pick w 2 rundzie były podzielone zazwyczaj na dwie grupy(zakładam, że było to zależne od ilość uczestników w tej rundzie). I wysyłały swoje wybory na PW do komisarzy. Przykładowo jeśli miał byś 3 wybór w 2 rundzie musiałeś przesłać listę 4 zawodników, którzy cię interesowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, SzuLcU napisał:

Drużyny, które posiadały pick w 2 rundzie były podzielone zazwyczaj na dwie grupy(zakładam, że było to zależne od ilość uczestników w tej rundzie). I wysyłały swoje wybory na PW do komisarzy. Przykładowo jeśli miał byś 3 wybór w 2 rundzie musiałeś przesłać listę 4 zawodników, którzy cię interesowali. 

No i to jest dobre rozwiazanie :) Tak jak przy podpisywaniu FA. Niektóre picki zajmują 20h, a 2rd raczej nikt nie będzie handlował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi