Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kolader napisał:

poczyść skrzynkę bo nie da się do ciebie napisać

Już

Co do tego Love, to przecież pisałem że jak rozwinie się w D. Jak się nie rozwinie to będzie takim właśnie mniej więcej Boozerem tylko, że z trójką. A jak rozwinie D może być najlepszym graczem tego draftu.

A Jamison w PTB jak dostał minuty i piłkę to robił 25 ppg i za 3 też rzucał, a Love ma dużo wyższy sufit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SlaKB napisał:

Już

Co do tego Love, to przecież pisałem że jak rozwinie się w D. Jak się nie rozwinie to będzie takim właśnie mniej więcej Boozerem tylko, że z trójką. A jak rozwinie D może być najlepszym graczem tego draftu.

A Jamison w PTB jak dostał minuty i piłkę to robił 25 ppg i za 3 też rzucał, a Love ma dużo wyższy sufit :)

Jamison kozak, nie jest tani ale do negocjacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jaki jest stary sposób? 

W kazdym razie jestem za wszystkim, co przyspieszy draft :)

Drużyny, które posiadały pick w 2 rundzie były podzielone zazwyczaj na dwie grupy(zakładam, że było to zależne od ilość uczestników w tej rundzie). I wysyłały swoje wybory na PW do komisarzy. Przykładowo jeśli miał byś 3 wybór w 2 rundzie musiałeś przesłać listę 4 zawodników, którzy cię interesowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzuLcU napisał:

Drużyny, które posiadały pick w 2 rundzie były podzielone zazwyczaj na dwie grupy(zakładam, że było to zależne od ilość uczestników w tej rundzie). I wysyłały swoje wybory na PW do komisarzy. Przykładowo jeśli miał byś 3 wybór w 2 rundzie musiałeś przesłać listę 4 zawodników, którzy cię interesowali. 

No i to jest dobre rozwiazanie :) Tak jak przy podpisywaniu FA. Niektóre picki zajmują 20h, a 2rd raczej nikt nie będzie handlował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można anulować rezygnację z picku? 

Jakie zasady są z tym związane, ile godzin po rezygnacji itd? 

Dla mnie te rezygnacje są głupie, najlepiej by można albo rezygnować do swojego picku, albo z 1 rund nie można rezygnować i kropka. 

A teraz jak to wygląda w takim razie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Czyli można anulować rezygnację z picku? 

SlaKB jakoś chwilę po rezygnacji napisał czy jednak nie można tego cofnąc.

Kwestia pójścia na rękę.

 

Liczę że od kolejnego sezonu będzie mniej rezygnacji z 2giej rundy (a w sumie można by i zabronić rezygnowania z 1st)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tecu napisał:

Jak najbardziej jestem za pójściem na rękę, ale też by nie było problemu, że chwila to 1h czy chwila to dwa dni. 

Dlatego proponuję, albo brak rezygnacji 1 rundy a druga jak zaproponowaliście, albo rezygnację do swojego picku. 

no tutaj był podany cut-off - do 20tego picku i SlaKB się w tym zmieścił komfortowo (rezygnacja + korekta), więc imho szukanie problemu na siłę

co do zakazu rezygnacji z 1st rounds -> to jest imho dobry pomysł do rozważenia jak najbardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.