Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ja bym bardzo prosił o wyjaśnienie mi czy mogę zastrzec Birdy u Tinsleya, Jonesa, Westa i Andersena... Bo nie czaję tego nawet w najmniejszym stopniu. I co to dla mnie zmienia jeśli zastrzegę.

musisz wejść na profil danego grajka (przez free agency) i sprawdzić czy ma wymaganą ilość bird years, więc tu odpowiednio to będzie:

Tinsley - 7

Jones - 10

West - 4

Andersen - 1

 

więc ten ostatni odpada od razu, bo nie możesz u niego zastrzec birdów (3 min) :)  - reszta jest ok

teraz tak -> jak zastrzegasz birdy to do Twojego salary dopisana będzie wirtualna kwota (przykładowo dla Jonesa będzie to 15 baniek (max) a dla Tinsleya 4,6 x 2 czyli 9,2 bańki

jeśli zdecydujesz się zastrzec im birdy to do momentu aż nie zejdą z FA (podpisani przez Ciebie albo kogoś innego) będą doliczać się do Twojego salary, więc zamiast 45 baniek w salary będziesz miał prawie 70, więc nie będziesz mógł podpisywać tylko tych swoich zastrzeżonych* + MLE/LLE i minima

birdami można czasowo przekraczać luxury cap jbc

* - to jest całe clue tak w ogóle (zastrzeżenie birda dla grajka pozwala przekroczyć soft cap w wysokości 54 000 000 baniek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

musisz wejść na profil danego grajka (przez free agency) i sprawdzić czy ma wymaganą ilość bird years, więc tu odpowiednio to będzie:

Tinsley - 7

Jones - 10

West - 4

Andersen - 1

 

więc ten ostatni odpada od razu, bo nie możesz u niego zastrzec birdów (3 min) :)  - reszta jest ok

teraz tak -> jak zastrzegasz birdy to do Twojego salary dopisana będzie wirtualna kwota (przykładowo dla Jonesa będzie to 15 baniek (max) a dla Tinsleya 4,6 x 2 czyli 9,2 bańki

jeśli zdecydujesz się zastrzec im birdy to do momentu aż nie zejdą z FA (podpisani przez Ciebie albo kogoś innego) będą doliczać się do Twojego salary, więc zamiast 45 baniek w salary będziesz miał prawie 70, więc nie będziesz mógł podpisywać tylko tych swoich zastrzeżonych* + MLE/LLE i minima

birdami można czasowo przekraczać luxury cap jbc

* - to jest całe clue tak w ogóle (zastrzeżenie birda dla grajka pozwala przekroczyć soft cap w wysokości 54 000 000 baniek :) 

A no czaję, dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

A no czaję, dzięki! :)

szok w sumie patrząc jaki bełktot napisałem xDDD

ale dobrze -> podsumowując -> w Twojej sytuacji (raptem 8 baniek poniżej soft capa, więc i tak bez szału) to imho zastrzeganie to raczej oczywista decyzja (i potem próba dobrania jakiegoś centra za MLE + sensownych rezerw za minima)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Nieśmiałe pytanie jeszcze - skąd ja mam tegoroczny 1st Nuggets? Wcześniej na stronie go nie było :)

 

W dniu 21.03.2020 o 13:10, Qcin_69 napisał:

Blazer-Hawks 

2 deale

1) Por out:J.Jackson, L.Kleiza 

POR In: nic

ATL out:nic

ATL In:L.Kleiza, J.Jacksom

2 deal

Por out:P.Ewing, TOR 31' 1st, DEN 32' 1st, POR 33' 2nd

POR in:S.Nash, R.Wallace, Ch.Duhon, A.Ellis

ATL out:S.Nash, R.Wallace, Ch.Duhon, A.Ellis 

ATL In:P.Ewing, TOR 31' 1st, Deal 32' 1st, Por 33' 2nd

BLAZERS zwalniaja M.Huertasa

 

@cvbe 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gimmie napisał:

fatalne wieści. Spokojnie mogli pograć jak Bird do 40

średnia wieku w Jazz niepokojąco spadnie!

 

9 minut temu, cvbe napisał:

No spoko, ja tu mam małą raczej kontrolę nad stanem posiadania :D To zobaczę co tam w drafcie można wyciągnąć nawet :P

nie pisz takich rzeczy xD

UDAWAJ  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Szkoda ze nie spotkamy się w PO :( chętnie byłym przytemperowal ten pyskaty języczek 

Sonics szybciej wejdą do PO niż te kasztany Blazerskie :P 

 

a poważnie to Gallo niestety może być dobrym pickiem (chociaż z 4ką było jeszcze kilku ciekawych gagatków którzy mogą się okazać lepsi z czasem)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Sonics szybciej wejdą do PO niż te kasztany Blazerskie :P 

 

a poważnie to Gallo niestety może być dobrym pickiem (chociaż z 4ką było jeszcze kilku ciekawych gagatków którzy mogą się okazać lepsi z czasem)

Jestem zadowolony z zespołu, Gallo był brany pod fit, inaczej wziąłbym innego grajka :) ale Rondo-Pippen-Gallo-Jamison-Bynum liczę ze te PO zrobią z przytupem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.