Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Ashigaru napisał:
Milwaukee Bucks $9 030 479

 

@julekstep tej kwoty się trzymam przy rozdawaniu ofert ;) 

ooo

dzięki za info -> poprawiłem

nie wiem jak to się zadziało bo jestem prawie pewien że dobre wklejałem (nawet patrzyłem na stan GSW)

 

Wasz,

Najlepszy Komisz Ever! ❤️ 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Portland TrailBlazers-21,163 mln

1.A.Biedrins LLE-1,2 mln 1 rok

2.Horace Grant- min

3.Jamal Maglorie-min

daj jeden porządny MLE a nie kombinujesz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

ooo

dzięki za info -> poprawiłem

nie wiem jak to się zadziało bo jestem prawie pewien że dobre wklejałem (nawet patrzyłem na stan GSW)

 

Wasz,

Najlepszy Komisz Ever! ❤️ 

daj jeden porządny MLE a nie kombinujesz :P 

A to mogę? Żeby nie przekroczyć luxury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosh!!!

jak bym wiedział że @Pablo81 da się oszukać @SlaKB to w życiu bym mu na promocji Raji Bela nie dał

na cholere tam teraz Gill o identycznym profilu z bieda-potencjałem + downgrade all-stara Jeffersona do wyrobnika Haywooda*?

za te bieda picki? (duo Iverek/Jefferson gwarantuje PO przez najbliższe dwa lata luźniutko)

 

pffff

 

* jeszcze by było to zrozumiałe jakby w Spurs były 2 mega-ofensywne opcje które trzeba obudowywać obrońcami -> ale tam przecież nie ma nawet typowej 1szej opcji w tym momencie (to raczej zrównoważony team gdzie taki Jefferson jeszcze zyskiwał na wartości)

** no i Gill i Bell się nadają tylko na SG (za słabe post D na SF i za słaby passing na PG) -> więc żaden nie będzie nawet solidnym 6th manem (patrz Okur w Magic, który obstawia 3 pozycje jako backup) -> więc z grubsza Spurs zapewnili sobie b.dobry backup na 1 pozycji kosztem mocnego osłabienia s5 -> bezseeeeeens

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jefferson to generalnie transfer z myślą o następnym sezonie. Z Malonem trochę średnio fituja, ale w tym sezonie i tak bym nic nie ugral, a tak mam już zastępstwo dla Malone po zakończeniu przez niego kariery i fajną drugą opcję dla AI na lata.

Dodatkowo Jefferson ma jeszcze całkiem niezły potencjał (przez 2-3 campy powinien iść jeszcze w górę) więc tak naprawdę dopiero wchodzi w prime.

Szkoda mi było Gilla bo to jednak jeden z lepszych 3&D w lidze, Haywood też jest bardzo solidny, ale trochę się zawiodłem na nim bo jak go podpisywałem dopiero wchodził w prime i liczyłem na to że wskoczy półkę wyżej.

Nie mam niestety teraz SG, faworytem do S5 jest Penny, ale zobaczymy co pokażą Miles i Lee na campach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SlaKB napisał:

Jefferson to generalnie transfer z myślą o następnym sezonie. Z Malonem trochę średnio fituja, ale w tym sezonie i tak bym nic nie ugral, a tak mam już zastępstwo dla Malone po zakończeniu przez niego kariery i fajną drugą opcję dla AI na lata.

Dodatkowo Jefferson ma jeszcze całkiem niezły potencjał (przez 2-3 campy powinien iść jeszcze w górę) więc tak naprawdę dopiero wchodzi w prime.

Szkoda mi było Gilla bo to jednak jeden z lepszych 3&D w lidze, Haywood też jest bardzo solidny, ale trochę się zawiodłem na nim bo jak go podpisywałem dopiero wchodził w prime i liczyłem na to że wskoczy półkę wyżej.

Nie mam niestety teraz SG, faworytem do S5 jest Penny, ale zobaczymy co pokażą Miles i Lee na campach

wszystko spoko - tylko ten trade nie przechodzi w gierce :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, julekstep napisał:

bosh!!!

jak bym wiedział że @Pablo81 da się oszukać @SlaKB to w życiu bym mu na promocji Raji Bela nie dał

na cholere tam teraz Gill o identycznym profilu z bieda-potencjałem + downgrade all-stara Jeffersona do wyrobnika Haywooda*?

za te bieda picki? (duo Iverek/Jefferson gwarantuje PO przez najbliższe dwa lata luźniutko)

 

pffff

 

* jeszcze by było to zrozumiałe jakby w Spurs były 2 mega-ofensywne opcje które trzeba obudowywać obrońcami -> ale tam przecież nie ma nawet typowej 1szej opcji w tym momencie (to raczej zrównoważony team gdzie taki Jefferson jeszcze zyskiwał na wartości)

** no i Gill i Bell się nadają tylko na SG (za słabe post D na SF i za słaby passing na PG) -> więc żaden nie będzie nawet solidnym 6th manem (patrz Okur w Magic, który obstawia 3 pozycje jako backup) -> więc z grubsza Spurs zapewnili sobie b.dobry backup na 1 pozycji kosztem mocnego osłabienia s5 -> 

Absolutnie sie nie zgadzam. Gill jest porownywalny do Francisa, ale z lepszym rzutem i przede wszystkim kontraktem, a Jefferson jest porownywalny z Yao. Ale za to mam kasę na MLE i Haywooda na lawke, a tak to w razie kontuzji podkoszowego lub sf i pg po sezonie, bo nie oszukijmy sie - za min nie zbuduje lawki. Jedna kontuzja i po sezonie. 

Czas pokaze bo juz sezon temu mnie jechaliscie a potem okazalo sie kto mial racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

A co tam krzyczy?

za małe kontrakty oddają Pistons

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Absolutnie sie nie zgadzam. Gill jest porownywalny do Francisa, ale z lepszym rzutem i przede wszystkim kontraktem, a Jefferson jest porownywalny z Yao. Ale za to mam kasę na MLE i Haywooda na lawke, a tak to w razie kontuzji podkoszowego lub sf i pg po sezonie, bo nie oszukijmy sie - za min nie zbuduje lawki. Jedna kontuzja i po sezonie. 

Czas pokaze bo juz sezon temu mnie jechaliscie a potem okazalo sie kto mial racje.

Jak się boisz o kontuzje i uzupełnianie składu to branie tak jednowymiarowych (i starych - czyli bardziej podatnych na kontuzje!) graczy jak Gill jest tym bardziej bez sensu (taki Francis może grać z powodzeniem na dwóch pozycjach)

No i Gill przede wszystkim jest 34 grajkiem z 35 w potencjalnie na multi-year kontrakcie -> on już teraz po campach może być mocno meh....a za rok to bój się Boga!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Gill jest dobry tam gdzie trzeba. Dobry rzut i D. Al ma slabe DriveD i offreb. A Hay jest zajebista opcja na lawke na c i pf. Poza tym brakowalo mi pierwszej opcji w off a gill ma lepszy rzut.

serio chcesz robić z 11 ppg /44% grajka pierwszą opcję? xD

@SlaKB pijaru król (ale w sumie nie narzekam -> bo zrobił fajną antyreklamę Martinowi ❤️)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SlaKB napisał:

@julekstep nie deprecjonuj Gilla, sam kiedyś chciałeś budować na nim team ;)

5 lat temu kiedy aktualne było to co o nim teraz piszesz ('jeden z lepszych 3&D)

no i nigdy nie chciałem z niego robić 1szej opcji xD (od wsparcie dla Webbera i Paytona :P)

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Ja patrze na excela. Poza tym jakosc/cena duzo wyzsza u gilla i yao niz u ala i francisa. Jak widzę ceny na fa to musialbym dac po sezonie francisowi z 18 baniek i nie stykoby na andersona. Mam tez odblokowane mle i picki na uzupelnienie skladu

Wszystko przemyslane.

przecież na dziś miałeś 6 świetnych grajków i kasę na MLE (dla jakiegoś rezerwowego biga)

do tego 2 sensowne minima i jest kozak ekipa :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, julekstep napisał:

5 lat temu kiedy aktualne było to co o nim teraz piszesz ('jeden z lepszych 3&D)

no i nigdy nie chciałem z niego robić 1szej opcji xD (od wsparcie dla Webbera i Paytona :P)

przecież na dziś miałeś 6 świetnych grajków i kasę na MLE (dla jakiegoś rezerwowego biga)

do tego 2 sensowne minima i jest kozak ekipa :P 

Jak dalbym mle to mialbym na 2 min (max 5 staz w lidze) i reszta min dla rookasow. Wystarczylaby jedna kontuzja i grube min z lawki musiealyby grac odpady z draftu. 

Jak dla mnie wyszlo super. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.