Skocz do zawartości
ptak

[ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)

kto wygra i dlaczego zespół trenera S....  

58 użytkowników zagłosowało

1. 1. kto wygra i dlaczego zespół trenera S....

• Celtics Heat 4-0
      0
    • Celtics Heat 4-1
    • Celtics Heat 4-2
    • Celtics Heat 4-3
    • Celtics Heat 3-4
    • Celtics Heat 2-4
    • Celtics Heat 1-4
    • Celtics Heat 0-4
      0

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Alonzo napisał:

Tak, Tatum. W sumie - nie rozumiem dlaczego nie Smart..

Faul out of play traktowany jest jak techniczny, może rzucać każdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Przed dogrywką przy wznowieniu z autu przy 106-105 dla Miami Kemba wpadł taranem na Derricka Jonesa Jr. a ten nie kontrolując juz biegu na Smarta i .. był faul dla Bostonu . :) Smart dostał jeden osobisty i wyrównał na 106-106. 

Zrozumiałem co się wydarzyło ale dla mnie faul z dupy bo to Kemba zaczął a osobisty dla Bostonu.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Tak, Tatum. W sumie - nie rozumiem dlaczego nie Smart..

Chyba jak piłki nie ma w grze to trener wybiera wykonawce ft

EDIT:

Godzinę temu, Reikai napisał:

Faul out of play traktowany jest jak techniczny, może rzucać każdy.

No własnie o to mi chodziło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Dnc napisał:

Zrozumiałem co się wydarzyło ale dla mnie faul z dupy bo to Kemba zaczął a osobisty dla Bostonu.

Dokładnie tak samo uważam, ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu Tatum niby ciagnie druzyne

ale decision making w crunch time zalosny

to o co juz sie tutaj spieralismy w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobrze, ze Heat to wyciagneli, bo jakby przegrali przez ten faul przy inbounds, to bylby troche walek.

Z drugiej strony, dobrze ze gwizdneli ten faul, bo dzieki teamu zobaczylismy GOAT blok 👌

Juz w pierwszej akcji meczu bylo widac, ze Celtics nie beda grac obrony "dawaj open 3 i modl sie, ze nie wpadnie" jak to robili Bucks, wszyscy elegancko wysoko, wiec Heat nie beda miec juz tak latwo jak wczesniej.

A, no i Tatum jebal cegle ze cegla w 4Q i dogrywce.

Edytowane przez Chytruz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Chytruz napisał:

A, no i Tatum jebal cegle ze cegla w 4Q i dogrywce.

told ya.

nawet nie chodzi o to czy trafia czy nie, dramatyczne decyzje, tak ciezkich rzutow to Kobe w po nigdy nie oddawal nawet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Kubbas napisał:

told ya.

nawet nie chodzi o to czy trafia czy nie, dramatyczne decyzje, tak ciezkich rzutow to Kobe w po nigdy nie oddawal nawet.

Ej no z tym to juz nie przesadzaj. Kobe tez palowal ;)

Co nie zmienia faktu,  że tatumowi w 4q odpala sie iq pantofelka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Maju napisał:

Ej no z tym to juz nie przesadzaj. Kobe tez palowal ;)

Co nie zmienia faktu,  że tatumowi w 4q odpala sie iq pantofelka. 

13 godzin temu, Kubbas napisał:

told ya.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadziory z tych Zarow. A Bostonowi brakuje poprostu obycia na tym etapie rozgrywek. Kto się spodziewał, że z pozycji underdogow to zespół z Florydy ma szanse na grę w finale? Szacunek za walkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszmar Celtics, tym razem mieli Heat na widelcu już naprawdę. Wpadało im w 1H wszystko, ale Miami jakoś, jakoś się trzymało.

I przychodzi 3Q, a Celci kryją chyba 6-7 akcji na picku bez żadnej pomocy z weak/strong side, a jedynie 2v2. Dawno czegoś takiego nie widziałem, to aż śmieszne było :D No to co mieli Heat robić - grali te picki, dołożyli zajebisty zone-D i zrobili +20 w 3Q. Potem wreszcie Cs zrobili usprawnienia w D na pickach i Miami strasznie ciężko szło zdobywanie czegokolwiek.

Ale przyszła końcóweczka i tam Jimmy (3 przechwyty od stanu 93-94 w ostatnich 4 minutach meczu, just wow!  + tradycyjnie punkciki i asysty) się włączył, ale nie sam - pullupJ Dragicia vs bdd defensywa na switchu Cs - piękne te rzuty. Niemniej Miami też tam odpaliło ładną głupotę - Jaylen się nagle zrobił hot, trafił b2b trójki, a ci go w trzeciej akcji zostawili open w rogu, no wtf? Dobrze, że nie trafił.

Trochę jednak zbyt pasywnie Butler przez większość spotkania, Heat się utrzymali na powierzchni z wielkim trudem, ale Jimmy nie ma tu obok LeBrona by aż tak bardzo odpuszczać scoring do samej końcówki. Ledwo, ledwo to przeszło.

Szkoda Tatuma - w G1 jakby trafił tego gamewinnera przed dogrywką to by mu wszyscy na tt porównania do Jordanów sadzili, a potem już tragedia poszła. I ten blok Bama - niby fenomenalne zagranie, ale Jayson tam dobrze agresywnie poszedł i ułamek sekundy przed czapą miałem zawał, że się zrobi 2+1. A dziś Tatum już kompletnie przygaszony. Fatalny zjazd w defensywie+ skończył z mega efektywnymi dotąd pullup3. Skończyło się też Smartowanie i Herrowanie z g1, natomiast wrócili do trafiania Kemba i Duncan/

Dobra próba Stevensa z Kanterem, mega zadziałała w 1H, ale w drugiej już poszło readjust od Spo (eee... grajcie pick za pickem?) i się skończyło. Zresztą Heat w 2H o niebo lepiej w D i jak chodzi o hustle pograli.

Dwa mecze totalnie wyrwane przez Miami, w obu Celtics szli na zwycięstwo dopóki nie zaczęli kompletnie dawać d. Zajebiście skupieni na celu są Heat, overall świetne mini-adjustments w 2H Spoelstry+wzrost intensywności w D w porównaniu do rywali.

2-0, warto zarywać noce. Go Heat!

Ps: Przechwyty 11-5, OReb 11-6. I to było widać mimo, że to tylko basic stat totalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prowadzenie w połowie meczu 17pkt. +/-2pkt. jest bardzo groźne dla drużyny prowadzącej - jak pokazują te playoffy. 

Dziś to był ten mecz w którym Heat mogli liczyć na Duncana - wpadły mu pierwsze trójki i nabrał pewności siebie. Nie łapał też fauli. Heat skrócili rotację - szczególnie w II połowie, gdzie znacznie poprawili obronę korzystając m.in. ze strefy do 6 (z Herro) lub max 7 (Olynyk) graczy. Przede wszystkim jednak ciągnie ich trójka - Jimmie, Bam i niesamowity Goran i ciężko tak naprawdę powiedzieć, który z nich gra najlepiej. Podoba mi się bardzo chemia w Heat - widać, jak oni dobrze się czują razem co widać po ich wzajemnych relacjach na boisku. Dragic z Butlerem chyba się dobrali na dłużej niż tylko ten sezon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Myślałem, że da radę w 4 zawodników to ogarnąć. Nie da rady. Bez Haywarda nie ma szans. Jak dla mnie pomimo tego, że lubię Gordona i to nie jego wina to jednak zmarnowane pieniądze. 2 lata wypadły z powodu kontuzji i teraz też by nie zagrał.

Keep no proszę, brak obycia? W ciągu 4 lat grają 3 raz w ECF. no chyba że chodzi o Kembe. To są młodzi zawodnicy, ale w PO to chyba mają więcej spotkań niż Dragić.

Psujecie mi humor i zburzyliscie wizję finałów, ale nawet jak Celtics dają ciała to rywal musi umieć to wykorzystać. Szalony sezon.

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, KeepItDirty napisał:

A Bostonowi brakuje poprostu obycia na tym etapie rozgrywek.

Bostonowi to w pierwszej kolejności brakuje ławki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu się pomyliłem, Jimmy G Buckets nie zrobi tego w 6 meczach tylko w 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy wraca Gordon i odwraca serie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno G3. Są ploty, że Smart się wkurwił i wygarnął w szatni reszcie zespołu co myśli o takiej grze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Tatum w koncowce?

nie ogladalem meczu

staty Browna i Tatuma identyczne, oprocz tego ze Tatum 5 strat, Brown 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brown w końcówce zdecydowanie hot, odpalił dwie trójki plus wjazdy pod kosz i walka o zbiórkę. Tatum  niestety słabiej. Ogólnie brak Bostonowi zawziętości jaką pokazali Buttler z Dragicem i resztą Heat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Smart and Brown had a tense interaction inside the locker room, with objects thrown around.

theathletic.com

Powinno pomóc. A jak nie pomoże, to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
39 minut temu, SanchoMVP napisał:

NBA: Awantura w szatni Celtics. Zdenerwowany Smart wrzeszczał na kolegów! | PROBASKET
https://probasket.pl/nba-awantura-w-szatni-celtics-zdenerwowany-smart-wrzeszczal-na-kolegow/

MVP lub gwiazdy o tym już pisały, a co najlepsze nawet nasz user na forum, fan Bostonu? Daj mi Sancho predykcje na finał, zagram odwrotnie, postawie własne mieszkanie. 

A kto by się nie wkurzył jak Smart oddając całego siebie, by np Tatum gwiazda, że to określenie najmniej, obsrał się w końcówce??mając na szali finały ligii. 

Edytowane przez KeepItDirty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi