Skocz do zawartości

[ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)


ptak

kto wygra i dlaczego zespół trenera S....  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra i dlaczego zespół trenera S....

    • Celtics Heat 4-0
      0
    • Celtics Heat 4-1
    • Celtics Heat 4-2
    • Celtics Heat 4-3
    • Celtics Heat 3-4
    • Celtics Heat 2-4
    • Celtics Heat 1-4
    • Celtics Heat 0-4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, StroSHow napisał:

 ma mimo wszystko Tatuma który już dzisiaj jest sporo lepszą opcją ofensywną niż Butler.

What? Tatum fajny chłopak, ciągle robi postępy, ale sporo opinii na jego temat jest wypaczone przez hype. W serii z Raptors wielokrotnie była szansa wykończyć ich w game 6, nawet w game 7 w pierwszej części 4 kwarty - wtedy piła szła do jaysona i, no niestety, kończyło się fadeawayem z 6 metra przez ręce siaakama i muśnięciem obreczy. Jayson jest kozakiem, ale musi podrosnąć jeszcze jako zawodnik, aby dorównać Jimmiemu i myślę, że to wyjdzie w tej serii, gdzie obie drużyny mają dobry talent defensywny, aby kryć się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, microlab napisał:

What? Tatum fajny chłopak, ciągle robi postępy, ale sporo opinii na jego temat jest wypaczone przez hype. W serii z Raptors wielokrotnie była szansa wykończyć ich w game 6, nawet w game 7 w pierwszej części 4 kwarty - wtedy piła szła do jaysona i, no niestety, kończyło się fadeawayem z 6 metra przez ręce siaakama i muśnięciem obreczy. Jayson jest kozakiem, ale musi podrosnąć jeszcze jako zawodnik, aby dorównać Jimmiemu i myślę, że to wyjdzie w tej serii, gdzie obie drużyny mają dobry talent defensywny, aby kryć się nawzajem.

Dokładnie Tatum ma bardzo słaby decision making 

Potrafi w jednym momencie zrobić cos zajebistego zeby akcje później zakozlowac się i odbić sobie piłkę od nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Przecież to ma być początek dyskusji a nie jakiś elaborat z opisem taktyki i statystykami. Temat będzie się naturalnie rozwijać wraz z kolejnymi meczami. Celtics mało kto interesuje się na forum, Raptors to prawie nikt a temat ich serii był strasznie popularny. Tu będzie podobnie tylko krócej bo 4-1 dla Bostonu Miami 😉

Poprawiłem, bo wkradł się Tobie mały błąd :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Brown ma 23

oczekuje ze bedzie mial mozg, to nie jest wiele

A co ma wspólnego brak doświadczenia (exploitowania zasad NBA/bycia savy) z posiadaniem mózgu? Jayson po prostu jest młody i brakuje mu ogłady, ale coraz lepiej w tym wypada z każdym miesiącem praktycznie i pewnie za kilka lat będzie chociażby wymuszał faule jak taki Jimmy czy LeBron (już teraz coraz lepiej to robi).

A już w ogóle mieszanie inteligencji i boiskowego IQ? Co ty Kubbas.

Aha, i Brown to też nie jest najlepszy przykład, bo on w takich sytuacjach często piłkę oddaje (jak nie ma pozycji) a czasem ktoś ten trudny rzut musi oddać, dobrze, że JT się nie boi. 

 

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, microlab napisał:

A co ma wspólnego brak doświadczenia (exploitowania zasad NBA/bycia savy) z posiadaniem mózgu? Jayson po prostu jest młody i brakuje mu ogłady, ale coraz lepiej w tym wypada z każdym miesiącem praktycznie i pewnie za kilka lat będzie chociażby wymuszał faule jak taki Jimmy czy LeBron (już teraz coraz lepiej to robi).

A już w ogóle mieszanie inteligencji i boiskowego IQ? Co ty Kubbas.

Aha, i Brown to też nie jest najlepszy przykład, bo on w takich sytuacjach często piłkę oddaje (jak nie ma pozycji) a czasem ktoś ten trudny rzut musi oddać, dobrze, że JT się nie boi. 

 

musimy sie zgodzic, ze sie nie zgadzamy

Tatum ma bardzo niskie bball iq

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Brown ma 23

oczekuje ze bedzie mial mozg, to nie jest wiele

Nie zgodzę się. Tatum, ze względu na swój skillset, jest (słusznie) kreowany jako pierwsza opcja w ataku. Brown to taki bostoński Pippen, ma na boisku inne zadania, w zależności od konkretnego spotkania moze być nawet opcją numer cztery. I łatwiej mu będzie oddać piłkę przy kończącym się zegarze. Od Tatuma będzie się jednak oczekiwać, że podejmie próbę kontestowanego rzutu.

I dodatkowo, w tak młodym wieku, w jakim panowie J się znajdują, to ten jeden dodatkowy rok Browna to jest jednak dość sporo czasu na naukę i nabieranie doświadczenia przez Tatuma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Co Wy oglądacie za PO? Jayson Tatum z konieczności (słabszy Kemba) gra większość akcji primary ballhandlera i GtG w HCO, a Raptors to go bardzo często podwajali. Jaylen Brown jest praktycznie ograniczony do gry w kontrach i tego co mu wykreują partnerzy (wide open3 + cuty), robi jakoś 0,7 a/to, a Wy próbujecie porównywać ich decision making i bbIQ?

A co to ma za zwiazek jakikolwiek z tym czy Tatum podejmuje decyzje zeby wjechac na kosz nie wkozlowujac sie w nogi, odpalic rzut ktory jest na wysokim procencie a nie fadeaway jumpera albo podac komus w nogi?

Prawda jest taka ze gdyby Tatum mial troche lepszy decision making to by sie to skonczylo w 5 meczach

nigdzie nie pisze ze Tatum jest c***owy.

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Zrobil ogromny postep od pierwszych dwoch sezonow kiedy Kobe narobil mu wody z mozgu, wiec nie ma co zakladac ze to jest juz skonczony produkt.

nigdzie tak nie zakladam, troche szalonym by bylo napisac ze gosc jest skonczonym produktem w wieku 22 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

 

nigdzie tak nie zakladam, troche szalonym by bylo napisac ze gosc jest skonczonym produktem w wieku 22 lat

Mam na mysli bycie skonczony produktem pod wzgledem decision making / IQ, bo goscie ci napisali ze jest malolatem, ale to odrzucales, wiec zalozylem ze przez "nie ma mozgu" masz na mysli ze juz sie nie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No to Ty wyjechałeś grubo z porównywaniem i gloryfikowaniem rolesa Browna z pierwszą opcją Tatumem. I co lepsze z porównywaniem ich bbIQ (gdzie Brown ma znacznie gorsze).

Tatum nie jest jeszcze skończonym projektem, ale wrzucanie tu Browna jako porównanie? Z czym do ludzi, nie ta półka.

ten jak go nazwales - Roles wygrywa serie swoja postawa w obronie i wylaczeniem Siakama, Tatumowi po drugiej stronie parkietu nawet nie jest blisko do takiej postawy

i tak jak juz wczesniej pisalem nie neguje nigdzie ze Brown nie jest 1 opcja druzyny, ale uwazam ze taka by spokojnie mogl byc

czy powinien? oczywiscie ze nie, bo Tatum jest graczem ofensywnie lepszy

 

Rk G Date Age Tm   Opp   GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
1 1 2020-08-17 23-298 BOS   PHI W (+8) 1 38:52 9 16 .563 5 8 .625 6 6 1.000 2 4 6 4 3 0 2 4 29 26.2 -1
2 2 2020-08-19 23-300 BOS   PHI W (+27) 1 28:26 6 13 .462 2 7 .286 6 6 1.000 2 3 5 1 0 1 0 2 20 16.2 +10
3 3 2020-08-21 23-302 BOS @ PHI W (+8) 1 41:43 6 16 .375 1 5 .200 8 9 .889 0 7 7 3 0 0 3 1 21 12.6 +10
4 4 2020-08-23 23-304 BOS @ PHI W (+4) 1 41:00 6 15 .400 2 9 .222 2 3 .667 0 5 5 2 1 0 5 3 16 5.2 -2
5 5 2020-08-30 23-311 BOS @ TOR W (+18) 1 31:17 6 18 .333 3 9 .333 2 3 .667 0 5 5 4 0 0 2 5 17 6.7 +10
6 6 2020-09-01 23-313 BOS @ TOR W (+3) 1 35:56 5 13 .385 3 8 .375 3 3 1.000 0 8 8 2 3 2 4 4 16 11.5 +1
7 7 2020-09-03 23-315 BOS   TOR L (-1) 1 40:14 9 15 .600 0 2 .000 1 2 .500 0 12 12 2 0 4 4 1 19 15.1 -6
8 8 2020-09-05 23-317 BOS   TOR L (-7) 1 37:22 4 18 .222 2 11 .182 4 4 1.000 0 6 6 0 1 0 1 4 14 3.2 -14
9 9 2020-09-07 23-319 BOS @ TOR W (+22) 1 37:10 10 18 .556 3 7 .429 4 4 1.000 0 6 6 0 3 0 1 2 27 21.4 +19
10 10 2020-09-09 23-321 BOS   TOR L (-3) 1 51:11 11 30 .367 4 13 .308 5 5 1.000 4 12 16 2 2 0 3 5 31 19.2 +4
11 11 2020-09-11 23-323 BOS @ TOR W (+5) 1 42:42 10 17 .588 1 7 .143 0 1 .000 2 6 8 2 4 0 2 0 21 19.3 +14

 

jak dla mnie calkiem niezly ten roles

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Mam na mysli bycie skonczony produktem pod wzgledem decision making / IQ, bo goscie ci napisali ze jest malolatem, ale to odrzucales, wiec zalozylem ze przez "nie ma mozgu" masz na mysli ze juz sie nie poprawi.

gdzie odrzucalem to ze jest malolatem?

napisalem ze Brown tez jest malolatem a jednak nie robi takich debilnych bledow jak Tatum

zalozeniem ze nie ma mozgu sugeruje ze moze sie poprawic ale watpie zeby to byla jakas drastyczna zmiana

niektorzy nadal licza ze Westbrook sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

No dlatego napisalem, ze juz sie bardzo mocno poprawil, wiec nie jest to na razie przegrana sprawa.

no nie jest

nie zrozumielismy sie po prostu, ja go oceniam here and now

a fakty sa takie ze w g4

mial 5 strat

a w g6 mial 6

plus dodajmy sobie do tego glupie decyzje rzutowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Tatum jest jak coś lepszym defensorem niż Brown.

no to juz sie na pewno nie dogadamy

Cytat

No jest całkiem niezły, ale też gameplan Raptors to było wyłączenie Kemby i Tatuma, a Brownowi danie jak najwięcej rzutów. I to był zajebisty plan, bo Brown grał na 52ts w tej serii, a jako że w kontrach jest świetny i na volume dużym to nie wiem ile miał w HCO. 40ts?

no ale to ze Brown w tranzycji jest zajebisty to raczej jego plus

Cytat

Tylko primo Tatum ma zarówno legit pullupJ jak i c&s, więc case Briczka odpada, secundo jego progres w tym aspekcie jest zdecydowanie widoczny, więc nieprawidłowa narracja z Twojej strony.

Brown ma to samo w ataku, plus wg mnie, nie wiem czy staty to potwierdzaja moze nie mam racji, jest lepszy na post upie bo bierze higher % rzuty

Tatum wjebal 2 mecze w tej serii swoimi decyzjami, nie neguje tego ze moze to poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Browna, mój ulubiony zawodnik NBA, ale Tatum to nie ta półka. Za 3 lata Celtics powinno być zespołem Tatuma, a Brown i Smart będą jego silnym wsparciem. Nawet Kemba będzie musiał się z tym pogodzić. Nie mam nic przeciwko temu, żeby Jason kręcił cyferki jak jego idol.

Wygrać spotkania 1,2, w 3 wróci Hayward, seria zakończy się 4-1 i w finałach zagramy z debiutantem😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na [ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.