Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Wyjaśnienie napisał:

Mogę się dowiedzieć który punkt regulaminu i w jaki sposób złamałem, czy też moderator jest ponad nim i uskutecznia swoje poniżające godność gierki?

. Jeżeli twoje zachowanie na forum pozostawia wiele do życzenia, zostaniesz przez moderatorów upomniany lub nawet ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

. Jeżeli twoje zachowanie na forum pozostawia wiele do życzenia, zostaniesz przez moderatorów upomniany lub nawet ukarany.

To jest punkt z informacją o karze, mnie interesuje jaki czyn zabroniony popełniłem:

1. Nie pisz kilku postów z rzędu w krótkim czasie. Jeżeli piszesz post zaraz po tym jak napisałeś poprzedni, wciśnij EDIT i tam dopisz/zmień treść.

2. Nie odkopuj starych i nieaktualnych tematów, jeśli nie masz czegoś naprawdę istotnego do wniesienia. Jeśli już odświeżasz taki temat, zaznacz iż jest on stary.

3. Nie zmieniaj niepotrzebnie tytułów tematów, by nie dezorientować innych użytkowników.

4. Żadnych prywatnych rozmów na forum. Sprawy prywatne i pogaduchy załatwiaj przez PM (Private Messages), e-mail itp.

5. Bez chamskich pyskówek (a już na pewno wulgarnych) na forum. Prywatne sprzeczki załatwiaj gdzie indziej.

6. Zachowaj kulturę wypowiedzi.

7. Nie ujawniaj (bez zgody) na forum treści PM-ów.

 

Ely3 pewnie standardowo nie jest zdolny do uzasadnienia decyzji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wyjaśnienie napisał:

Nie wziąłem udziału w żadnej prywatnej sprzeczce

No najwyraźniej posadzanie innych użytkowników o pedofilię zostało uznane za sprzeczne z regulaminem. Gdyby to był rl life to byś dostał 4 pozwy a nie śmiesznego czasowego bana na forum:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2021 o 12:48, cvbe napisał:

Hahaha jakie dyskretne... :D

przecież to tylko pewnie przykład

W dniu 5.08.2021 o 14:55, julekstep napisał:

dooobra, to jak się reportuje ludków bo właśnie mi na priva wbił jakiś sex-bot xD

daj mi proszę forwarda, sprawdzę czy to rzeczywiście coś groźnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

No najwyraźniej posadzanie innych użytkowników o pedofilię zostało uznane za sprzeczne z regulaminem. Gdyby to był rl life to byś dostał 4 pozwy a nie śmiesznego czasowego bana na forum:) 

Od kogo 4 pozwy?

Nikogo o pedofilię nie posądziłem.

Napisałem tylko zgodnie z prawdą, że wśród osobników, którzy popełnili przestępstwa jest większy odsetek pedofili

Cytat

Overall, an estimated 61% of violent sex offenders in State prisons have a prior conviction history that resulted in a sentence to probation or incarceration

W jaki sposób jest to posądzanie innych użytkowników o pedofilię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

No najwyraźniej posadzanie innych użytkowników o pedofilię zostało uznane za sprzeczne z regulaminem. Gdyby to był rl life to byś dostał 4 pozwy a nie śmiesznego czasowego bana na forum:) 

Za nazwanie mnie pedofilem dostałby w ryj a nie pozew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

Admini modzi! 

 

Poproszę o informację dlaczego skasowano mój post do rappara w temacie domniemanej pedofilii wśród strażaków?

Czy poza zacytowanym i zgłoszonym przeze mnie postem rappara który naruszał zasady forum coś w moim poście było niezgodnego z regulaminem? 

Nie obraziłem go, nie groziłem mu ani nie atakowałem żadnej grupy społecznej 

Zauważ osobo kasujaca post, że pierwsze zdanie bylo cytatem z tendencyjnych wypowiedzi nt. Lekarzy, co sugerował cudzysłów

To nie byłem ja więc pytaj kogo innego.

Dodać tylko mogę, że zarobił za to bana. Też nie ode mnie.

 

 

6 godzin temu, Wyjaśnienie napisał:

Mogę się dowiedzieć który punkt regulaminu i w jaki sposób złamałem, czy też moderator jest ponad nim i uskutecznia swoje poniżające godność gierki?

Jakakolwiek, choć by najmniejsza insynuacja, że ktoś jest pedofilem narusza według mojego uznania punkt ósmy. I żebyś dalej nie wdawał się w dyskusję to tak na szybko - to konto też wylatuje.

 

54 minuty temu, josephnba napisał:

Za nazwanie mnie pedofilem dostałby w ryj a nie pozew

A Ty byś dostał wyrok - taki kraj.

------------------

Sprawa załatwiona

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 a teraz poproszę o wyjaśnienie powodów usunięcia posta skierowanego do rappara 

Bo rozumiem że ty stoisz za usunięciem i chce poznać powody! 

Wyobraź sobie że wciąż, niezależnie od tego czy ten pozal się boże doktorzyna dostał bana czy też nie, ja wciąż oczekuję wyjaśnienia od ciebie dlaczego usunąłeś mój post i od tego malutkiego człowieczka dowodów na potwierdzenie tezy że wśród strażaków jest wielu pedofili, bo zamierzam to wykorzystać 

Poproszę też o screeny jego wypowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

potwierdzenie tezy że wśród strażaków jest wielu pedofili,

Już pomijając samą tezę jak to niby miało by wyglądać? Strażak ubrany w cały rynsztunek który nie podnosi się do góry w 3 sekundy tak jak kiecki klechy, ratuje małego chopca z ognia i zamiast nieść go do karetki bo może jest podtruty i trzeba czysty tlen podać, ten go wlecze w krzaki przy pozostałej brygadzie i gapiach, ściąga te gumiory, rozpina szele i...dalej moja wyobraźnia już tego nie ogarnia. Sorry.

A w ogóle to fajne z nich chłopy. Straż. Mieli ostatnio dyżury 24h u mnie przy bloku bo garaże zalało, a powierzchnia spora więc trochę im to zajęło, no to zszedłem do nich z ciepłą kawusią o 23:00 z ciasteczkami, pogadaliśmy ponad pół h. No prawie jak na grillu tyle, że pewne historie z pracy mogli by sobie darować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Eld napisał:

Już pomijając samą tezę jak to niby miało by wyglądać? Strażak ubrany w cały rynsztunek który nie podnosi się do góry w 3 sekundy tak jak kiecki klechy, ratuje małego chopca z ognia i zamiast nieść go do karetki bo może jest podtruty i trzeba czysty tlen podać, ten go wlecze w krzaki przy pozostałej brygadzie i gapiach, ściąga te gumiory, rozpina szele i...dalej moja wyobraźnia już tego nie ogarnia. Sorry.

A w ogóle to fajne z nich chłopy. Straż. Mieli ostatnio dyżury 24h u mnie przy bloku bo garaże zalało, a powierzchnia spora więc trochę im to zajęło, no to zszedłem do nich z ciepłą kawusią o 23:00 z ciasteczkami, pogadaliśmy ponad pół h. No prawie jak na grillu tyle, że pewne historie z pracy mogli by sobie darować...

Przy ostatnich zalaniach w Płocku robiliśmy przez 32h bez przerwy prawie 

A historie z pracy strażaków to betka przy tym co opowiadają policjanci. Dziś współpracowaliśmy przy szczepieniach ludzi w kryzysie bezdomności i Ci dopiero mają ciekawe opowieści...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.