Skocz do zawartości
rw30

temat porządkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz to najlepiej z nas wszystkich 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

image.png.d40f7b4a84ac5370ee209d00d194b679.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, matek napisał:

Wiesz to najlepiej z nas wszystkich 😎

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

k**** jak siostra ładna i pełnoletnia to zostawić dziewczynę w spokoju!

I kto to jest sancho?

Julka w ilości jednozdaniowych postów nie pobije a jakoś nikt tej zarazy nie zbanował ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto teraz zapisze się na forum? StaraSancho z wałkiem do ciasta? StarySancho z kluczem francuskim w jednej ręce i z brechą w drugiej? a może ZięćSancho z kilofem? nie mogę się już doczekać rozwoju sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Borys napisał:

Jedno wiem na pewno, od dziś usuwam do odwołania możliwość dawania lajków, downgradów, śmieszków itd. Stały się one sposobem na oczernienie kogoś, śmiania się, pokazania, że ktoś jest lepszy od kogoś... dokładnie taką miałem obawę i byłem przeciwny wprowadzaniu ich. Jednak zrobiłem tak jak chciała większość. 

imho samo usunięcie downvote'a by załatwiło sprawę (najbardziej toksyczna z tych emotek, generująca sporo dziwnych dram), usunięcie całości to chyba przereagowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System oceniania osunięty. Przynajmniej na chwilę, później może włączę, ale na pewno już nie z downgradami. Ogólnie miałem wątpliwości, żeby to wprowadzać, a już szczególnie downgrady, życie zweryfikowało.

Sancho to trochę taki żart i obstawiam, że to jedna z osób, która ostatnio sieje zamieszanie na Forum, bawi się z dodatkowym kontem. Samo, to że jest o nim dyskusja, a on ani razu ani z jednego konta, ani teraz od siostry tu nic nie napisał pokazuje, że ma to na wywalone.

Jak dalej będą to takie nic nie wnoszące posty, to lepiej bez słowa usuwać konta, tym bardziej patrząc na to co się ostatnio wyrabia na forum i ogólnie we wszelkich dyskusjach w kraju i na świecie. To pewnie przebiegunowanie się (korale koloru koralowego, ciekawe czy dobrze z tym biegunek odmieniłem ;) ), zaczęło się dawać we znaki ;)

Edit: zostawiłem same lajki, żeby nie było dużego biadolenia. Jak dalej będzie to wykorzystywane do wzajemnego lechtanie ego, tzw. grupy wzajemnej adoracji to całkiem to usunę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy wykryłem raka, którym był daflou, ogólnie po tamtej akcji miałem już dość forum, więc jak wrócił pod nowym nickiem to zlałem typa. Ale kwasów generował bez liku, na czele z groźbami (WTF?). 

Nie zdziwi mnie, jeśli wróci z kolejnym kontem jako kibic np Bucks, tylko że po usunięciu aktualnego konta może być ciężko powiązać nowe posty ze starymi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.09.2020 o 13:23, Dnc napisał:

btw 

zgłaszajcie posty do spamu, będzie łatwiej usuwać.

Jak zobaczę że coś tam przesadza Sancho czy Deuce to usuwam ale nie wszystko zobacze.

ofc ja tylko w dziale NBA

Dzieki!

Nie wiem gdzie to napisać więc zrobię to tutaj.

Okazało się że mam moda nie tylko na NBA ale na wszystkie fora.

Jeśli tak ma być to spoko chociaż nie wszędzie wchodzę obecnie.

Jak nie to @Borys zmniejsz mi uprawnienia.

Ogólnie jak to zostanie to możecie zgłaszać się do mnie też że sprawami poza działu NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz moda na wszystkie fora??? To zbanuj @grzesiek1999 na forum działkowicza i pociśnij gościa z tych karcianych zabaw na play.pl.  

;))))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi