Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko świadczy o tym, że jesteśmy starzy :D aczkolwiek pamiętam moje początki tu, jak i fakt przymusowej migracji z e-basketu, który upadł i trzeba było znaleźć nowy dom. Jak widać forum tym domem okazało się być na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mar napisał:

To tylko świadczy o tym, że jesteśmy starzy :D aczkolwiek pamiętam moje początki tu, jak i fakt przymusowej migracji z e-basketu, który upadł i trzeba było znaleźć nowy dom. Jak widać forum tym domem okazało się być na dłuższy czas.

Z tego okresu pamiętam jak vs forum e-basketu tutaj była ograniczona wolność słowa i Jacek Gmoch prowadził inkwizycję a @rw30 wpadł z tematem łapu capu i chyba @buła 😀

Ha z @buła tego samego dnia się rejestrowaliśmy więc to był atak uchodźców z e-basketu tego dnia - 25 październik 2009 

@rw30 też tego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 30.01.2023 o 14:09, ely3 napisał:

Ze zmutkiem przyjmuje Twoją decyzję ale naprawdę uważam ,ze opcja ignoruj ułatwi by ci życie i zepwniła spokój . Przecież mozesz funkcjonować ignorując całkowicie wpisy osoby z którą się fundamentalnie nie zgadzasz nieprawdaż?

dokladnie i January wie jak klikac ignory, jak mu Vala nie sprzedałem to kliknął, nawet pomimo przeprosin😋

W dniu 30.01.2023 o 15:32, julekstep napisał:

ely3 nie umie w klikanie

mi kiedyś dał bana jak słał ostrzeżenie :) 

bosz takiemu prawijnemu userowi 😲 za co to bylo, znowu zaszalałeś w polytycznym ty chultayu 

W dniu 30.01.2023 o 20:50, fluber napisał:

Nikt tu nie banuje za głupotę. 

 

oszolomstwo i głupota to sól tej ziemi, dzieki temu juz 15 rok tu sie męczę, prawie jak wspomniana stara gwardia💪👍

W dniu 30.01.2023 o 23:20, ely3 napisał:

 

Plus wtedy dość ostre obrażanie Ukraińców...

a po ruskiech jechać można, nie mowie putinach i innych highlife kmiotach, ale takich zwyklych bazarowych babuszkach🤗

W dniu 8.02.2023 o 15:16, ignazz napisał:

Uważano? Dlaczego czas przeszły?

dokładnie, ci z e basketu myśla ze my nie wiemy nie pamietamy kto jest kto, ale stara gwardia wie i czuwa 👍💪✊ 

PS a co ak w ogóle to trafilem na ten zacny temat bo mnie sie sen, a moze jawa to była, przydazyl ze Borys umywa rece od tego e-nba przybytku, moze ma to zwiazek z tym jakimś bedziewiem obok emotek, zrobilibysta cos z tym, jest tu jakiś gospodarz 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
12 minut temu, ptak napisał:

No nie wymagają ode mnie żebym pisał po angielsku.

od ciebie raczej nikt nic nie wymaga , ale kiedys borys poprosil o inna forme zapisu tematow meczowych aby byly latwiejsze do wyszukania  gdyby jakis random z netu szukal wiadomosci o danej serii , korzystasz za darmo , wiec chyba nie problem lekko zmodyfikowac nazwe tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kcp78 napisał:

na pewno jakis anglojezyczny 'random' z sieci bedzie szukac tresci n/t nba w polskim internecie. na pewno!...

Jeszcze zanim wyszedłeś spod stołu rodziców ustaliliśmy na tym forum pewien schemat zakładania tematów 

Nie podoba się? Idź na Onet będziesz pasował jak ulał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Jeszcze zanim wyszedłeś spod stołu rodziców ustaliliśmy na tym forum pewien schemat zakładania tematów 

Nie podoba się? Idź na Onet będziesz pasował jak ulał 

Daruj sobie chamskie teksty, typie, nie jesteśmy kolegami... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kcp78 napisał:

Daruj sobie chamskie teksty, typie, nie jesteśmy kolegami... 

Zdecydowanie nie jesteśmy

Chamsko się do kolegów nie odzywam 

 

Sens wypowiedzi jednak się nie zmienia 

Ustaliliśmy lata temu schemat zakładania tematów i tak jest przejrzyście 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Zdecydowanie nie jesteśmy

Chamsko się do kolegów nie odzywam 

 

Sens wypowiedzi jednak się nie zmienia 

Ustaliliśmy lata temu schemat zakładania tematów i tak jest przejrzyście 

 

zatem mogles, zachowujac sens wypowiedzi, ograniczyc sie do meritum, prawda? wycieczki personalne sobie daruj. mam dosc twoich ciaglych zaczepek. masz ochote pobawic sie w piaskownicy, zapros 'kolegow'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.