Skocz do zawartości

temat porządkowy


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, lorak napisał:

nie wszystkie łuski dało się zidentyfikować.

poza tym czy strzelali czy nie jest kwestią drugorzędną (trudno to stwierdzić bez normalnej ekshumacji), a sprawa głównie rozchodzi się o to, że za jedwabne obarcza się polaków - nie tych pojedynczych, którzy faktycznie w tym brali udział, lecz cały naród. to mniej więcej tak, jakby mówiono, że jesteś pisowcem, bo przecież w polsce PiS wygrał.

Nie, źle to odbierasz 

Ja nie czuję się winny ale rozumiem że taka tragedia się wydarzyła i jest mi z tego powodu przykro 

 

Nikt nie umniejsza roli Polaków w ratowaniu życia Żydów, nie bez powodu naszych nazwisk jest najwięcej w jad waszem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał:

Nikt nie umniejsza roli Polaków w ratowaniu życia Żydów, nie bez powodu naszych nazwisk jest najwięcej w jad waszem 

o! znów nadużywasz słówka 'nikt'

10 sekund w google'u: https://www.economist.com/eastern-approaches/2014/09/18/precious-few

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

o! znów nadużywasz słówka 'nikt'

10 sekund w google'u: https://www.economist.com/eastern-approaches/2014/09/18/precious-few

 

No i ok 

Większość nie umniejsza 

Tak jak większość nie uznaje za wiarygodną wersję i zamachu w Smoleńsku a i tak przekaz w świat pójdzie że Polska oskarża kacapów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zdr napisał:

Nie wtrącaj się proszę w sprawy dorosłych.

Choć raz nie bądź sobą, przynajmniej w ten Wielki Tydzień. Zaczepiasz, nie wiem po co? Ciągłe wulgaryzmy z twojej strony świadczą tylko jaką istotą jesteś.

A o czym świadczy twój płacz o bana?

Nie znaczy nie! 

 

Po prostu idź w swoją stronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zdr napisał:

Kilka tygodni temu - DWA bardzo ciężkie naruszenia zasad regulaminu tego forum.

W tym poście - CZTERY !!!

Moderatorzy @ely3 @matek macie jeszcze kontrolę nad tym użytkownikiem?

o ile jestem przeciwnikiem tych banów z dupy to miej troszkę godności - jak vasquie i darkonza

bo serio to już się żenujące robi lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, january napisał:

Drodzy Moderatorzy. 

Bardzo dziękuję;)

Pozdrawiam serdecznie!

Amen 

 

Pewnie zaraz wróci płakać dwa razy bardziej

10 godzin temu, rw30 napisał:

btw Darkie też poleciał ?

Dzięki Bogu tak 

 

Jakieś 3 lata za późno, ale dobre i to 

Ciekawe czy lorak rownie zapalczywie broniłby zwolennika Hitlera, Mao, Pol Pota czy Amina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@january

Reagujesz zbyt emocjonalnie.

Ja nie będę usuwał ludzi za poglądy. Nawet jeśli są mega oszołomskie. Pamiętaj ,że tak naprawdę sam sobie robisz wkrętkę ale

9 godzin temu, january napisał:

A potem się dziwią ludzie, że poziom tego forum jak chodzi o dyskusje o koszu z każdym rokiem spada

z tym się nie zgodzę bo przecież oszłomostwo się głównie ukryte w wątku o polityce. Są ludzie , którzy tylko się wypowiadają albo 95% swojej aktywności mają w dziale Inne. Więc to nie ma nic wspólnego z poziomem dyskusji  o koszu. 

Powiedz mi January czemu nie wrzucisz sobie opcji Ignoruj na usera? Bo akurat brak pisania Twojego o koszu to będzie obnizenie poziomu dyskusji wiec zastanów się czemu to chcesz robić. Bo podany przez Ciebie powód jest irracjonalny. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.