Skocz do zawartości
ttr

[WCSF 2020] LA Lakers vs Houston Rockets

Jak eksperci typujo ?  

19 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jak eksperci typujo ?

• LAL w 4
      1
    • LAL w 5
      8
    • LAL w 6
      5
    • LAL w 7
      2
    • HOU w 4
      0
    • HOU w 5
      0
    • HOU w 6
      3
    • HOU w 7
      0

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 05.09.2020 o 02:15

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2020 o 23:32, Jendras napisał:

Z biegiem czasu jednak LeBron zacznie ich coraz bardziej rozpracowywać, a Rakiety ze swoją wąską rotacją i brakiem wysokich nie mają tutaj raczej wielkich rezerw. Dlatego jeśli Houston ma poważnie namieszać, to IMO musi urwać game 1.

W dniu 8.09.2020 o 21:55, Jendras napisał:

Mnie nie tyle chodzi o kwestię matchupów, co o fakt, że Rockets nie mają wielkiego pola manewru i wszystkie karty odkrywają już na samym początku. Kiedy przeciwnik ich rozpracuje, to w zasadzie nic im w zanadrzu nie pozostaje.

XNK7.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Van napisał:

Seria tak się potoczyła jak chciałem/przewidywałem, pierwszy mecz w plecy, wyczucie Rockets potem odpowiednie adjustments i pozamiatane. Nie spodziewam się utrzymania takiej skuteczności z dystansu jak w ostatnim meczu, ale rolsi w miarę trafiający za trzy mocno ograniczają szanse na pokonanie Lakers przez kogokolwiek. 

No właśnie i kto następny? Oprócz kibiców Nuggets i grupy kibiców Lakers obawiających się Clippers chyba wszyscy pozostali fani Nba chcą obejrzeć bitwę o LA nawet jeśli rozgrywana będzie w Orlando.

Ja sam nie wiem szczerze mówiąc z jednej strony z całym szacunkiem dla Jokiciowców lepiej byłoby dla Lakers gdyby to Denver przeszło, ale jakoś mimo to od początku tak się nastawiałem w tym sezonie na WCF Lakers-Clippers, że nawet pomimo większego ryzyka jakie dla mnie niesie potencjalną rywalizacja z Clippers to jednak im będę dzisiaj kibicował :)

Lakers przyjęli taktykę, że pierwszy mecz w plecy, mydlimy oczy przeciwnikom, że niby jesteśmy słabi, a potem boom 4 wygrane pod rząd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy Lakers nie powinni zaczynać z Morrisem do końca playoffów, i nawet nie chodzi mi o to, że był hot za 3. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocno bym to rozważył. W każdym razie, powinien dostać więcej minut niż McGee i Dwight. Morris grający jak w serii z Rockets to game changer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

LAL zgodnie z tym co pisałem pozamiatalo. No ale szkoda, gdy i OKC co dawałem do PO jako nielicznych też pokazali jakim ułomnym Teamem są HOU z Westrbrookiem. Lakers i z takim, Defence nie muszą bać się nikogo w drodze po tytuł. Szkoda HOU i Brody bo w innym teamie by pewno już miał, ten, półfinał, ligi. No ale za frajdę z graniem z, ziomkiem każdy wiedział, że zapłaci. Prócz niego. Oby Denver urwało, mecz z, LAC i będę spokojny kto zgarnia, tytuł, bo sorry, Boston ani Miami nie będą, w, stanie wydrzec Lebronowi pierscionek, by przejść do historii. 

Edytowane przez KeepItDirty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, KeepItDirty napisał:

No ale szkoda, gdy i OKC co dawałem do PO jako nielicznych też pokazali jakim ułomnym Teamem są HOU z Westrbrookiem.

Pewnie chciałeś napisać jako jeden z nielicznych. To tak dla przypomnienia twoje typy zachodu z tematu

W dniu 14.07.2019 o 14:46, KeepItDirty napisał:

West:

1. Clippers

2. Utah

3. Hou

4. Lakers

5. Denver

6. GSW

7. SAS

8. Portland

9. Dallas

10. OKC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, ttr napisał:

Pewnie chciałeś napisać jako jeden z nielicznych. To tak dla przypomnienia twoje typy zachodu z tematu

Boże, jakie to piękne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajnie się pokazał Talen Horton-Tucker, jak dostał szansę od Vogela w tej serii. Chyba nikt się nie spodziewał, że aż tak głęboko do rotacji sięgnie Vogel i da pograć młodemu, i to w ważnych minutach. Odważna decyzja, ale chłopak pokazał, że może wyrosnąć na ciekawego gracza w przyszłości. Długie łapy i mocna budowa ciała od razu rzucają się w oczy. Chłopak fajnie penetruje, dobrze wykorzystuje pracę nóg i potrafi zgubić euro-stepem obrońcę, widać potencjał w obronie. Brawo dla skautów Lakers. 

Aż miło popatrzeć jak rolesi robią robotę. Kto by pomyślał, że Kuzma z pseudo-gwiazdy, która odpali raz na kilka meczów, nagle zanotuje takie postępy w grze obronnej i stanie się efektywnym rolesem. 

Czy ktoś by uwierzył, że Lakers zdominują Rockets w rzutach 3-punktowych? Dzisiaj to się stało. 

Do tego atmosfera. Jest wiele zespołów, gdzie widać tę chemię, team spirit itd., ale Lakers są chyba jeszcze ponad wszystkimi. Kapitalnie wyglądają jako zespół. 

Świetnie to się na razie układa dla Lakers. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Jest wiele zespołów, gdzie widać tę chemię, team spirit itd., ale Lakers są chyba jeszcze ponad wszystkimi

W tym względzie chyba jednak Heat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

W tym względzie chyba jednak Heat.

To jak ławka Lakers, cały team żyje meczem, reakcje tych chłopaków na wydarzenia boiskowe, to wszystko jest naprawdę wyjątkowe, dlatego stawiam ich najwyżej. Tam jest wszystko idealnie zgrane i to do mnie mocno trafia. Oczywiście Heat też świetnie wyglądają pod względem team spirit i ich mocno cenię za to ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajny podcast @Jendras i @badboys2

pół godziny o serii LAC - Lakers

"a o serii z Nuggets chcemy pogadać?"

"myślę, że... z całym szacunkiem, ale jest -16, więc... nie"

😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

fajny podcast @Jendras i @badboys2

pół godziny o serii LAC - Lakers

"a o serii z Nuggets chcemy pogadać?"

"myślę, że... z całym szacunkiem, ale jest -16, więc... nie"

😂

Celowo to zrobiłem, żeby zapeszyć wygraną Clippers. Nie dziękuj. 😉

Ale serio, no nie spodziewałem się, że drugi raz wyjdą z takiej sytuacji. Sądzę, że po trójkach Jokica darłem japę nie mniej niż Ty. :)

No i bez przesady, o Lakers-Clippers było kilka minut, większość nagrania to było jaranie się serią z Rockets.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jendras napisał:

o Lakers-Clippers było kilka minut

dokładnie z 20 ;]

oczywiście na luzie, ale muszę przyznać, że nieźle się uśmiałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No i będę musiał teraz sprawdzić, a nienawidzę siebie słuchać. 

edit: kurła faktycznie 18 minut.

Edytowane przez Jendras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś na realgm policzył bilanse w closeout games (przy 3-0, 3-1, 3-2 i 3-3 z perspektywy teamu danego zawodnika), sprawdziłem, i u LeBrona oraz tego drugiego się zgadzają, u Russella powinno być 27-16.

Cytat

LeBron, 37-10
Duncan, 35-14
Kareem, 37-16
Shaq, 33-14
Jordan, 30-13
Magic, 32-14
Durant, 21-10
Kobe, 33-16
Bill Russel 25-16
Bird, 22-17

Others without 20+ closeout wins:
Curry, 19-9
Kawhi 17-10
Hakeem, 16-10
K. Malone, 19-24
West, 16-22
CP3, 7-12

Hm, jak Lakers zagrają z Nuggets, to może nie wypuszczą jednak 3-1. :) 

W sumie najbardziej zaciekawił mnie tutaj Russell, no i CP3 z Malonem. :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, BMF napisał:

Ktoś na realgm policzył bilanse w closeout games (przy 3-0, 3-1, 3-2 i 3-3 z perspektywy teamu danego zawodnika), sprawdziłem, i u LeBrona oraz tego drugiego się zgadzają, u Russella powinno być 27-16.

Hm, jak Lakers zagrają z Nuggets, to może nie wypuszczą jednak 3-1. :) 

W sumie najbardziej zaciekawił mnie tutaj Russell, no i CP3 z Malonem. :( 

Mnie Birda . Zawsze go miałem za motherfuckera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Koelner napisał:

Mnie Birda . Zawsze go miałem za motherfuckera 

Bird był motherfuckerem, jest trochę overrated za występy w playofffach (sporo wtop i kontuzji) i nie przeceniaj tej statystyki, bo Bird chyba tylko dwa razy przegrał mając closeout games, z czego raz był już past prime w seiri z Knicks. :) Bird ma np. 5-2 w G7s, z czego raz grał z kontuzją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

West jaki grajek taki manago

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, BMF napisał:

Ktoś na realgm policzył bilanse w closeout games (przy 3-0, 3-1, 3-2 i 3-3 z perspektywy teamu danego zawodnika), 

Stat troche jak "ringzzz" with extra steps, jak kto grol w dojebanych teamoch, to i duzo takich nazbieral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi