Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ttr napisał:

+50 wygrajo. Tak będzie. Nikt się nie obsra, słodziutki Lou i bestia Harrell zamkną obwód i pomalowane i odjebio defensywę dekady. George rzuci 42 pkty na 75% i razem z Bevem będą uciszać trybuny.

Bo Nuggets i Mavs nie udowodnili, że tych Clippers tego trenera można spokojnie wyjebać grając dosyć prosty basket w ataku i broniąc. 

tak to powinieneś napisać. nie mam pojęcia jak on wygrał ligę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ttr napisał:

Lekceważ Denver dalej. Przy tym jak wypada George w takich grach, jak drużyny Riversa w przeszłości nie potrafiły zamknąć serii i jak łatwo sprawić tym Clippers problemy ty robisz z nich hegemona i pewniaka w game7. 🤡

Jasne, ale można mieć też w pamięci zeszłoroczne Game 7 z Portland i tegoroczne Game 7 z Jazz. Oba te spotkania łączy fatalna skuteczność z gry (2x37%) i brak pomysłu na sforsowanie defensywy przeciwnika. Sercem jestem dzisiaj za Denver, ale poza przewagą psychologiczną wynikającą z wygrania ostatnich 2 meczów i posiadania zespołowego doświadczenia w takich konfrontacjach jak dzisiejsza, ciężko znaleźć argumenty przemawiające za Bryłkami, mając w głowie jakim potencjałem dysponują Clippers i jak dobrym closerem jest Kawhi.

Tak czy siak - go Nuggets :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faworytem jak przez całą serię są Clippers, ale ja tam wierzę w Jokicia i spółkę. Go Nuggets :wub: 

Fajnie się czyta takie zdanie, które padło z klawiatury Hollingera :)

Cytat

Jokic is averaging 25.8 points, 12.2 boards and 5.5 assists on the series on 61.5 percent True Shooting. He’s arguably been the best player on the floor in a series where Kawhi Leonard is also participating, a statement that has not been uttered credibly since 2015.

 

Polecam całość przed meczem :)

https://theathletic.com/2065860/2020/09/14/anatomy-of-a-collapse-can-the-clippers-figure-out-denvers-second-half-defense/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Deuce napisał:

Szkoda Nuggets ale dzisiaj to już koniec ich przygody w playoffach. Jestem niemal pewien, że tutaj dziś ktoś z dwójki Jamal/Joker nie stawi się na game 7 i nie będzie z nich co zbierać, nawet bardziej obawiam się o dyspozycję Jokica, jakoś wygląda mi na wypompowanego tymi meczami. Imo dzisiaj blowout jakieś +15/20 Clippers.

No prawie tak jak mówiłeś. Tylko nie stawił się ani PG, ani Kawhi, ani Rivers za to całe Denver klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ttr napisał:

No prawie tak jak mówiłeś. Tylko nie stawił się ani PG, ani Kawhi, ani Rivers za to całe Denver klasa sama w sobie.

duch Sancho wiecznie żywy.

Też prawie zgadł, obstawiając 4 - 0 dla LAC, jak i to, że niemożliwe są 3 zwycięstwa z rzedu, co takie Denvern na razie zrobiło tylko dwa razy w tych PO (na 2 możliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ich tyle.

Btw to jak Jokic przy podwojeniach nie palowal rzutow, a rozgrywał i oddawał rzuty innym. Piękny pokaż elastyczności Serba, a jako lider to naprawdę nie jest łatwe i pierwsze skojarzenie to LeBron, który to robił całą karierę i często jeszcze go za to krytykowano, bo lider musi rzucać etc. Piękny mecz Jokicia.

No i Wielki Murray.

Zaraz się pojawiają głosy, jak zawsze lekceważące Denver, że Clippers im to oddali i frajerzy etc, ale nie ma co się przejmować.

Finały Zachodu z Lakers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś od siebie. Nie chcę gnoić Clippers czy ich wyśmiewać ale lubię... jak kończą się takie historie.

Wielka konspira KW i PG, przetrzymanie LAL z podpisaniem kontraktu. Potem sprawa z Jacksonem, występki Harella i... dostali to na co zasłużyli.

Za rok nie będą silniejsi, no chyba ze Harden 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla Clippers spoko bo uniknęli sweepa od Lakers. Denver to inna para kaloszy. Nie mogę się doczekać tej serii. Po Lakers najwięcej oglądałem Denver w tym roku z zachodu. Piękna sprawa te 2 comebacki.

  

9 minut temu, Lucas napisał:

Zaraz się pojawiają głosy, jak zawsze lekceważące Denver, że Clippers im to oddali i frajerzy etc, ale nie ma co się przejmować.

Finały Zachodu z Lakers!

Jeszcze wczoraj tu latały posty ile to Clippers im nie wrzuci i czy będzie +20 czy 30.. Normalnie myślący człowiek, który oglądał mecze nigdy nie napisze, że coś im oddali. Mentalnie ich zjedli.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu tak nie ściskałem kciuków za Denver jak w tej serii :) Chyba będę im też kibicował w serii z Lakers.

24 minuty temu, mac napisał:

Kawhi z niedocenianego gracza stał się mega przeceniany.
W sumie dla Jego legacy nadal może lepszy taki obrót, niż jakby dostał 4 - 0 od LBJa.
A tak ludzie nadal będą pamiętać jeden fartowny rzut z philly, a nie np to że akcję wczesniej zchokował osobiste, jak i inne Jego przeciętne występy w game7/czy elimination games.

Wystarczyło, żeby dostał w świetnych Raps, na ich plecach sobie odpoczywał i na koniec dostawał cały kredyt (imo Kawhi z Raps to byłaby ekipa numer 1 mimo wszsytko w NBA, świetnie zbilansowana itp). Piękna też ironia losu, że te całe Cali nie ma znaczenia, bo przez te dwa lata głównie grął/będzie grać w bubble :Dd

No ale, zamienił consistency na kolesi, co mogą raz rzucić 15-20, a innego razu 5-20 (w tym meczu sam się do nich dostosował).

Karma is a bitch :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.