Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość eF.
23 minuty temu, airmax napisał:

Napisał kibic Juventusu 🙃

Owszem, ale byłem też kibicem jak grali w Serie B, gdzie kopali w piłkę na kartofliskach z drużynami typu AlbinoLeffe. Ciężkie czasy. :P 

Real nie miał takich problemów, że musiał budować markę od podstaw, a to jest sztuka. (sorry za offtop)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, eF. napisał:

Owszem, ale byłem też kibicem jak grali w Serie B, gdzie kopali w piłkę na kartofliskach z drużynami typu AlbinoLeffe. Ciężkie czasy. :P 

Real nie miał takich problemów, że musiał budować markę od podstaw, a to jest sztuka. (sorry za offtop)

Ty czytasz co wypisujesz? Jaka budowa od podstaw? Nagle zniknęli kibice, sponsorzy? Przecież tam były niewielkie zmiany w  składzie. Nawet w serie B byli najpopularniejszym klubem we Włoszech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
31 minut temu, eF. napisał:

Słabe porównanie, skoro ten przymus budowania marki od podstaw (z czym się nie zgadzam) był skutkiem ustawiania meczów. Poza tym, raczej nie zacząłeś im kibicować w momencie jak grali w drugiej lidze :) 

Co do wczorajszego meczu, niesamowite jak mentalnie beznadziejni byli w drugiej połowie clippers - albo jak mocni byli Nuggest (niech każdy wybierze bardziej pasującą sobie wersję). Jokić który świetnie czytał rotacje clipers w obronie, Harris trafiający jumper za jumperem, MPJ dający fajne minuty z ławki i Murray który mimo kuśtykania na jednej nodze robił świetną robotę. 

Edytowane przez airmax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
15 minut temu, ptak napisał:

Ty czytasz co wypisujesz? Jaka budowa od podstaw? Nagle zniknęli kibice, sponsorzy? Przecież tam były niewielkie zmiany w  składzie. Nawet w serie B byli najpopularniejszym klubem we Włoszech.

Były niewielkie zmiany, bo piłkarze w prime jak Buffon, Camoranesi, Trezeguet zostali w drużynie. Już nie mówiąc o tym, że takie legendy jak Del Piero i Nedved byli liderami tamtej drużyny, a mogli odejść do każdej drużyny na świecie. Dlatego tacy gracze są tak cenieni. Przecież Buffon miał 28 lat i był najlepszym GK na świecie, mistrzem świata, ale został by kopać w Serie B i walczyć o awans. Oczywiście też sporo klasowych piłkarzy odeszło (Ibrahimović, Thuram, Cannavaro, Emerson, Vieira), a Juve wróciło na salony dosyć niespodziewanie w 2012 roku, kiedy wygrali tytuł z Conte, bo drużyna wcale nie była mocna. Raczej mocno średnia. Wydaje mi się, że droga nie była usłana różami, a to gdzie jest teraz Juventus jest raczej efektem długofalowych działań zarządu, a także wybitnych jednostek jak Buffon, które były z klubem na dobre i na złe. W tym czasie Inter wygrał sobie 5 tytułów z rzędu, bo nie miał konkurencji. Tak to wyglądało. :) 

niepotrzebny offtop nam się zrobił, hehe (Go Nuggets!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

pojebało Was?

i ogólnie jest już na 10 miejscu w ppg podczas PO ( minimum 1000 minut) i zaraz cyknie... Kobasa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

@LeweBiodroSmoka

Jokić to jest Serb i kozak w jednym, heh. Stawia się na drugie PO z rzędu jako lider. Dla mnie to klasa. :) 

przytoczę tylko jego statsy z tegorocznych PO - 26p/10r/5.5a, 52%FG, 46%3P!, 81%FT

(tu należy dodać, że Joker oddaje ponad 6 rzutów z dystansu w tych PO, a trafia prawie 3 na mecz)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam jeszcze że ogólnie średnio wygląda fizycznie i wielu fanów go krytykowało jak wchodził w serię z Jazz bo serio wyglądało nieciekawie... chcę go zobaczyć w pełni sił w takim wypadku ;-))))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, eF. napisał:

Nie wiem jak można kibicować Lakers. Od zawsze 100% mainstream - lans, błysk fleszy i zdemoralizowane gwiazdki na trybunach, heh. A czemu o tym pisze? Bo to się ładnie zazębia z tą serią. Lakers mają sporo wolnego, a tu się mordują "nołnejmowe" ekipy, bo Rivers to łeb, który mając o wiele lepszy roster od rywali, doprowadza (znowu!) do sytuacji z 1:3 na 3:3. Powinni go zatrudnić w FC Barcelona, tam się lubują w takich "wpadkach". Dla Nuggets mam tylko szacunek, tak jak i do ich prawdziwych fanów, bo nie sztuką jest kibicować Realowi, sztuką jest kibicować Bilbao.

nie wiem czy mnie kumacie, ale tak, nie lubię Lakers od zawsze, hehe (nie ważne kto awansuje w tej serii, życzę finału) 

Nie wiem jak można mieć problem z tym, że ktoś kibicuje drużynie, której ja nie lubię. Może nie jestem wielkim fanem Lakers ale im kibicuję ponieważ gra tam Lebron, któremu kibicuję od początku kariery i jak przenosi się do nowej drużyny to kibicuję tej drużynie. Natomiast podoba mi się to jak został zbudowany zespół, połączenie młodego, wszechstronnego AD z dziadkiem Lebronem, któremu paliwo się nie kończy + solidny obwód i zadaniowcy. Grają efektownie, dużo asystują, bardzo dobrze się dogadują, każdy wie co ma robić. Nie patrzę na żaden blichtr czy gwiazdy na trybunach, które mnie nie obchodzą. Dla mnie liczy się efektowna i miła dla oka koszykówka. Oczywiście to co robią Nuggets w ostatnich meczach jest fascynujące i również oglądam to z ogromnym zaciekawieniem. W tej serii kibicuję Nuggets i ostrzę sobie zęby na G7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rozjebał mnie ten post @eF.. Prawdziwi fani kibicują tylko Denver czy Bilbao. Jak ktoś jest za Lakers czy Realem to tylko dlatego, że cycki Rihanny i Jennifer Lopez są często na trybunach. 

A fanów Knicks szanujesz czy nie ? Bo też 100% mainstream, big market, lans, błysk fleszy i celebryci noo tylko jakoś projekt "pechowo" zarządzany i wyniki nie te. 

No i wielki szacunek za to, że nie zostawiłeś klubu jak za swoje wałki został relegowany do serie B i wytrzymałeś ten niesamowity długi okres czasu bez TOP3 w serie A czyli cały jeden sezon bo już po powrocie znowu grali w 1/8 LM. Romantyczna historia naprawdę.

Ja obejrzałem na żywo z 45 spotkań Lakers w nocy jak Marcelo Huerttas grał duże minuty ? Poświęcenie czy nie ?

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Choć wyeliminowali moje Jazz to jednak lubię to Nuggets.

Choć nie lubie patrzeć na grę Portera to jednak lubie patrzeć jak czasem trafia te trójki w kontrze z nabiegu..

Choć nie jest fanem Murraya to jednak lubię to Nuggets. Trzeba im oddać , że mają niesamowitą wiarę w siebie. To jak potrafią odrabiać te straty to jak walczą mimo przegrywania 19 pkt w 3 kwarcie.. NAprawdę fajnie się oglada to Denver

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JRsktDk.png

Fajny obrazek z wczorajszego mecz, kiedy po kolejnym klasycznym pick&pop Jokić rzuca uncontested za 3, a tych dwóch geniuszy nie potrafi na to nic zaradzić. CHYBA  jedyny adjustment jaki na to próbowali dać, to rzucenie Kawhi na Jokica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Never quit ;)

Chciałbym zobaczyć co Malone w przerwie im mówił! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeci raz obejrzałem Joka w #6. Świetne to trzymanie piłki nad głowa i podanie po 5 sekund trzymania gałki gdy się obrońca zmęczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ignazz napisał:

Trzeci raz obejrzałem Joka w #6. Świetne to trzymanie piłki nad głowa i podanie po 5 sekund trzymania gałki gdy się obrońca zmęczy. 

ja właśnie oglądam drugą połowę g6 poraz chyba 4ty, nic innego nie zapewni mi lepszej rozrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rivers płaczący o gwizdki. Zabawne.

IMG_20200914_232703.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, ttr napisał:

Rozjebał mnie ten post @eF.. Prawdziwi fani kibicują tylko Denver czy Bilbao. Jak ktoś jest za Lakers czy Realem to tylko dlatego, że cycki Rihanny i Jennifer Lopez są często na trybunach. 

A fanów Knicks szanujesz czy nie ? Bo też 100% mainstream, big market, lans, błysk fleszy i celebryci noo tylko jakoś projekt "pechowo" zarządzany i wyniki nie te. 

No i wielki szacunek za to, że nie zostawiłeś klubu jak za swoje wałki został relegowany do serie B i wytrzymałeś ten niesamowity długi okres czasu bez TOP3 w serie A czyli cały jeden sezon bo już po powrocie znowu grali w 1/8 LM. Romantyczna historia naprawdę.

Ja obejrzałem na żywo z 45 spotkań Lakers w nocy jak Marcelo Huerttas grał duże minuty ? Poświęcenie czy nie ?

🧐

Ziom, ale to jest tylko moje zdanie, nie bulwersuj się tak. Inna kwestia, nigdzie nie napisałem, że nie szanuję fanów, ale na pewno ciężej jest być fanem Bilbao jak Realu, bo TOP marka zawsze przyciąga największe nazwiska, dlatego w Lakers jest LeBron, heh. Szacun za zarywanie nocek dla Huertasa, spoko, jednakże nie złapałeś do końca treści, a przy tym dodałeś coś od siebie, że niby nie mam szacunku do tego, kto kibicuje topce mainstreamu (WTF?!) i się spinasz niepotrzebnie. Mogę nie lubić jakiegoś teamu, czy nie mogę? :D 

Okej, mogłeś odebrać to źle, że napisałem - szacun dla fanów Nuggets, ale tutaj chodziło mi raczej o to, że to mega zajawkowicze, którzy wybrali dosyć "niszową" drużynę, która nie ma żadnych tytułów, nie jest wielką marką, ani nie posiada potężnego fanbase'u. Taki trochę underground z przymrużeniem oka, heh. Ja osobiście cenię takich fanów (tak, tych od Bilbao też). O to mi chodziło, a nie o brak szacunku dla fanów Lakers czy Knicks (skoro ich tutaj wrzucasz), także trochę Cię poniosło, kolego. Prawdziwi fani są w każdym klubie i bardzo dobrze. Nadinterpretacja to nie zaleta, popracuj nad tym, bo to już kolejny raz jak coś sobie dopowiadasz, a mnie to powoli zaczyna wkurwiać. 

EOT, bo to jednak temat Clippers - Nuggets.

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle ile to już takich "koślawych" rzutów w tych PO weszło Jokerowi? On poza bdb grą ma mega dużo szczęścia - jak to się mówi "w pączku" urodzony ;)

https://twitter.com/nuggets/status/1305600028908482561?s=20 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, dannygd napisał:

W ogóle ile to już takich "koślawych" rzutów w tych PO weszło Jokerowi? 

jak nie wiesz o czym mówisz to się głupio nie pytaj, te koślawe rzuty to jego go2move od jakiś dwóch lat, mają nawet swoją nazwę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi