Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, eF. napisał:

Nie wiem jak można kibicować Lakers. Od zawsze 100% mainstream - lans, błysk fleszy i zdemoralizowane gwiazdki na trybunach, heh. A czemu o tym pisze? Bo to się ładnie zazębia z tą serią. Lakers mają sporo wolnego, a tu się mordują "nołnejmowe" ekipy, bo Rivers to łeb, który mając o wiele lepszy roster od rywali, doprowadza (znowu!) do sytuacji z 1:3 na 3:3. Powinni go zatrudnić w FC Barcelona, tam się lubują w takich "wpadkach". Dla Nuggets mam tylko szacunek, tak jak i do ich prawdziwych fanów, bo nie sztuką jest kibicować Realowi, sztuką jest kibicować Bilbao.

nie wiem czy mnie kumacie, ale tak, nie lubię Lakers od zawsze, hehe (nie ważne kto awansuje w tej serii, życzę finału) 

Nie wiem jak można mieć problem z tym, że ktoś kibicuje drużynie, której ja nie lubię. Może nie jestem wielkim fanem Lakers ale im kibicuję ponieważ gra tam Lebron, któremu kibicuję od początku kariery i jak przenosi się do nowej drużyny to kibicuję tej drużynie. Natomiast podoba mi się to jak został zbudowany zespół, połączenie młodego, wszechstronnego AD z dziadkiem Lebronem, któremu paliwo się nie kończy + solidny obwód i zadaniowcy. Grają efektownie, dużo asystują, bardzo dobrze się dogadują, każdy wie co ma robić. Nie patrzę na żaden blichtr czy gwiazdy na trybunach, które mnie nie obchodzą. Dla mnie liczy się efektowna i miła dla oka koszykówka. Oczywiście to co robią Nuggets w ostatnich meczach jest fascynujące i również oglądam to z ogromnym zaciekawieniem. W tej serii kibicuję Nuggets i ostrzę sobie zęby na G7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjebał mnie ten post @eF.. Prawdziwi fani kibicują tylko Denver czy Bilbao. Jak ktoś jest za Lakers czy Realem to tylko dlatego, że cycki Rihanny i Jennifer Lopez są często na trybunach. 

A fanów Knicks szanujesz czy nie ? Bo też 100% mainstream, big market, lans, błysk fleszy i celebryci noo tylko jakoś projekt "pechowo" zarządzany i wyniki nie te. 

No i wielki szacunek za to, że nie zostawiłeś klubu jak za swoje wałki został relegowany do serie B i wytrzymałeś ten niesamowity długi okres czasu bez TOP3 w serie A czyli cały jeden sezon bo już po powrocie znowu grali w 1/8 LM. Romantyczna historia naprawdę.

Ja obejrzałem na żywo z 45 spotkań Lakers w nocy jak Marcelo Huerttas grał duże minuty ? Poświęcenie czy nie ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć wyeliminowali moje Jazz to jednak lubię to Nuggets.

Choć nie lubie patrzeć na grę Portera to jednak lubie patrzeć jak czasem trafia te trójki w kontrze z nabiegu..

Choć nie jest fanem Murraya to jednak lubię to Nuggets. Trzeba im oddać , że mają niesamowitą wiarę w siebie. To jak potrafią odrabiać te straty to jak walczą mimo przegrywania 19 pkt w 3 kwarcie.. NAprawdę fajnie się oglada to Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ttr napisał:

Rozjebał mnie ten post @eF.. Prawdziwi fani kibicują tylko Denver czy Bilbao. Jak ktoś jest za Lakers czy Realem to tylko dlatego, że cycki Rihanny i Jennifer Lopez są często na trybunach. 

A fanów Knicks szanujesz czy nie ? Bo też 100% mainstream, big market, lans, błysk fleszy i celebryci noo tylko jakoś projekt "pechowo" zarządzany i wyniki nie te. 

No i wielki szacunek za to, że nie zostawiłeś klubu jak za swoje wałki został relegowany do serie B i wytrzymałeś ten niesamowity długi okres czasu bez TOP3 w serie A czyli cały jeden sezon bo już po powrocie znowu grali w 1/8 LM. Romantyczna historia naprawdę.

Ja obejrzałem na żywo z 45 spotkań Lakers w nocy jak Marcelo Huerttas grał duże minuty ? Poświęcenie czy nie ?

🧐

Ziom, ale to jest tylko moje zdanie, nie bulwersuj się tak. Inna kwestia, nigdzie nie napisałem, że nie szanuję fanów, ale na pewno ciężej jest być fanem Bilbao jak Realu, bo TOP marka zawsze przyciąga największe nazwiska, dlatego w Lakers jest LeBron, heh. Szacun za zarywanie nocek dla Huertasa, spoko, jednakże nie złapałeś do końca treści, a przy tym dodałeś coś od siebie, że niby nie mam szacunku do tego, kto kibicuje topce mainstreamu (WTF?!) i się spinasz niepotrzebnie. Mogę nie lubić jakiegoś teamu, czy nie mogę? :D 

Okej, mogłeś odebrać to źle, że napisałem - szacun dla fanów Nuggets, ale tutaj chodziło mi raczej o to, że to mega zajawkowicze, którzy wybrali dosyć "niszową" drużynę, która nie ma żadnych tytułów, nie jest wielką marką, ani nie posiada potężnego fanbase'u. Taki trochę underground z przymrużeniem oka, heh. Ja osobiście cenię takich fanów (tak, tych od Bilbao też). O to mi chodziło, a nie o brak szacunku dla fanów Lakers czy Knicks (skoro ich tutaj wrzucasz), także trochę Cię poniosło, kolego. Prawdziwi fani są w każdym klubie i bardzo dobrze. Nadinterpretacja to nie zaleta, popracuj nad tym, bo to już kolejny raz jak coś sobie dopowiadasz, a mnie to powoli zaczyna wkurwiać. 

EOT, bo to jednak temat Clippers - Nuggets.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak nie wiesz o czym mówisz to się głupio nie pytaj, te koślawe rzuty to jego go2move od jakiś dwóch lat, mają nawet swoją nazwę

 

Dla mnie "koślawe", dla Ciebie mogą być nawet "fuckinlopsidedlyhappySerbiandonutshot", a pytanie było retoryczne jak nie załapałeś ;) i  bardziej dotyczyło ile takich "farciarskich" wpadło jak ten pierwszy w skrócie.

BTW @Borys znowu wtyczka TT nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dannygd napisał:

W ogóle ile to już takich "koślawych" rzutów w tych PO weszło Jokerowi? On poza bdb grą ma mega dużo szczęścia - jak to się mówi "w pączku" urodzony ;)

https://twitter.com/nuggets/status/1305600028908482561?s=20

 

9 minut temu, dannygd napisał:

BTW @Borys znowu wtyczka TT nie działa?

Spróbuję na swoim tweecie wyśmiewającym Riversa

 

I działa, trzeba chwile poczekać aż się tweet "załaduje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, dannygd napisał:

i  bardziej dotyczyło ile takich "farciarskich" wpadło jak ten pierwszy w skrócie.

w c***, bo jest to jego firmówka, fajnie, że zobaczyłeś kilka spotkań, ale przestań ludzi irytować

zwłaszcza, że wg Twojego predykszyn dokańczamy właśnie 3peata, siadaj i patrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

 

+50 wygrajo. Tak będzie. Nikt się nie obsra, słodziutki Lou i bestia Harrell zamkną obwód i pomalowane i odjebio defensywę dekady. George rzuci 42 pkty na 75% i razem z Bevem będą uciszać trybuny.

Bo Nuggets i Mavs nie udowodnili, że tych Clippers można spokojnie wyjebać grając dosyć prosty basket w ataku i broniąc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

zwłaszcza Mavs w swoim elimination game

Lekceważ Denver dalej. Przy tym jak wypada George w takich grach, jak drużyny Riversa w przeszłości nie potrafiły zamknąć serii i jak łatwo sprawić tym Clippers problemy ty robisz z nich hegemona i pewniaka w game7. 🤡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.