Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienic taki vajny team w raps na te bande clownow :(

Sam sobie winien.

Szacunek dla Denver.

Jok drugie PO z rzedu top3 grajek PO.

Imo obecnie top3 gracz nba tez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to @Koelner

po czym dał Nuggets w 7 :D

Wszystko prawda oprócz tego , że pisałem w kontekście przejścia finału Konfy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no Jokić zagrał wyśmienity mecz i to mu trzeba oddać, ale też nie idźmy w przesadne overreaction. Osobiście przypomina mi Arvydasa Sabonisa z okresu świetności, gdy grał w Europie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, TripylDabyl napisał:

Nie no Jokić zagrał wyśmienity mecz i to mu trzeba oddać, ale też nie idźmy w przesadne overreaction. Osobiście przypomina mi Arvydasa Sabonisa z okresu świetności, gdy grał w Europie. 

Jokic grał jak na siebie taką sobie serię do g5, robił mnóstwo strat jak na siebie + Clippers mocno go punktowali w D, ale dzisiaj alltimerski występ, niesamowity kozak. Jak Nuggets ogarną, to nikt (słusznie) nie będzie wypominać tej pierwszej części serii. ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Koelner napisał:

Wszystko prawda oprócz tego , że pisałem w kontekście przejścia finału Konfy :)

tylko, że wiesz, Curry z Klayem w wieku Joka, też nie potrafili przejść drugiej rundy, a tutaj od dwójki Jok-Murray wszyscy o dziwo wymagają cudów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Chytruz napisał:

Nie zauważyłem, a rok temu było sporo takich, mimo że Jokic jak na debiut w PO grał świetnie. Jeden user np. argumentował, że to nie jest gracz, który rzuci w drugiej połowie 39 punktów i skończy gamewinnerem (nie wiem ile razy coś takiego miało miejsce w historii, myślę że zero albo blisko zera).

Nick or it didn't happen ;)

Sam sporo przyznam kwestionowałem Jokica w kwestii bycia pierwszą opcją ofensywną w PO, zwłaszcza jeśli idzie o zamykanie spotkań. Tutaj nadmieniłbym, że serie z Spurs i Jazz pociągnął w decydujących minutach Jamal Murray.

Ogranie Clippers to będzie duża rzecz ze strony Nuggets. Nie spodziewałem się tu potencjału na serie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, TripylDabyl napisał:

W sensie Jok gra vs gracze NBA tak jak Sabonis wg gracze z Europy w 80's?

I kto tu robi overreaction? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Jokic grał jak na siebie taką sobie serię do g5, robił mnóstwo strat jak na siebie + Clippers mocno go punktowali w D, ale dzisiaj alltimerski występ, niesamowity kozak. Jak Nuggets ogarną, to nikt (słusznie) nie będzie wypominać tej pierwszej części serii. ;] 

Troche jak w serii z Jazz, gdzie się wolno rozkręcał, a ostatecznie w G7 dowiózł Denver do kolejnej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tylko, że wiesz, Curry z Klayem w wieku Joka, też nie potrafili przejść drugiej rundy, a tutaj od dwójki Jok-Murray wszyscy o dziwo wymagają cudów

Nie wymagam cudów , wystarczy aby Murrey ustabilizował formę czyt. wszedł w wyższy lvl , ma warunki do tego ? No ma pokazał nawet w serii poprzedniej ale nie jest obecnie gotoguyem 

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, julekstep napisał:

W sensie Jok gra vs gracze NBA tak jak Sabonis wg gracze z Europy w 80's?

I kto tu robi overreaction? :P

Bardziej chodzi o styl gry i skillset, niż o dominację boiska. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Koelner napisał:

Nie wymagam cudów , wystarczy aby Murrey ustabilizował formę czyt. wszedł w wyższy lvl , ma warunki do tego ? No ma pokazał nawet w serii poprzedniej ale nie jest obecnie gotoguyem 

nie jestem przekonany czy my kogoś takiego potrzebujemy, ale też nie zgodzę się, że danie jednemu albo drugiemu ostatniego rzutu to jest jakiś relaks dla rywala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to pierwsza seria, gdzie Jokić (i Nuggets) grają z naprawdę mocnym rywalem w PO. Dopiero za 4 razem:)

Więc największy test jak dla mnie dla Jokicia i Baryłek.

Jest dobrze:)

Je*ać Clippers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, SiostraSancho napisał:

Jokic to taki biały MUTOMBO.

Nie wiem czy w historii forum bylo gorsze porownanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny mecz w plecy ... Jokic jest niesamowity w tej serii. Ale do tego dostaję nieporównywalną pomoc od reszty zespołu w przeciwieństwie do liderów LAC. Brakuję Lou z serii z MAVS brakuję Morrisa który potrafił siepnąć trójkę ... Harrel to niewypał ... Brakuję przebłysków Shameeta ... Oglądam dwie serię w której grają Celtics i LAC i o wiele bardziej podoba mi się gra Celtics. Zdecydowanie bardziej poukładany basket. Nawet jak Raps wyłączyli Tatuma i Walkera to ciągnął ich Brown i Smart. W LAC wykluczysz dwóch liderów i reszta jak dzieci we mgle ( tak to wygląda w tej serii).

Taktyka przewidywalna do bólu. 

Jedyne pocieszenie że G7 średnio wychodzi Baryłką ... Tyle że na ostatnie G7 znowu stawił się Jokic... Nie wiem. Mętlik w głowie mam teraz.

Mimo wszystko liczę na to że G7 LAC wyrwie - muszą zagrać bardziej agresywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, julekstep napisał:

Nie wiem czy w historii forum bylo gorsze porownanie :)

Raczej nie. Ale to mogła pisać siostra wiec nie ma co cisnąć. Zaraz pojawi się wpis ze tu są nie tylko rasiści ale i szowiniści. Po prostu uznajmy ze Jok w ataku jest świetny jsk Muto w D a asysty Joka są świetne jak bloki Deke. I porównanie się zgadza. 
ogólnie ciężko ich porównać 1:1. Jokic ma obecnie 25 lat a Mutombo jak się rodził miał lat 27. Wiec praktycznie nigdy nie był w wieku Jokera;) za dwa lata można zacząć porównać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MA23 napisał:

Jedyne pocieszenie że G7 średnio wychodzi Baryłką

no, zwłaszcza, że przegrali do tej pory jeden taki mecz (i to na własne życzenie) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, zwłaszcza, że przegrali do tej pory jeden taki mecz (i to na własne życzenie) :)

Dla porównania, mający opinię pogromcy game7 Clownhi ma 1-2 .. (z czego 1 na życzenie Pana Boga po fartownym bounce shocie)

Edytowane przez mac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, SiostraSancho napisał:

Co ? Zespół się zgadza

Twój brat typował w tej serii 4-0 dla LAC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, mac napisał:

Dla porównania, mający opinię pogromny game7 Clownhi ma 1-2 .. (z czego 1 na życzenie Pana Boga po fartownym bounce shocie)

I za każdym razem z nim na parkiecie jego zespół byl na minusie:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi