Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Była też długa dyskusja z @Kubbas

Nie no -> ta dyskusja to była przecież z kategorii 'zadanie na szóstkę' tylko dla ambitnych i cierpliwych forumowiczów xD

coś jak wchodzenie w buckmacherskie gadki z Sanchem (pdw!) - nie ma co liczyć ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Rok temu?

Jakieś dwa-trzy tyg temu jakieś orły pisały że bez niskiego 'closera' Nuggets nic nie ugrają :) 

Nie zauważyłem, a rok temu było sporo takich, mimo że Jokic jak na debiut w PO grał świetnie. Jeden user np. argumentował, że to nie jest gracz, który rzuci w drugiej połowie 39 punktów i skończy gamewinnerem (nie wiem ile razy coś takiego miało miejsce w historii, myślę że zero albo blisko zera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Nie zauważyłem, a rok temu było sporo takich, mimo że Jokic jak na debiut w PO grał świetnie. Jeden user np. argumentował, że to nie jest gracz, który rzuci w drugiej połowie 39 punktów i skończy gamewinnerem (nie wiem ile razy coś takiego miało miejsce w historii, myślę że zero albo blisko zera).

Spokojnie, ja ostatnio na jakiejś grupce na FB czytałem, że Denver to ogóry i że Jokić to poziom Capeli :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TripylDabyl napisał:

Nie no Jokić zagrał wyśmienity mecz i to mu trzeba oddać, ale też nie idźmy w przesadne overreaction. Osobiście przypomina mi Arvydasa Sabonisa z okresu świetności, gdy grał w Europie. 

Jokic grał jak na siebie taką sobie serię do g5, robił mnóstwo strat jak na siebie + Clippers mocno go punktowali w D, ale dzisiaj alltimerski występ, niesamowity kozak. Jak Nuggets ogarną, to nikt (słusznie) nie będzie wypominać tej pierwszej części serii. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.