Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Nom, człowiek się jara, ze Paul George powalczy w końcu o mistrzostwo, ze z Leonardem będę miał contendera któremu kibicuje, a później oglądam tego przyglupa Beverleya i mam ochotę wrócic do ogladania Hornets. a tu jeszcze Jacksona i chama Morrisa ściągnęli i mi obrzydzili cały zespół. W ogóle Leonard tu nie pasuje charakterem za grosz, sami zbyt pewni siebie  krzykacze i on, cicha woda lider. 

Ogolnie ta seria jest nie do ogladania

dwa zespoly napierdalajace na pale

serie na wschodzie koszykarsko sa o wiele lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Mam nadzieję, że oczywiście zrobi to Denver, ale jeśli się nie uda to w kolejnej rundzie na pewno będę za rywalem Clippers.

Ta seria + seria z Mavs naprawdę obrzydzają ten zespół. No i ktoś z Clippers narzekający na gwizdki to trochę WTF, bo chyba dla nich są w tych PO najbardziej przychylne.

Nie ma chyba większego star bonus, niż ma Kawhi, nie dość że prawie w każdej akcji fauluje w ataku odpychając łokciem, to jeszcze sam dostaje takie gwizdki, że głowa boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nie ma chyba większego star bonus, niż ma Kawhi, nie dość że prawie w każdej akcji fauluje w ataku odpychając łokciem, to jeszcze sam dostaje takie gwizdki, że głowa boli.

Mi tu w sumie nawet bardziej chodzi o kwestie z Porziginsem czy te wszystkie brudne zagrania Morrisa/Beverleya.

Kawhi cóż to gwiazda, a np Grantowi udało się na nim offensy w tej serii wymusić.

Bardziej miałbym pretensje już chyba o to, że Murray mógłby dostać parę gwizdków więcej, bo Kawhi na moje oko jest traktowany tak jak większość superstarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lucas napisał:

Mam nadzieję, że oczywiście zrobi to Denver, ale jeśli się nie uda to w kolejnej rundzie na pewno będę za rywalem Clippers.

Ta seria + seria z Mavs naprawdę obrzydzają ten zespół. No i ktoś z Clippers narzekający na gwizdki to trochę WTF, bo chyba dla nich są w tych PO najbardziej przychylne.

Dla koszykówki dobrze by było jakby właśnie Denver wyjaśniło ten skręcony pod media meme team. Przecież tam wszyscy trzej gracze Leo PG czy MM pojawili się tu w mocno wątpliwy sposób. A to tylko dodatek do tego co robią na parkiecie. Pajacowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kibicuję LAC ale ze względu na KL i do czasu na PG. Im dalej w las tym sympatia do tej drużyny jest coraz mniejsza co nie dziwi - Beverly postawą na boisku i wyglądem przypomina jak kolega wyżej napisał menela. MM mimo że duży ma impact jak na drugorzędnego grajka te zagrania w stosunku do Luki bardzo słabe. PG dramę zrobił wokół siebie szczególnie pamiętam ten wywiad że mimo że nie zdobywa punktów robi wiele innych rzeczy na boisku - w tamtym czasie to był atak 4v5 , słaba obrona, głupie straty+ zbierali mu wszystko z tablicy. Rzeczywiście sporo jak na SS. Sporo stracił w moich oczach. Harrel też typowy chamek z podwórka. Tu krzyczy tam trash talk z Doncicem, ale gdyby to była miara umiejętności koszykarskich to byłby trzeci SS w tej drużynie.

Jest jeszcze Lou Shamet i Zubac którzy są neutralni. Grają swoje i tyle ( Lou nawet jak trzeba to założy buty lidera i może pociągnąć drużynę co już pokazał przeciwko MAVS ale to był niestety dla niego przegrany mecz).

Ogólnie serię ogląda się imo gorzej niż z MAVS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Dla koszykówki dobrze by było jakby właśnie Denver wyjaśniło ten skręcony pod media meme team. Przecież tam wszyscy trzej gracze Leo PG czy MM pojawili się tu w mocno wątpliwy sposób

Że co???? A niby co tu jest wątpliwego ?

Ogólnie bez przesady - Nie lubię Beva i uważam go za strasznie przereklamowanego obrońcę. To raczej bufon niż ktoś kto realnie broni..Ale ten zespół jest bardzo dobrze poukładany i  rozsądnie zbudowany

Dobrzy zadaniowcy - Shamet , Zubac, Harell czy JaMychal. Dobrzy liderzy , którzy raczej nie mają sodówki . George przedłużył lojalnie z Thunder . Kawhi ok trochę grymasił ale matko jedyno każdy fan by wziął jeden rok takiego grymaszenia który kończy sie tytułem . Marcus Morris ma trochę brudnych zagrań ale wiara to jest PO a nie kółeczko wzajemnej adoracji. 

W tej serii nie widziałem brudnych zagrań ze strony Clippers więc skąd to zianie nienawiścią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

Że co???? A niby co tu jest wątpliwego ?

Ogólnie bez przesady - Nie lubię Beva i uważam go za strasznie przereklamowanego obrońcę. To raczej bufon niż ktoś kto realnie broni..Ale ten zespół jest bardzo dobrze poukładany i  rozsądnie zbudowany

Dobrzy zadaniowcy - Shamet , Zubac, Harell czy JaMychal. Dobrzy liderzy , którzy raczej nie mają sodówki . George przedłużył lojalnie z Thunder . Kawhi ok trochę grymasił ale matko jedyno każdy fan by wziął jeden rok takiego grymaszenia który kończy sie tytułem . Marcus Morris ma trochę brudnych zagrań ale wiara to jest PO a nie kółeczko wzajemnej adoracji. 

W tej serii nie widziałem brudnych zagrań ze strony Clippers więc skąd to zianie nienawiścią ?

Rosterowo pelna zgoda sa fajnie poukladani

ale juz ich gra to bloto i kupa iso iso iso

nie wiem czy to wina doca czy tego ze mieli tyle kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Reikai napisał:

Nie ma chyba większego star bonus, niż ma Kawhi, nie dość że prawie w każdej akcji fauluje w ataku odpychając łokciem, to jeszcze sam dostaje takie gwizdki, że głowa boli.

Jak będą derby LA to sędziowie będą mieć problem kogo faforyzować, LBJ czy KL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał:

NBA to kondominium ballmerowsko-rocketowskie pod jordanowskim zarządem powierniczym, taka prawda. 😪

tylko zastanawia jedno, Lebron kiedys mial star bonus i nie narzekal az tak czesto

wiadomo narzekal jak kazdy superstar

ale gwizdki dostawal

teraz to czasami jest komedia jak dwoch chlopa go napierdala po rekach pod koszem i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kubbas napisał:

tylko zastanawia jedno, Lebron kiedys mial star bonus i nie narzekal az tak czesto

wiadomo narzekal jak kazdy superstar

ale gwizdki dostawal

teraz to czasami jest komedia jak dwoch chlopa go napierdala po rekach pod koszem i nic

Kubbas, zawsze było tak samo. Tylko zmieniła Ci się perspektywa. Oczywiście jako gwiazda dostaje czasem gwiazdki całkowicie z dupy. W obronie tez zdarzało się że nie odgwizdywali jego przewinień. Całościowy bilans gwizdków już przed MIA był na jego nie korzyść. Jedyny superstar który tak był traktowany to Shaq i myślę ze z tego samego powodu. Ich przewaga fizyczna była tak dużo że nie dało się ich powstrzymać zgodnie z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gregorius napisał:

Kubbas, zawsze było tak samo. Tylko zmieniła Ci się perspektywa. Oczywiście jako gwiazda dostaje czasem gwiazdki całkowicie z dupy. W obronie tez zdarzało się że nie odgwizdywali jego przewinień. Całościowy bilans gwizdków już przed MIA był na jego nie korzyść. Jedyny superstar który tak był traktowany to Shaq i myślę ze z tego samego powodu. Ich przewaga fizyczna była tak dużo że nie dało się ich powstrzymać zgodnie z przepisami.

nie no te tak oczywiste gwizdki w ataku ktorych nie dostaje, nigdy takich nie bylo, zeby 3 osoby mu zajebaly w lape a nie gwizdza

w obronie mu czasami cos ujdzie plazem to prawda

ogolnie lebron robil podstawowy blad, nie krzyczy

jak drzesz ryja przy faulu to w kazdej lidze na kazdym poziomie masz plus 30 procent do gwizdkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.