Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mi mignęło (jak mnie oszukali to poprawcie), że było 13 przypadków gdzie drużyna przegrywała serię prowadząc 3-1, 3 z tych 13 przypadków to dzieło Rivers :) żaden inny trener nie przegrał w ten sposób więcej niż jeden raz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, airmax napisał:

Gdzieś mi mignęło (jak mnie oszukali to poprawcie), że było 13 przypadków gdzie drużyna przegrywała serię prowadząc 3-1, 3 z tych 13 przypadków to dzieło Rivers :) żaden inny trener nie przegrał w ten sposób więcej niż jeden raz 

2003: Blew 3-1 lead 2009: Blew 3-2 lead 2010: Blew 3-2 lead 2012: Blew 3-2 lead 2015: Blew 3-1 lead 2016: Blew 2-0 lead 2020: Blew 3-1 lead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, airmax napisał:

i wywiadzie powiedział, że to nie jest jego ostatnie słowo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyt negatywnie na to patrzycie. Zeby przegrać z stanu 3-1 wpierw trzeba aż trzy mecze wygrac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile razy w historii ktoś dwa razy z rzędu wyszedł z 1-3, albo 0-2 w best of 5 albo w ogóle dwa razy w ciągu play offs ? 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

A ile razy w historii ktoś dwa razy z rzędu wyszedł z 1-3, albo 0-2 w best of 5 albo w ogóle dwa razy w ciągu play offs ? 😁

Denver są pierwszym zespołem w historii NBA, który dwa razy z rzędu wrócił z 1-3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, airmax napisał:

ciekawostką jest też fakt, że żadna z tych drużyn w następnej rundzie nie wygrała więcej niż jednego meczu, tyle, że nie jestem pewny czy rzeczywiście było aż 13 takich przypadków, to potwierdzone gdzieś masz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jestem pewny czy rzeczywiście było aż 13 takich przypadków, to potwierdzone gdzieś masz?

o i znalazłem 

Year and series Overcame 1-3 deficit Blew 3-1 lead Note(s)
1968 Eastern Division Finals Boston Celtics* Philadelphia 76ers Won the NBA Finals.
1970 Western Division Semifinals Los Angeles Lakers Phoenix Suns  
1979 Eastern Conference Finals Washington Bullets San Antonio Spurs  
1981 Eastern Conference Finals Boston Celtics* Philadelphia 76ers Won the NBA Finals.
1995 Western Conference Semifinals Houston Rockets* Phoenix Suns Won the NBA Finals. First time a team won 2 away games from the 1-3 deficit.
1997 Eastern Conference Semifinals Miami Heat New York Knicks A players' fight in Game 5 resulted in the suspension of several key Knicks players, including Ewing, Houston, and Ward for Game 6, and Starks and Larry Johnson for Game 7 in Miami.
2003 Eastern Conference First Round Detroit Pistons Orlando Magic First year the first round expanded to a best-of-seven series.
2006 Western Conference First Round Phoenix Suns Los Angeles Lakers  
2015 Western Conference Semifinals Houston Rockets Los Angeles Clippers  
2016 Western Conference Finals Golden State Warriors Oklahoma City Thunder  
2016 NBA Finals Cleveland Cavaliers* Golden State Warriors The first time a 3–1 deficit has been overcome in the NBA Finals; The Warriors also had the NBA's best-ever regular season record of 73–9 and were considered heavy favorites to win the title; second time a team won 2 away games from the 1–3 deficit.
2020 Western Conference First Round Denver Nuggets Utah Jazz All games played inside the 2020 NBA Bubble.
2020 Western Conference Semifinals Los Angeles Clippers All games played inside the 2020 NBA Bubble. The Nuggets became the first NBA team to come back from 1–3 twice in a playoff run. They were also the third team to win 2 away games during the comeback. This is the Clippers' second blown 3–1 lead in franchise history.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo też, chyba żadna inna drużyna nie wróciła z 3-1 dwa razy podczas tych samych PO?

Niezłe te Denver.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to coś pokręciłem, pokazywali jakąś grafikę, ale to tutaj temu zaprzecza, my bad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, mac napisał:

Dodatkowo też, chyba żadna inna drużyna nie wróciła z 3-1 dwa razy podczas tych samych PO?

Niezłe te Denver.

Denver są pierwszym zespołem w historii NBA, który dwa razy z rzędu wrócił z 1-3.

Fajnie napisać ten sam komentarz o tym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, darkonza napisał:

Zbyt negatywnie na to patrzycie. Zeby przegrać z stanu 3-1 wpierw trzeba aż trzy mecze wygrac

zazwyczaj to prawda, ale LAC 2015 (jeden mecz, gdzie Blake robił uśmiechy do kamery w 5 meczu prowadząc w 3kwarcie wysoko, zamiast skupić się na Joshu Smithie).

No i ta seria. To serio ciężko opisać. Od tej sytuacji Morrisa z Milsapem.

W każdym meczu prowadzić kilkunastoma punktami i potem przegrać kilkunastoma punktami.

Dodatkowo akcje takie że aż Tyron Corbin by się nie powstydził.

Jedyną rozrysowaną zagrywką wydała mi się pierwsza akcja LAC po przerwie.

Wiele osób pisze, że Denver było świetne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą Nuggets pokazują też ile znaczy bycie dobrą/zdrową organizacją w tej lidze. Przecież dwa lata temu był przejebany bezpośredni mecz z Minnesotą o wejście do Playoffs, a gdzie jest Sota, a gdzie Denver teraz, gdzie oba zespoły mają w rosterze topowych centrów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Amerykanie powinni zacząc mówić "Dżokić" od karcianego Jokera, przeciez lubią tak "J" wymawiać wiec jest okazja

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś pięknego wydarzyło się tej nocy. Nie będę już musiał oglądać tego czarnego ratlerka z zakolami, glonodreda i tych nudnych chokestars.

Life can be beautiful.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gamejros napisał:

IMG_20200916_155331.jpg

I 8 asyst... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, fluber napisał:

I 8 asyst... 

I prawie 8 minut bez punktów w 4Q jako team.. 😁

Udostępnij tę odpowiedź