Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto?

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mac napisał:

BTW, jakby liczyć Lebrona jako pół boga, a nie człowieka, to dwóch najlepszych graczy obecnie w NBA jest biała :o

Carmelo nie jest biały więc WTF? 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, airmax napisał:

Bla bla

plus jest taki, że Lakers mają ludzi do bronienia Jokica i Murraya

AD na Joku, LBJ/Rondo vs Murray i pograne. Na papierze. Oczywiście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, KeepItDirty napisał:

LBJ/Rondo vs Murray

To raczej nienajlepszy pomysł :) 

Tak samo AD lepiej mieć bliżej obręczy, Jokica będzie pewnie większość czasu bronił Mcgee/Howard 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

Część sancho :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, airmax napisał:

No way 

Z Denver w RS były 3 mega bliskie mecze i jedna duża porażka z Nuggets, teraz Nuggets są w mega gazie, i przede wszystkim mentalnie są na mega wysokim poziomie, plus jest taki, że Lakers mają ludzi do bronienia Jokica i Murraya

A taki LeBron James w gazie w Playoff jest od ilu lat? Rok go nie był w PO i ludzie zapomnieli, że 8 lat z rzędu był w finałach.
RS nie ma znacznie w bańce.
A w serii PO liczy się star power a James i Davis to więcej niż Jokic i Murray.
Inna sprawa Paula Millsapa na pewno cieszy wizja spotkania LeBrona w PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to już jest ten moment w przypadku Paula George'a że, tak samo jak Westbrooka, lepiej go nie mieć w składzie niż mieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mirwir napisał:

A w serii PO liczy się star power a James i Davis to więcej niż Jokic i Murray.

Ja wiem, że Lakers są faworytem, ale star power Kawhi i George też mieli wiekszy :P 

1 minutę temu, cvbe napisał:

Czy to już jest ten moment w przypadku Paula George'a że, tak samo jak Westbrooka, lepiej go nie mieć w składzie niż mieć?

Przesiąkł Westbrookiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Lucas napisał:

Wierzyli nas trzech, przed serią 

IMG_20200916_055824.jpg

Ja trochę przeceniłem Nuggs bo dałem że w 6 :P

Do finału marzeń z Heat jest już całkiem blisko.

Za rok wrócą Goldeny i mimo oczywistego progres jaki robią z roku na rok w PO Denver to taka szansa się moze nie powtórzyć. Na pełnej brać co się da z tego finału konferencji bo tak z Melo mogą już tutaj nie wrócić. 

EDIT:

Przemyslałem sprawę, doświadczenie mnie nauczyło, że przeciwko królowi się nie stawia. Cieżką będę miał rozkminę komu kibicować w finale konfy.

Edytowane przez Dnc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja wiem, że Lakers są faworytem, ale star power Kawhi i George też mieli wiekszy :P 

Przesiąkł Westbrookiem.

przy normalnych założeniach tak to wygląda ale to chyba w tym wypadku tak nie działa. denver gra mnóstwo cutów , switchów , back doorów gdzie ewidentnie clippersi się gubili, oglądałem w nocy mecz i byłem zdziwiony jak nagle w głowach Clippers coś się pojebało i w cornerze nie podwajali Joka czy Murraya tylko innego pinkie łepka ( Harris ??? Craig ??? Grant ??? ). ewidentnie przy zmęczeniu widać u nich było brak koncentracji , które idzie na konto Doca Riversa. pamiętajmy też , że Murray i Jokić weszli na inny lvl niż w RS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EiAuyu_U0AAU-N6?format=jpg&name=4096x409

Dla takiej foty schudł :D 

9 minut temu, Koelner napisał:

przy normalnych założeniach tak to wygląda ale to chyba w tym wypadku tak nie działa. denver gra mnóstwo cutów , switchów , back doorów gdzie ewidentnie clippersi się gubili, oglądałem w nocy mecz i byłem zdziwiony jak nagle w głowach Clippers coś się pojebało i w cornerze nie podwajali Joka czy Murraya tylko innego pinkie łepka ( Harris ??? Craig ??? Grant ??? ). ewidentnie przy zmęczeniu widać u nich było brak koncentracji , które idzie na konto Doca Riversa. pamiętajmy też , że Murray i Jokić weszli na inny lvl niż w RS.

Od początku podwajali Jokicia i to konczylo sie tym, ze dosc malo rzucał (potem mu wiecej rzutów wpadło, ale jakies 3 to takie na koncu akcji ze zlej pozycji, raczej wymuszone mocno) i przede wszystkim kreował i uruchamiał partnerów, którzy i tak sporo dobrych pozycji z dystansu (w 1 polowie) zmarnowali, Jok im tym chyba wszedł do głowy.

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@Lucas ej a co jest z Bartonem? On już nie wróci do końca po definitywnie ?

Nie mam pojęcia, on chyba nadal ma testy robione stale, więc jest "w gotowości", bo to oznacza, że miałby cztery dni kwarantanny, ale czy wróci to pojęcia nie mam. Coś przed serią widziałem, że mógłby być gotowy na Finały Konferencji, ale ręki sobie uciąć nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Koelner napisał:

Zalozenie Clippersow było podwajac Joka i odpuszczać Murraya co do jego wybuchu i doprowadzenia do -2 w połowie skutkowało. 

Ps. I niech ktoś napisze, że źle pisze po naszemu, gdy MIUI słownik odwala żenadę i nawet z Joka robi "jaką".

Edytowane przez KeepItDirty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy Jokic wszedł na jakiś inny lvl w tych PO ? w ofensywie może tak, ale nie zapominajmy też jak tragiczny on był w obronie vs Jazz. Overall myśle że tutaj jakiejś wielkiej różnicy nie ma jeśli bierzemy pod uwagę całe rozgrywki

Murray z kolei co innego, piękny jest 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, dapunk20 napisał:

Tylko czy Jokic wszedł na jakiś inny lvl w tych PO ? w ofensywie może tak, ale nie zapominajmy też jak tragiczny on był w obronie vs Jazz. Overall myśle że tutaj jakiejś wielkiej różnicy nie ma jeśli bierzemy pod uwagę całe rozgrywki

Murray z kolei co innego, piękny jest 

Jokic byl prócz zbiórek zły vs Clippers. To jak spóźniał się lub tylko wędrowanie oczami, było dziwne na tym etapie. 

Ale ten typ tak ma. Ważne, że "dostarcza".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nikt nie pamięta już choćby o tym jak kozacko zablokował Harrella i go ustał?

Jokić w tej serii jako defensor

9/20 Zubac - 45%
9/18 Kawhi - 50%
8/14 Harrell - 57%
6/14 Geoge - 42%
3/11 Marcus Morris - 27%
3/9 Lou - 33%
6/7 Green - 85% - nie wiem czemu Doc nim więcej nie grał, on naprawdę mógł robić różnicę w tej serii, a np. w G7 wyglądał najlepiej z podkoszowych Clippers.

Nie są to może DPOTy staty, ale już znacznie lepiej niż z Jazz, gdzie Gobert miał na nim 67% (25/37). I Jokic nigdy przez swoj atletyzm nie bedzie wybitnym defensorem, bo czasem zabraknie mu szybkosci, tu jednak trudniej nadrobic to (choc i tak jakos niweluje te braki, ale bardziej widac roznice po prostu) niezwykle wysokim BBIQ niz w ofensywie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie karm trolla @Lucas, szkoda na to tak pięknego dnia

W sumie fakt, powinienem korzystać z tego, ze do 19 (mecz Lecha w Europie xD) ten dzień jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie karm trolla @Lucas, szkoda na to tak pięknego dnia

Lepiej kółko wzajemnej adoracji, mimo, że od dwóch msc źle o Joku się nie wyraziłem. LeweJadroSmoka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, KeepItDirty napisał:

mimo, że od dwóch msc źle o Joku się nie wyraziłem

przytulić Cię?

masz wypełnij na zgodę

Screenshot_20200916-141152.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikola Jokic and Jamal Murray now have more series wins in Denver than Carmelo Anthony ever had.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wypełnij

Moja aplikacja:

image.thumb.png.264b383cf2c0cbab747d76348b9e9333.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi