Skocz do zawartości
LeweBiodroSmoka

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)

Kto?  

46 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto?

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie miejsce, gdzie robią fajne tatuaże Jokicia? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla Clippers spoko bo uniknęli sweepa od Lakers. Denver to inna para kaloszy. Nie mogę się doczekać tej serii. Po Lakers najwięcej oglądałem Denver w tym roku z zachodu. Piękna sprawa te 2 comebacki.

9 minut temu, Lucas napisał:

Zaraz się pojawiają głosy, jak zawsze lekceważące Denver, że Clippers im to oddali i frajerzy etc, ale nie ma co się przejmować.

Finały Zachodu z Lakers!

Jeszcze wczoraj tu latały posty ile to Clippers im nie wrzuci i czy będzie +20 czy 30.. Normalnie myślący człowiek, który oglądał mecze nigdy nie napisze, że coś im oddali. Mentalnie ich zjedli.

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wierzyli nas trzech, przed serią 

IMG_20200916_055824.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy w życiu tak nie ściskałem kciuków za Denver jak w tej serii :) Chyba będę im też kibicował w serii z Lakers.

24 minuty temu, mac napisał:

Kawhi z niedocenianego gracza stał się mega przeceniany.
W sumie dla Jego legacy nadal może lepszy taki obrót, niż jakby dostał 4 - 0 od LBJa.
A tak ludzie nadal będą pamiętać jeden fartowny rzut z philly, a nie np to że akcję wczesniej zchokował osobiste, jak i inne Jego przeciętne występy w game7/czy elimination games.

Wystarczyło, żeby dostał w świetnych Raps, na ich plecach sobie odpoczywał i na koniec dostawał cały kredyt (imo Kawhi z Raps to byłaby ekipa numer 1 mimo wszsytko w NBA, świetnie zbilansowana itp). Piękna też ironia losu, że te całe Cali nie ma znaczenia, bo przez te dwa lata głównie grął/będzie grać w bubble :Dd

No ale, zamienił consistency na kolesi, co mogą raz rzucić 15-20, a innego razu 5-20 (w tym meczu sam się do nich dostosował).

Karma is a bitch :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak bym podsumował tę serię:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.09.2020 o 19:43, Koelner napisał:

Denver w 7 , a co tam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo Denver. "Against modern basketball". Gwiazdorzyk z drugim myśleli, że sobie zbudują drużynę na mistrza w kilka miesięcy. 

Godzinę temu, Lucas napisał:

Wierzyli nas trzech, przed serią 

IMG_20200916_055824.jpg

Czuje się niedoceniany. Ja w innym temacie pisałem o wielkim finale: Miami - Denver. 

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ się cieszę. Denver to po Phoenix druga ekipa, której kibicuję. A tutaj jeszcze odesłali do domu Harrela, Beverly i Morrisa :) 
Finał konferencji będzie mi się super oglądało bo kto nie wygra to będę się cieszył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rozumiem, że obu gwiazdom Clippers może w tym samym momencie nie siedzieć rzut, ale żeby przez cały mecz zanotować wspólnie 1 osobisty do tego niecelny? Przecież to tak, jakby oddać ten mecz walkowerem. Jimmy Butler by sobie na coś takiego nie pozwolił.

Edytowane przez Pozioma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratulacje wielkie dla Barył, najgorszy scenariusz (tytuł dla tych gnojków z Clippers) już się dzięki nim nie może spełnić :) A to było naprawdę jedyne czego straszliwie nie chciałem.

#KawhitochuowyGM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękny poranek, początek urlopu, Lakers w finale konfy i zbłaźnieni clipers :) . W RS było 3-1 dla Lakers (🥴) wygrane 3, 4 i 9 pkt. Jedna porażka jak Lebrona nie było i Denver wygrało 24. Szykuje się mega ciekawa ofensywnie seria. 

Pierwszy mecz WCF z czwartku na piątek? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lucas napisał:

Zaraz się pojawiają głosy, jak zawsze lekceważące Denver, że Clippers im to oddali i frajerzy etc, ale nie ma co się przejmować.

Finały Zachodu z Lakers!

Bardzo wrażliwie  podchodzisz do tematu. LAC przegrali frajersko ze stanu 3:1 jako overall lepsza drużyna na papierze i to jest fakt. Umniejszanie Nuggets w zwycięstwie tej serii jest kompletnie nie na miejscu bo trzeba też spojrzeć przede wszystkim na to że drużyna, która przegrywa 3:1 w serii przy teoretycznie słabszym rosterze potrafiła wyrwać serię w pięknym stylu i zagrać jak prawdziwi mistrzowie. LAC miało w dwóch meczach do połowy bardzo dużą przewagę i o ile w G5 dla mnie to wydawał się wypadek przy pracy że na G6 naprawią błędy z poprzedniego meczu to po G6 już wiedziałem że jest po serii bo Rivers został brutalnie zweryfikowany przez Malona, a taktyka LAC wyglądała rodem jak z orlików i na G7 innej taktyki nie było.

Do tego Nuggets pokazało serce do walki, potrafili zachować zimną głowę w trudnych momentach i trzymać się gameplanu.

Nuggets byli zdecydowanie lepszym zespołem w tej serii i zasłużyli na zwycięstwo z LAC - to też jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

To ile zarobiłeś na tej lokacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy post na ogólnym ( beGM nie liczę ) od chyba 3 miechów.

Ale ku*wa zajebiście, że Kawhi robi wyjazd z bańki. Zresztą @mac wyjątkowo dobrze to podsumował powyżej. 

Gratulacje Denver i życzę finałów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi