Skocz do zawartości

[2nd Round Playoffs] Nuggets (3) vs Clippers (2)


LeweBiodroSmoka

Kto?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?



Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Denver. "Against modern basketball". Gwiazdorzyk z drugim myśleli, że sobie zbudują drużynę na mistrza w kilka miesięcy. 

Godzinę temu, Lucas napisał:

Wierzyli nas trzech, przed serią 

IMG_20200916_055824.jpg

Czuje się niedoceniany. Ja w innym temacie pisałem o wielkim finale: Miami - Denver. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że obu gwiazdom Clippers może w tym samym momencie nie siedzieć rzut, ale żeby przez cały mecz zanotować wspólnie 1 osobisty do tego niecelny? Przecież to tak, jakby oddać ten mecz walkowerem. Jimmy Butler by sobie na coś takiego nie pozwolił.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

 

Zaraz się pojawiają głosy, jak zawsze lekceważące Denver, że Clippers im to oddali i frajerzy etc, ale nie ma co się przejmować.

Finały Zachodu z Lakers!

Bardzo wrażliwie  podchodzisz do tematu. LAC przegrali frajersko ze stanu 3:1 jako overall lepsza drużyna na papierze i to jest fakt. Umniejszanie Nuggets w zwycięstwie tej serii jest kompletnie nie na miejscu bo trzeba też spojrzeć przede wszystkim na to że drużyna, która przegrywa 3:1 w serii przy teoretycznie słabszym rosterze potrafiła wyrwać serię w pięknym stylu i zagrać jak prawdziwi mistrzowie. LAC miało w dwóch meczach do połowy bardzo dużą przewagę i o ile w G5 dla mnie to wydawał się wypadek przy pracy że na G6 naprawią błędy z poprzedniego meczu to po G6 już wiedziałem że jest po serii bo Rivers został brutalnie zweryfikowany przez Malona, a taktyka LAC wyglądała rodem jak z orlików i na G7 innej taktyki nie było.

Do tego Nuggets pokazało serce do walki, potrafili zachować zimną głowę w trudnych momentach i trzymać się gameplanu.

Nuggets byli zdecydowanie lepszym zespołem w tej serii i zasłużyli na zwycięstwo z LAC - to też jest fakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ciekawe jaka różnicą dziś Clippers wygrają. Jakie wasze przewidywania? moim zdaniem do przerwy w granicach 10-20 pkt  spokojne prowadzenie, w 3 kwarcie powiekszenie przewagi  powyżej +20 pkt, i może troche zejdzie wynik w 4 kwarcie jak już będzie po ptokach. 

te 1.31 u bukmacherów na Clippers wygląda jak lokata.

 

To ile zarobiłeś na tej lokacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuce klasykiem z xx lat wstecz pieknie pasuje

 

4 godziny temu, mac napisał:

LAC - Los Angeles Chocker.
Oprócz zmiany hali zalecałbym im zmianę nazwy. Ta powyżej imo bardziej pasuje.
3 mecze przy prowadzeniu 3 - 1 prowadzili kilkunastoma pktami. I za każdym razem przegrali i to nie na styku, a sami dostają kilkanaście w plecy. WOW.

Murray po game5 powiedział, że zrobią tak w game6 i gama7 i wydawał mi się bucowaty, a on po prostu wyłożył fakty na stół. Meanwhile szczekające pieski Morrisy, Harrely, Beverle jakoś ucichli. Ciekawe co powiedzą po tym meczu.

Kawhi z niedocenianego gracza stał się mega przeceniany.
W sumie dla Jego legacy nadal może lepszy taki obrót, niż jakby dostał 4 - 0 od LBJa.
A tak ludzie nadal będą pamiętać jeden fartowny rzut z philly, a nie np to że akcję wczesniej zchokował osobiste, jak i inne Jego przeciętne występy w game7/czy elimination games.

Wystarczyło, żeby dostał w świetnych Raps, na ich plecach sobie odpoczywał i na koniec dostawał cały kredyt (imo Kawhi z Raps to byłaby ekipa numer 1 mimo wszsytko w NBA, świetnie zbilansowana itp). Piękna też ironia losu, że te całe Cali nie ma znaczenia, bo przez te dwa lata głównie grął/będzie grać w bubble :Dd

No ale, zamienił consistency na kolesi, co mogą raz rzucić 15-20, a innego razu 5-20 (w tym meczu sam się do nich dostosował).

BTW, jakby liczyć Lebrona jako nie pół boga, a nie człowieka, to dwóch najlepszych graczy obecnie NBA jest biała :o eat that shit BLM clowns.

Na koniec, gratulacje i pozdrowienia dla fanów Denver Lucasa, JulkaStepa i LewegoBiodregoSmoka. Szykują się vajne finały konferencji.

piekny post

zwlaszcza z tym ze gosciu chcial byc w Cali a bedzie w bance

i opuscil zespol ktory imo przejechalby sie z nim po wschodzie w tym roku zeby grac w bance xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, a jednak! 😀 Los Angeles Chockers - to dobre, chociaż dla mnie ten mecz najlepiej podsumowuje tekst jednego z komentatorów pod koniec czwartej kwarty (Reggie Miller?):

"There's an old saying that pressure can either burst pipes or make diamonds. And there's a lot of burst pipes in the Clipperland"  🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chciałem pogratulować mojemu Szanownemu Koledze @mac pięknego posta

w serii z Jazz wydawało się, że to najsłabszy Jokić ever i nie ma za bardzo szans na poprawę, teraz sytuacja się trochę zmieniła, to co zagrał to była pro-fe-sur-ka

ukłony również dla Jamala, od g5 gra wyśmienicie, w całych PO zalicza niewiele ponad 2 straty na mecz, całkiem nieźle jak na typka, który od początku miał łatkę koszykarskiego idioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora niespodzianka, ale fajnie, że Clippers odpadli, bo kto ich tutaj lubi po serii z Mavs? 😎

Ciekawe kiedy Kawhi zacznie żałować tego, że opuścił Raptors. Prawda jest taka, że z nim w składzie Toronto by się teraz szykowało do ECF, gdzie byliby faworytami. I mieliby ogromne szanse na kolejny pierścień, bo im w tych PO brakowało właśnie takiego zimnego skurwiela jak KL, Siakam nie podołał (to świetna druga/trzecia opcja, nic więcej). Trochę szkoda tej decyzji, bo Clippers pod względem fanów, atmosfery, samej organizacji (zawsze drudzy w mieście) - to nie ta liga co Toronto. Słaby ruch ze strony Leonarda, no cóż.

Propsy dla Nuggets! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.