Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West 1st Round] Minnesota Timberwolves (53-18) – San Antonio Spurs (37-34)


january

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Pablo81 napisał:

Jestem tu nowy i nie znam wszystkich zasad, ale nie wystawianie zawodnika żeby nie dostał/odpękał kontuzję, która się wydarzyła chronologicznie później jest bez sensu, zabiera realizm i jest przegięciem. Kontyzji doznał w g4 i teraz podczas trwania 2 rundy w realu raczej by nie zagrał. Doniesienia mówią tylko o bezinwazyjnejnej terapii i że Dame ma być gotowy na sezon 20/21.

Ale co ja tam wiem :)

 

wlasnie sie dowiedziales, kto jest najwiekszym kreteaczem w grze.

najlepiej wykasuj go z listy kontaktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, january napisał:

 

Porzingis raczej out skoro z marszu był out of 1st round z kolanem.

I to niby Beal jest miękką fają:) 

Jak LeBron będzie grał w kolejnych meczach, jak w g1 z Hou to możesz wszystkim wmawiać, że nie mam Beala, Porzingis'a i kogo tam jeszcze chcesz, a i tak tego nie wygrasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

I to niby Beal jest miękką fają:) 

Jak LeBron będzie grał w kolejnych meczach, jak w g1 z Hou to możesz wszystkim wmawiać, że nie mam Beala, Porzingis'a i kogo tam jeszcze chcesz, a i tak tego nie wygrasz. 

January od roku wmawia że Russell i Ingram to zajebisty fit i lepsi shooterzy niż Lillard :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Ale zieeew, widze że bez mojego udzialu i kieroania trollingiem nawet tak prosta rzecz potraficie popsuc Panowie Rybak i January :)

no nic, Wy sobie popiszcie, ja sie podrapie po jajkach by wasze matki miały chwile odpoczynku, dam Ignazzowi ten 1W bo sie chlopak stara i już z Lillardem planujemy strategie na 2 runde, buziaki 😘

prośba do głosujących aby uwzględnili dodatkowo oddanie bez walki jednego z pierwszych meczów #1-#3 za friko. Seria się dopiero zaczęła to rozumiem że to G#1

potem #4 to kontuzja Lillarda. ta seria jest ciekawsza niż myślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playoffs na Zachodzie od II rundy też nam się ciekawe zapowiadają. :)

GM Knicks będzie miał już więcej wolnego, to będzie mógł komuś przy opisach pomóc :P 

 

Ogólnie Sota ma mocarny tercet Lillard-Booker-Tatum pomimo obrony na obwodzie, ale w tej serii to raczej nie będzie miało większego znaczenia. Pytanie - co z Lillardem w II rundzie, bo to cholernie ważny gracz. Pod koszem są ofensywny Wood, świetny Olynyk i młody Boucher. Rolę obwodowego defensora pełni DFS. 

Brak opisu przy charakterze i postawieniu się w tej serii Spurs z dobrym obwodem Murray/Brogdon oraz z solidna grupą wysokich z Collinsem  przy kontuzji Lillarda, mógłby kosztować Wolves 1-2 mecze. 

Doceniając tu Spurs daję 4-2 dla Wolves. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Chciałem zachować się z klasa i ładnie podziękować @Qcin_69 za walkę w takim amerykańskim stylu życząc sukcesu dalej ale nagle przypomniałem sobie ze GM olał opis i jeszcze jedyne co wymyślił to „nieregulaminowe” zdjęcie Lillarda czym utrudnił innym GM tylko bardzo prosta serie. 
ciesze się z wyrwanego zwycięstwa i faktu ze Malcolm Brogdon pozostaje cały czas liderem asyst na PO (10APG) ale brak opisu to nie fair traktowanie przeciwnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.