Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West 1st Round] Minnesota Timberwolves (53-18) – San Antonio Spurs (37-34)


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

jeden Olynik pod koszem to mało 

george hill i frank jackson jako rozgrywajacy jeszcze mniej

3 minuty temu, january napisał:

Według opisu qcina nie gra, więc się obraził na Wolves i powiedział że dla tego gma już nie zagra.

 

a przypomne jeszcze, ze byl proponowany za currego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zieeew, widze że bez mojego udzialu i kieroania trollingiem nawet tak prosta rzecz potraficie popsuc Panowie Rybak i January :)

no nic, Wy sobie popiszcie, ja sie podrapie po jajkach by wasze matki miały chwile odpoczynku, dam Ignazzowi ten 1W bo sie chlopak stara i już z Lillardem planujemy strategie na 2 runde, buziaki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie znam wszystkich zasad, ale nie wystawianie zawodnika żeby nie dostał/odpękał kontuzję, która się wydarzyła chronologicznie później jest bez sensu, zabiera realizm i jest przegięciem. Kontyzji doznał w g4 i teraz podczas trwania 2 rundy w realu raczej by nie zagrał. Doniesienia mówią tylko o bezinwazyjnejnej terapii i że Dame ma być gotowy na sezon 20/21.

Ale co ja tam wiem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Jestem tu nowy i nie znam wszystkich zasad, ale nie wystawianie zawodnika żeby nie dostał/odpękał kontuzję, która się wydarzyła chronologicznie później jest bez sensu, zabiera realizm i jest przegięciem. Kontyzji doznał w g4 i teraz podczas trwania 2 rundy w realu raczej by nie zagrał. Doniesienia mówią tylko o bezinwazyjnejnej terapii i że Dame ma być gotowy na sezon 20/21.

Ale co ja tam wiem :)

 

Qcin sobie trolluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Jestem tu nowy i nie znam wszystkich zasad, ale nie wystawianie zawodnika żeby nie dostał/odpękał kontuzję, która się wydarzyła chronologicznie później jest bez sensu, zabiera realizm i jest przegięciem. Kontyzji doznał w g4 i teraz podczas trwania 2 rundy w realu raczej by nie zagrał. Doniesienia mówią tylko o bezinwazyjnejnej terapii i że Dame ma być gotowy na sezon 20/21.

Ale co ja tam wiem :)

 

Spokojnie, nic takiego nie ma prawa się wydarzyć, przyzwyczaisz się z czasem, żeby nie wszystko tu serio traktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Lillard od g4 1 rundy jest out of PO.

O Giannisie dzięki temu że doszło do g5 się ciut więcej dowiemy;)

Porzingis raczej out skoro z marszu był out of 1st round z kolanem.

Lillard nie gral u nas w 1 rundzie, jakim cudem mial złapac kontuzje? Już pomijajac fakt że to c*** nie kontuzji i jakby Blazers mieli szanse przejsc Lakers to by na pewno gral, może nie na 100 procent ale na pewno by gral :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu do rotacji Lakers na Po potrafiali gracze którzy nie grali w RS bo sie pokazali z lepszej strony w ktorejs z rund :D Butler już byl jedna noga w Raptors gdy sobie swietobliwy January przypomnial że jednak moze ten Butler by mogl u niego zostac a Teraz mi się obrywa za to że Lillardzik złapał kontuzje na ktora nie mialby szans grając w Minnesocie :D

ja mam z tego bekę ale uwielbiam jak sie spinacie :D

1 minutę temu, january napisał:

W takim razie jak dla mnie to masz wkurwionego Lillarda, który poczuł się potraktowany jak śmieć i opuścił bańkę z trade requestem oraz taką atmosferę w drużynie, że Cię Spurs powiaza nawet nie jak karpik zaglosowal w 7 meczach ale wcześniej.

Jak dla mnie jestes klamca i hipokryta 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.