Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West 1st Round] Minnesota Timberwolves (53-18) – San Antonio Spurs (37-34)


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • january przypiął/eła ten temat
6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przeciez Lillard nie gra w tej serii :D odpoczywa na druga runde,Booker z Tatumem zalatwia sprawe że Spurs ;)

 

Ty mistrzu widziałeś kiedys żeby ktoś taki jak Lillard w contenderze odpoczywał w PLAY OFF? Nie bądź taki cwany lepiej, bo zaraz w drugą stronę Ci zaliczymy, że skoro nie złapał kontuzji w I rundzie, to nierozgrzany Lillard złapie ją w pierwszym meczu II rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Przeciez Lillard nie gra w tej serii :D odpoczywa na druga runde,Booker z Tatumem zalatwia sprawe że Spurs ;)

 

Nie wystawiasz Lillarda w pierwszym meczu? To chyba mamy pierwszy trade request, jakby coś dawaj do Rockets. Dogadamy się:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

@ignazz zamiast  pisać 200 postów dziennie w temacie politycznym to byś tu coś skrobnął, w Wolves wylatuje w trakcie serii Lillard, więc przy dobrym gameplanie ich powinieneś dziabnąć:)

Ale jak poddasz serię to będzie słabo :( 

Czekam na opis Qcina bo nie wiem czy gra Lill czy nie. A to istotne czy chce przegrać po 4 meczach czy dopiero w 7 ;) 

Godzinę temu, Regis napisał:

Nie wystawiasz Lillarda w pierwszym meczu? To chyba mamy pierwszy trade request, jakby coś dawaj do Rockets. Dogadamy się:) 

Niech od razu przejdzie do spurs. Szatnia obok. Co tam będzie chodził i szukał gdzie teraz w Orlando są Rakiety. Czy na kolejce górskiej czy na piwie z Bałkanami. 

Tym bardziej ze kuśtyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs playoffs edition
Z miejsca chciałbym pogratulować GM minny zbudowania świetnego składu bo nazwiska gwiazd są świetne  jak fit stworzony na parkiecie  

Spurs wychodzą na parkiet jako mieszanka doświadczenia młodości i atletyzmu stad pomysłem na serie jest stworzenie jak najcięższych warunków do gry jednemu z głównych faworytów ligi  Gramy ambitnie bez kompleksów dla zespołu o lepszym składzie osobowym  

Rotacja: 

Brogdon 32 / Monte Morris 16 minut

Murray 30 / Wiggins  15 minut/ Reddish 5 

Gay 20 /  Wiggins 20 / Cam Reddish 8

Collins 30 / Gay 10 / Little 8 

Zubac 30 / Collins 8 / Len 10

skracam rotacje i tylko w wyjątkowych sytuacjach występują Stanley Johnson / Bradley / Admirał na chwile obecna nieprzydatni w grze o stawkę  

Z racji star power przeciwnika staram się na parkiecie kryć gwiazdy parami:

Lillard Murray lub Brogdon lub Morris 

Booker Brogdon Lub Reddish 

Tatum Gay lub Murray 

atak cały czas przeprowadzam przez pare wysokich i Brogdona grając 3 outside & 1+1 inside outside mając Johna Collinsa za trzy w sezonie na poziomie 40,1% ( rekord kariery) 

Zubac ewidentnie zachęcony brakiem wyzwań w obronie ( gwiazdy przeciwnika grają na obwodzie) ma także zwiększone zadania w ataku  

Ogólnie ciężko przywołać statystyki z PO bo skład oparty mam na spurs i hawks którzy w PO nie grają  - przywołam to co mam:

Malcolm Brogdon 

4 gry 21.5/10,0/4,3/1,0  %40/37,8/89,3 (2,3/6,0 za trzy)

Monte Morris 

7 gier 8,1/2,8/3,4 %44/23/78

Ivica Zubac

6 gier 11,2/7/1 blok %66/-/85 

reszta graczy staty z RS

Collins 21,6/10,1/1,5/1,6 bl rewelacyjne 58,2/40,1/80 eFG 63,2 

Gay 10,8/5,4/1,7 

Murray 11/6/4,1 rekordowe kariery 37% za trzy i 1,7 przechwytu 

Reddish 10,5/3,7/1,5 

Len 8/6/1 

Uwaga ! Wiggins 21,8 /5,1/3,7 

Ogolnie niewiele na tle gwiazdorskiego rywala i jedynym światełkiem w tunelu jest świetny Brogdon ( 10 asyst na mecz) bardzo dobrze grający w obronie zespół niskich gdzie na obwód gwiazd LBT mam 5 niezłych obrońców  

Szansy na wyszarpanie poszczególnych gier upatruje tez w rezerwowym Wigginsie który cały czas pełni role six mana i jest zdecydowanie najlepszym graczem obu ekip z ławki  

w RS rozegrał rekordowy sezon w wielu aspektach kariery ( asysty eFG zbiórki trafione 3 równocześnie ograniczając rzuty do 15 na mecz  ( najmniej od rookie )

Dodatkowo on w 12 spotkaniach w Golden pokazał jeszcze 1,3 przechwytu 1,5 bloku !

 

Argumenty za spurs:

lepsza strefa podkoszowa

bardzo dobrzy obrońcy na gwiazdy przeciwnika 

bardzo dobry rzut za trzy 

stabilna forma Brogdona

lepsza ławka z Wigginsem jako liderem drugiego unitu a to jest 21,8 gość  który w Golden pokazał przebłyski ze dobrze może bronic ( bloki przechwyty) z równoczesnym poprawieniem selekcji rzutowej 15 rzutów na mecz z minimalnie lepsza skutecznością trójek 34% niż kariera 33,2) 

Niscy obrońcy mocno naciskają gwiazdy przeciwnika nie dając im oddechu bo mam ich 5/6 

Collins nie grał w PO ale w parze z Zubacem generuje jednak kłopot w obronie dla TW 

 

 

 

 

Każdy wygrany mecz to ogromny sukces spurs 

Ogólnie zwroccie uwagę ze gwiazdy @Qcin_69 trafiły na bardzo mocny zestaw obrońców i to nie są miłe mecze z 50 rzuconymi punktami. 

Mam tez dosyć niezwykle połączenie graczy podkoszowych z gra zza łuku. I mocne wstawki z ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie pojawił się opis GM MTW ale z protokołów przedmeczowych jak zerknąłem przez ramie na protokół meczowy to byłem zaszokowany Bo potwierdziło się ze Lillard w serii podobno nie zagra  co mnie zastanawia. Innym zaskoczeniem są małe minuty dla Tatuma oraz przesuniecie na lawke Bookera aby ograniczyć przewagi dpurs i Wigginsa . Pisze z głowy co widziałem przez ramie komisarza zawodów z protokołu który dał GM Minny

Minnesota TW playoff edition:

Hill 40 Winslow 8

Frank Jackson 24 Booker 24

DFS 30 Tatum 10 Winslow 8

Boucher 24 Niang 24

Oni 40 Wood 4 Looney 4

 

 

 

 

W dniu 5.09.2020 o 16:34, Qcin_69 napisał:

Przeciez Lillard nie gra w tej serii :D odpoczywa na druga runde,Booker z ławki z Tatumem na 8 minutach zalatwia sprawe że Spurs ;)

 

I jest autoryzacja 

Równo o północy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

na razie nie pojawił się opis GM MTW ale z protokołów przedmeczowych jak zerknąłem przez ramie na protokół meczowy to byłem zaszokowany Bo potwierdziło się ze Lillard w serii podobno nie zagra  co mnie zastanawia. Innym zaskoczeniem są małe minuty dla Tatuma oraz przesuniecie na lawke Bookera aby ograniczyć przewagi dpurs i Wigginsa . Pisze z głowy co widziałem przez ramie komisarza zawodów z protokołu który dał GM Minny

Minnesota TW playoff edition:

Hill 40 Winslow 8

Frank Jackson 24 Booker 24

DFS 30 Tatum 10 Winslow 8

Boucher 24 Niang 24

Oni 40 Wood 4 Looney 4

 

 

 

 

I jest autoryzacja 

Równo o północy. 

Tbh myślę że taka rotacja na 4:2 by i tak starczyla xd 

Nie No, mam trochę za dużo na głowie teraz by sie przykladac do opisów (+ jestem w tym mega c***owy) a nie chce pisać farmazonow jak GM Knicks, No ale sorry Ignazz, mimo całej sympatii dla Ciebie i Twojego projektu to tu nie byloby serii :(

ej w ogole Winslow jest zdrowy?:D moge nim grac w 2 rundzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tbh myślę że taka rotacja na 4:2 by i tak starczyla xd 

Nie No, mam trochę za dużo na głowie teraz by sie przykladac do opisów (+ jestem w tym mega c***owy) a nie chce pisać farmazonow jak GM Knicks, No ale sorry Ignazz, mimo całej sympatii dla Ciebie i Twojego projektu to tu nie byloby serii :(

ej w ogole Winslow jest zdrowy?:D moge nim grac w 2 rundzie?

ale na pi****lenie w temacie lakers to masz czas xd

c***a sie znasz po prostu i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ale na pi****lenie w temacie lakers to masz czas xd

c***a sie znasz po prostu i tyle 

Leze sobie w wannie, popijam Moselka i czytam archiwa beGM, fajne i roznorodne posty, opinie i oceny, ale zwrocilem uwage na 1 ciągle ppwtarzajaca sie rzecz. Co by sie nie dzialo, obojetnie w ktorej rubryce w arkuszu nie pojawilaby sie Twoja ksywka to za każdym razem jestes twarza wpierdolu w 1 rundzie PO,  szczekasz najglosniej a potem i tak Alphonso McKinie i McGruder Cie dymaja w 1 rundach. Więc badz tak mily, uzupełnij mi kieliszek i zajmij sie tym co do tej pory wychodzilo Ci najlepiej w wirtualnej karierze- zajmij sie klubowym basenem bo Miye Oni chce poplywać z dziewczynami Twoich koszykarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Leze sobie w wannie, popijam Moselka i czytam archiwa beGM, fajne i roznorodne posty, opinie i oceny, ale zwrocilem uwage na 1 ciągle ppwtarzajaca sie rzecz. Co by sie nie dzialo, obojetnie w ktorej rubryce w arkuszu nie pojawilaby sie Twoja ksywka to za każdym razem jestes twarza wpierdolu w 1 rundzie PO,  szczekasz najglosniej a potem i tak Alphonso McKinie i McGruder Cie dymaja w 1 rundach. Więc badz tak mily, uzupełnij mi kieliszek i zajmij sie tym co do tej pory wychodzilo Ci najlepiej w wirtualnej karierze- zajmij sie klubowym basenem bo Miye Oni chce poplywać z dziewczynami Twoich koszykarzy.

Pachole ja przynajmniej te 1 rundy miałem, a tobie jedyne co pozostało to Vonleha w PO sprzed telewizora oglądać (tak jak i dziewcyzny Oniego).

Także za bramę, bo Cie odholuje.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Pachole ja przynajmniej te 1 rundy miałem, a tobie jedyne co pozostało to Vonleha w PO sprzed telewizora oglądać (tak jak i dziewcyzny Oniego).

Także za bramę, bo Cie odholuje.

Mama prosi zebys uwazal na slowa w sieci i mnie nie wyzywal, jak wroci do domu to ma porozmawiac z ojcem czy za dużo czasu przed komputerem nie spedzasz. Zalila sie tez, że strasznie agresywny sie zrobiłeś i że ciągle gadasz przez sen że chciałbys byc jak Wooden i miec tytul :(

 

Aaaa No i ja raz bylem w 1 rundzie xd urwalem nawet 1 mecz pozniejszyym mistrzom GSW,  mogles nie pamietac bo byłeś wtedy jedyna drużyna w historii i beGM i rl NBA ktora dostala 0:4 od duetu Lowry-DeRozan xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

 

Aaaa No i ja raz bylem w 1 rundzie xd urwalem nawet 1 mecz pozniejszyym mistrzom GSW,  mogles nie pamietac bo byłeś wtedy jedyna drużyna w historii i beGM i rl NBA ktora dostala 0:4 od duetu Lowry-DeRozan xd 

haha piekne czasy w ktorych saric byl pierwsza opcja ofensywna ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do serii

 

Spurs bardzo zależy na mocnym dociskaniu przeciwnika i chciałbym wyrwać jakieś zwycięstwa w serii

Wspomniałem, że gwiazdy MTW mają trudną przeprawę do sforsowania.

Z nudów zajrzałem na nowo tworzoną stronkę: https://www.landofbasketball.com/games_between

 

Oczywistym jest że indywidualnie Gwiazdy mają lepsze staty ale sprawdziłem jak wyglądały wyniki drużynowe w spotkaniach pomiędzy nimi

Malcolm Brogdon vs Lillard 5:1

MB* vs Booker 5:3

Gay vs Tatum 2:2

Może takie wyniki zespołowe pokazujące że można zatrzymać Gwiazdę przeciwnika i wygrać mecz pomogą Wam dodać jakiś win w PO?

To tylko proste wyniki zespołowe na które wpływ mają różne aspekty w tym siła zespołu ale akurat mamy tu przedstawicieli Indiany Spurs Bostonu Suns PTB ekip dosyć zbliżonych w rankingu

*brak danych które tworzone są  obecnie dla Dejounte  dodam później

ambitnie chcę powalczyć i postawić się faworytom zmuszając ich przez potężne przewagi pod koszem i dobrych plastrów do wysiłku i podmęczenia. 

 

twarda walka jest fair w stosunku do innych zespołów i może skutkować nawet urazami przy zwiększonej intensywności. Nie wiem czy taki docisk wytrzyma np. Lillard

on lubi pojedynki strzeleckie ale jak ktoś siada na nim skupiony na obronę może sprawić że będzie miał kłopoty

ja tam ręki nogi nie zamierzam cofać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

Oczywistym jest że indywidualnie Gwiazdy mają lepsze staty ale sprawdziłem jak wyglądały wyniki drużynowe w spotkaniach pomiędzy nimi

Malcolm Brogdon vs Lillard 5:1

MB* vs Booker 5:3

Gay vs Tatum 2:2

643799529FBCA71DF6AB5B7D49CE2F61888BA4F1

Naprawdę cieszę się, że w swojej serii postanowiłem uczciwie przyznać, że rywal ma lepszy skład i tyle, zamiast szukać tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

643799529FBCA71DF6AB5B7D49CE2F61888BA4F1

Naprawdę cieszę się, że w swojej serii postanowiłem uczciwie przyznać, że rywal ma lepszy skład i tyle, zamiast szukać tego typu rzeczy.

ale oczywiście że ma lepszy skład. Ja piszę o wyrwaniu meczu a nie o zmianie wyniku serii. Walczę po prostu o jak najlepszy wynik

dla mnie nawet jedna wygrana jest bardzo ważna. widocznie dla Ciebie mniej. A dla innych którzy nawet nie wstawili opisu wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.