Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West 1st Round] Denver Nuggets (50-21) – Sacramento Kings (39-32)


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Holiday nie gra w playoffs - a to Twoja druga opcja, zatem ciężko go tu jednoznacznie ocenić, a Ty punktujesz graczy Kings za to, że grali. 

to, że jest go ciężko ocenić to jedna strona medalu, drugą jest to, że jest tu sprowadzany do roli peta, ale duo Shroeder-Morris już robi tutaj 7meczową serię

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Ogólnie wygrałeś serię uczciwie 4-3 zatem nie wiem, dlaczego tak się czepiasz

no widzę, że nie wiesz

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Olewanie tego że jacyś gracze u nas byli ważnymi składnikami drużyny mistrzowskiej

nikt tego nie olewa, ale to nie może być koronny argument, zapytaj grajków Raptors jakie to ma znaczenie po roku od mistrzostwa

 

5 godzin temu, Alonzo napisał:

Pasował rok temu do narracji Knicks - to był dobry. ja tu nie gram w roto. 

od kiedy?

generalnie razem z Ignazzem robicie tutaj @shevcu jakiś chory PR, nie jestem przekonany czy on tego potrzebuje, to jeszcze nie jest czas beGmowych Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że jest go ciężko ocenić to jedna strona medalu, drugą jest to, że jest tu sprowadzany do roli peta, ale duo Shroeder-Morris już robi tutaj 7meczową serię

no widzę, że nie wiesz

nikt tego nie olewa, ale to nie może być koronny argument, zapytaj grajków Raptors jakie to ma znaczenie po roku od mistrzostwa

 

od kiedy?

generalnie razem z Ignazzem robicie tutaj @shevcu jakiś chory PR, nie jestem przekonany czy on tego potrzebuje, to jeszcze nie jest czas beGmowych Kings

ale ja bardzo cenie Holidaya :) mam go na poziomie mojego Lowrego - obaj to gracze top30. 

i vice versa

Zabrakło Toronto Lowrego w końcówce - łatwo to teraz Tobie pisać, ale tam mogło pójść to w obie strony gdyby Powell nie został zablokowany lub Lowry nie spadł za faul na Grancie Williamsie. Nie lubię takiego pierdzielenia.. rok temu gdyby Leonard nie trafił tego rzuty z Philly ..- to jest ta sama śpiewka.

Sacto poszło w przebudowę pod playoffs i przypominam, że jestem konsekwentny w tym co pisze od roku - gdzie z C_M mieliśmy dyskusję na noże o Rubio na FA Kings/Knicks. Zatem ślicznie Ciebie proszę nie dorabiaj tu martyrologii ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako po serii u nas bo Den wygrało to pora na kilka słów. Dla mnie spoko opcją był awans do PO. Dawanie mi 2-3 zwycięstw to i tak naprawdę sporo bo jednak brakowało pierdolniecia punktowego w mojej ekipie i z tym się zgadzam. Wiem ze mój zespół miał ograniczenia ale w to FA lepszej ekipy bym nie ulepił - za dużo ekip będzie mieć kase na FA. No i mimo wszystko wywiązała się ciekawa seria która byłaby lepsza może gdyby Den przejebalo 1:4 ale skoro wygrali to ciężko mieć własne ograniczenia i nawiązać do rywalizacji Utah-Denver gdzie poszło nie po mojej myśli. Mimo wszystko pierwsze koty za płoty i mam nadzieje ze będziemy szli jako Kings do przodu a nie się zwijali, czas pokaże w sumie.

 

LBS gratuluje awansu dalej No i pod nieobecność Lilkarda w drugiej rundzie spora szansa na finały konferencji. Powodzenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.