Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

@człowiek...morza @MarcusCamby @Lucas @karpik @fluber @ignazz @january oraz każdy z pozostałych GMów zainteresowany mniej lub bardziej tą kwestią - 

mam do Was prośbę - ustalmy wspólnie i trzymajmy się tego którego ze skrzydłowych mam dostępnego w playoffs - Oubre, czy Princea. Mi to nie robi specjalnie różnicy, ale jeden z nich by z pewnością grał. Rola tego gracza się u mnie kompletnie nie zmieni - choc Prince spokojnie mógłby szybciej dostawać większe minuty i w seeding games i w playoffach mam go bez żadnego limitu. 

 

Cytat

 

Brooklyn Nets forward Taurean Prince has tested positive for the coronavirus and has been ruled out of the NBA's restart in Orlando, Florida, sources told ESPN.

Prince is the fourth Nets player -- including DeAndre Jordan, Spencer Dinwiddie and Wilson Chandler -- who won't participate in the league's restart because of the coronavirus.

Jordan and Dinwiddie tested positive for the coronavirus, and Chandler's decision was based on family considerations. Kevin Durant and Kyrie Irving are sitting out the restart as they rehabilitate injuries.

The late timing of Prince's positive test for the coronavirus caused him to be declared out of the restart, with the necessary protocols placing in jeopardy his body's build up back to basketball.

Prince's ability to recover and reach optimum playing shape became a more doubtful proposition, given the time he would lose with the protocols needed to return to the floor in Orlando. The necessary ramp-up in practice time once he satisfied testing protocols on negative tests, traveled to Florida, quarantined for several days and then resumed workouts made his participation prohibitive, even for a July 30 tipoff on a roster already decimated by injuries.

 

Prince tu był jak najbardziej do wybronienia - on nie musi do tego u nas podróżować na Florydę.. bo już tu jest. Zrezygnowałem z niego, bo chciałem być fair. Sądziłem, że Oubre jednak dostanie jakieś minuty w bąblu, bo będą sobie ogrywać po prostu młodzież, a oni się okazało, że walczyli do samego końca. W takiej sytuacji nie zmienia się też zwycięskiej rotacji bardzo często, a przy tak grających Mikalu Bridgesie i Camie Johnsonie wmontowywanie jeszcze kolejnego gracza i zmienianie tej rotacji było bez sensu z punktu widzenia Suns.

@karpik nabijałeś się kilka godzin temu z mojej kultury organizacji  - kij ma dwa końce - managment Magic widziałby, czy progres Oubre jest wystarczający, by mógł grać, a jeżeli nie, to Prince nie robi tego co zrobił, tylko po covidzie - albo nawet w jego trakcie by nie tracić czasu - wbija do bańki, przechodzi qwarantannę i gra zapewne od początku seeding games. 

Z Luciem Mbah a Moute masz rację - nie sprawdzałem info wcześniej o nim, gdyż pochłonięty byłem oglądaniem meczy i analizą tego co się podczas nich działo. Zapewne dotarłbym do tych informacji dziś lub jutro i sprostował jego sytuację.

Luc Mbah a Moute nie gra i od g2 jest kontuzjowany. Ma coś z kolanem - zrobił mu się jakiś krwiak, czy cóź. Jest niby day to day, ale nie gra. 

Czekam na Waszą decyzję odnośnie tego kto u mnie gra z dwójki Oubre/Prince - ponoć uśredniamy, zatem jeden z nich gra. Najlepiej nie robiłbym zamieszania i gra Kelly Oubre, ale jak się uprzecie, że Oubre kontuzjowany jest drugie playoffy z rzędu nie ma problemu. 

Chciałbym tylko wiedzieć na czym stoję. Jeżeli nie będzie jasnej decyzji który z nich gra, to dziękuję bardzo nie zamierzam tracić wielu godzin na opisy, żeby mi ktoś wyskoczył w ostatniej chwili z textem, że mój gracz X, czy Y nie ma - bo sobie stworzył taką alternatywną rzeczywistość. 

Tak więc czekam na oficjalne info, a GMowie którzy z różnych względów nie mogą się wypowiedzieć liczę, że przyjmą ta informację Oubre czy Prince po prostu do świadomości.

Dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

@człowiek...morza @MarcusCamby @Lucas @karpik @fluber @ignazz @january oraz każdy z pozostałych GMów zainteresowany mniej lub bardziej tą kwestią - 

mam do Was prośbę - ustalmy wspólnie i trzymajmy się tego którego ze skrzydłowych mam dostępnego w playoffs - Oubre, czy Princea. Mi to nie robi specjalnie różnicy, ale jeden z nich by z pewnością grał

Ale na jakiej podstawie twierdzisz, że "z pewnością"? 

Sytuacja Prince'a jest jasna. Nie grał w bubble, nie grał w PO, więc o co wgl chodzi?

Z obecnością Oubre można dyskutować, niemniej według mnie nie gra (skoro w suns nie grał, którzy walczyli do końca, a więc mieli interes w jego obecności).

Co to jakiś konkurs życzeń? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Prince masz w poście do którego się odnosisz cytat z espn - nie grał, bo stwierdzi, ze dla kilku meczy i jak awansują sweepa nie będzie przyjeżdżał i przez to wszystko specjalnie przechodził. U nas sytuacja jest inna, bo Orlando ma realne szanse na Finał Konferencji. - czyli raczej by grał, choc niech będzie że grałby na 50%

Z Oubre nie wiemy nic na pewno, zatem też jest 50%.

Wszystko czego oczekuję, to dodatnie 50% Princea do 50% Oubre i i wychodzi mi w uśrednianiu przy interpretacji jeden zawodnik. Niczego tu nie trzeba interpretować na moja korzyść - wystarczy podejść do tego uczciwie. Orlando będąc w takiej sytuacji jakiej jest ma na boisku jednego z tych graczy i nie jest to żadna alternatywna rzeczywistość, a nakazuje to zwykła logika. 

Ale spoko - najwyżej będziesz miał walkower i ja odpuszczam bo nie zamierzam bez sensu tracić wielu godzin na opisy, którego ktoś ma w d.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucas widziałem że generalnie przyjmujesz twarde kryteria odnośnie tego czy ktoś gra czy nie, więc nie chodzi tu o to żeby Cię do czegoś przekonać, poza tym że @Alonzo nie tworzy alternatywnej rzeczywistości. Zobacz jak ja to widzę:

 

1. Alonzo sam poprosił Jaśka żeby ten napisał kto jest kiedy dostepny bo ma świadomość ze kilku graczy ma do dyskusji ale Jasiek zostawił to do jego dyspozycji. 

2. Nie jest tak że u nas jak ktoś nie gra, to na pewno nie gra. Argumentację są tu często dopuszczalne więc nie można powiedzieć że jak ktoś nie gra to tu też na bank nie gra. Nigdy u nas tak przeciez nie było:) 

3. To teraz do rzeczy, prince miał być w bance, złapał wirus tuż przed odlotem. Z uwagi na słaby skład nets uznał ze nie ma co wraca  do gry po chorobie kiedy się o nic nie gra. Jak by było u nas? Nie wiem, nie wiem kiedy by wyzdrowiał, jaki był przebieg choroby, po ilu treningach mógłby wrócić do gry, ale patrząc na inne przypadki graczy bardziej prawdopodobne jest że byłby na 1 rundę gotowy niż nie. 

4. Oubre pojechał do banki, był gtd, miał grać w po gdyby Suns tam weszli, ale nie weszli więc nie mamy jak sprawdzić czy i kiedy by wrócił do gry. 

5. Mamy zatem dwie dyskusyjne sytuację do interpretacji. Dla mnie to są kwestie 50/50. Być może w naszej rzeczywistości obaj by zagrali albo obaj nie, nie mam pojęcia, wiem ze żadna z tych absencji nie jest jednoznaczna. 

6. Dlatego myślę że podejście Alonzo jest po prostu uczciwe. Mamy dwie dyskusyjne sytuację więc najbardziej rozsądne jest uznać że jeden z nich by grał a drugi by nie grał. Myślę że to podejście jest najbardziej sprawiedliwe. A na pewno bardziej niż rozstrzyganie wszystkich wątpliwości na niekorzyść Alonzo, niezależnie od tego co tu czasami próbuje tworzyć:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber ja rozumiem co masz na myśli, ale gdy liga (nasza BeGM) nie przyjela konkretnych wytycznych i nie było choćby głosowania czy X gra, a Y nie gra to uznałem, że każdego będę liczył tak samo.

Dlatego przegram serie z Houston (to znaczy Rockets i tak są ode mnie silniejsi żeby nie było), bo większość będzie liczyło obecność Beala, a brak Spencera (zawodnika tej samej drużyny co Prince przypominam), a ja liczę że nie ma ich obu i nie zamierzam tam nikogo przekonywać na siłę, każdy ma swój rozum.

Nie zgadzam się z założeniem Alonzo, że któryś z jego skrzydłowych grałby na pewno. Prince w Bubble nie ma, Oubre przyleciał, ale nie grał tak jak choćby Barton wspomniany, więc nie wiem czemu mam liczyć, że tu będzie inaczej. Moim zdaniem obaj nie grają, tak jak Spencer, Beal czy inny Klay.

I sam apelowałem o jakiejś rozstrzygnięcie odgórne i narzucenie jednej interpretacji to tych obecności, ale jakoś Rada z tym nic nie zrobiła to mamy sytuację jaka mamy i każdy interpretuje to na swój sposób.

Nie będę dla Alonzo tylko jego graczy liczył inaczej, bo to nie fair w stosunku do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Alonzo napisał:

Prince nie robi tego co zrobił, tylko po covidzie - albo nawet w jego trakcie by nie tracić czasu - wbija do bańki, przechodzi qwarantannę i gra zapewne od początku seeding games. 

Po pierwsze to nie zabrałem głosu ws Oubre, więc nie wiem w jakim celu mnie tam u góry oznaczasz. Ten cytat to jest czyste złoto, po to go cytuję :) Sugerujesz, że wpuściliby do bańki Księcia z wirusem? To na co ta cała bańka? Pisałeś w opisie do tych 8 gier, że Prince nie gra, to nie gra. Nie rób se jaj, a z nas idiotów. 

Biorąc pod uwagę Twoje olbrzymie problemy w rotacji na skrzydłach, ja ten powrót Oubre byłbym w stanie kupić, ale na jakichś limitowanych minutach. 

Mierzi mnie jednak to, że piszesz, że Davis wypada na drugą połowę meczu, kiedy Lakers go zwyczajnie nie potrzebowali i dmuchali na zimne, a o Oubre, który w bańce nie zagrał nawet minuty walczysz jak lew. To są podwójne standardy, których nie toleruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Po pierwsze to nie zabrałem głosu ws Oubre, więc nie wiem w jakim celu mnie tam u góry oznaczasz. Ten cytat to jest czyste złoto, po to go cytuję :) Sugerujesz, że wpuściliby do bańki Księcia z wirusem? To na co ta cała bańka? Pisałeś w opisie do tych 8 gier, że Prince nie gra, to nie gra. Nie rób se jaj, a z nas idiotów. 

Biorąc pod uwagę Twoje olbrzymie problemy w rotacji na skrzydłach, ja ten powrót Oubre byłbym w stanie kupić, ale na jakichś limitowanych minutach. 

Mierzi mnie jednak to, że piszesz, że Davis wypada na drugą połowę meczu, kiedy Lakers go zwyczajnie nie potrzebowali i dmuchali na zimne, a o Oubre, który w bańce nie zagrał nawet minuty walczysz jak lew. To są podwójne standardy, których nie toleruję.

Właśnie to co piszesz, to jest nadinterpretacja, która później sprowadza dyskusję na boczne tory i meritum się rozmywa.

1. Jak dla mnie najlepiej, żeby tematu Princea nie było - nie ma go, nie gra. Kropka. Kto z kogo robi idiotów? To nie ja wyskakuję po jakimś czasie od opisów seeding games nagle że ważny dla mnie gracz nie gra. A skoro on nie gra, to to przecież powoduje to jakieś konsekwencje - i tym sposobem pojawił sie temat Princea, choć ja wole forsować tezę za Oubre wprowadzanym stopniowo na limitowanych minutach. 

2. O Oubre głosu nie zabrałeś - to fakt - miło słyszeć, że kolejny GM podchodzi do jego tematu rozsądnie - czyli gracz gra na limitowanych minutach. Poruszyłeś jednak kwestię kultury organizacji - dlatego wspomniałem o Tobie oraz jesteś jednym z kilku GMów wypowiadających się w temacie - dlatego też chciałem poznać i Twoje zdanie. 

3. Kwestia Davisa - napisałem tylko jak to w rl wyglądało - czyli stwierdziłem zwykły fakt. Szkoda, że jesteś kolejnym GMem, który widzi to tak stronniczo, a tylko jeden @fluber uczciwie zauważył, że byłem skłonny posadzić swojego Lowrego na jeden dodatkowy mecz. Qrwa.. niczego nie można uczciwie napisać, żeby ktoś nie wyciągał jakichś chorych wniosków - najlepiej to widzę nic nie pisać. 

jednakże.. Davis zasuwa u nas zapewne od początku na centrze za KATem na obwodzie, a do tego musi się rozdwajać, żeby próbować blokować wjazdy moich pozostałych graczy pod kosz. Gdzieś mi się śmignęło coś mojego szanownego adwersarza o kasztanach przeciwko którym grał Lowry (bronił głównie Joe Harrisa i Tylera Johnsona, którego C_M nie zdołał u nas w offseason podpisać - czyli sam się ora jak zawsze). Mnie ciekawi jak on w zapewne długiej serii po ponad 30min. daje radę na maxa tak biegać - bo tu nie ma obok niego McGee i Howarda (na centrze ma tylko backupa Plumlee) - tu Carmelo Anthony, Mario Hezonja, Wenyen Gabriel i Jaylen Hoard  pozdrawiają i są szczęśliwi, że Davis i jego GM doceniają ich obronę przeciwko  jego podstawowemu podkoszowemu (bo trzeba pamiętać, że nie tylko Nurkic i Whiteside go bronili). 

.. ale o tym później. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Kwestia Davisa - napisałem tylko jak to w rl wyglądało - czyli stwierdziłem zwykły fakt. Szkoda, że jesteś kolejnym GMem, który widzi to tak stronniczo

Co jest stronniczego w tym, że traktuję przypadki Oubre i Davisa indywidualnie i każdy z nich u nas gra? Skoro Ty "tylko stwierdzasz fakt", że Davis nie gra w drugiej połowie, to nie dziw się innym, że stwierdzają fakt, że Oubre nie gra w bańce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Co jest stronniczego w tym, że traktuję przypadki Oubre i Davisa indywidualnie i każdy z nich u nas gra? Skoro Ty "tylko stwierdzasz fakt", że Davis nie gra w drugiej połowie, to nie dziw się innym, że stwierdzają fakt, że Oubre nie gra w bańce.

Zgadzam się w pełni z tym, że Oubre i Davis to dwa indywidualne przypadki. Zwróć tylko uwagę, że ja ich tu nie łączyłem. O Davisie pisałem w tej samej myśli/intencji co o Lowrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również chciałem wyjaśnić kwestię Davisa - wg mnie miewa co prawda problemy z plecami, ale tu w tak istotnej serii nie byłoby potrzeby ściągania go z tego powodu z boiska i wysyłania na masaże do szatni. zatem kwestię którą poruszyłem przy wypisaniu składów uznaje za nie mająca miejsca w naszej serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Prince bym akurat polemizował z @karpik

Część graczy z pozytywnym testem potem się w bańce pojawiła. A chociażby mój Bamba został odstawiony w trakcie bańki. Ta sprawa Nets wydaje się mocno naciągana, zresztą jak cała ta pic-pandemia.

Poczytam o tym jeszcze w domu, ale być może ja to zinterpretuje inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

W kwestii Prince bym akurat polemizował z @karpik

Część graczy z pozytywnym testem potem się w bańce pojawiła. A chociażby mój Bamba został odstawiony w trakcie bańki. Ta sprawa Nets wydaje się mocno naciągana, zresztą jak cała ta pic-pandemia.

Poczytam o tym jeszcze w domu, ale być może ja to zinterpretuje inaczej.

Pisałem o tym, że Alonzo sugerował, że skoro nie ma Oubre, to Prince mógłby u niego grać już w seeding games. No nie mógłby, skoro sam GM Orlando go nie uwzględnia w opisie zespołu. Tu nie ma o czym gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Jedzie chyba na opinii z zeszłego sezonu. 

A to narazie bardziej Lowry którego widzieliśmy w latach wcześniejszych. Oczywiście dalej dobry.

12.5 pkt,  4.8 as, 37 % z gry

 
  •  

Podajesz uśrednione staty z czterech meczów, gdzie w jednym z nich wypadł z kontuzją w 1 kwarcie po zdobyciu 2 punktów:)

Podawanie tylko FG% dla gracza, którego większość rzutów to trójki też niezłe:)

Piękny double fluberyzm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W kwestii Prince bym akurat polemizował z @karpik

Część graczy z pozytywnym testem potem się w bańce pojawiła. A chociażby mój Bamba został odstawiony w trakcie bańki. Ta sprawa Nets wydaje się mocno naciągana, zresztą jak cała ta pic-pandemia.

Poczytam o tym jeszcze w domu, ale być może ja to zinterpretuje inaczej.

 

11 minut temu, karpik napisał:

Pisałem o tym, że Alonzo sugerował, że skoro nie ma Oubre, to Prince mógłby u niego grać już w seeding games. No nie mógłby, skoro sam GM Orlando go nie uwzględnia w opisie zespołu. Tu nie ma o czym gadać.

I właśnie dlatego udało się tu znaleźć kompromisowe rozwiązanie - Kelly Oubre w g1 i g2 gra 10-15min. a od g3 po 20-25min. I GM Knicks i kilku innych GMów i ja zgodziliśmy sie na takie rozwiązanie i najlepiej by  było, jak pozostali GMowie również by je zaakceptowali dla dobra i jasności serii i niczego byśmy już nie komplikowali, a byłaby jasna wykładnia. Oubre gra - ale na limitowanych minutach.

Kawhi Leonarda i tak nie jestem w stanie powstrzymać czy to Kellym Oubre, czy tez Taureanem Princem, a Oubre na limitowanych minutach nie da mi i tak w pełni tego co grał w Suns - bo raz że dopiero by wracał do formy, a dwa gra tu mniejsze minuty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopuszczam obu ale to moze być za mało na Knicks. Poczekam na opis ale jak możesz dopisz dodatkowa opcje z rozpiska na obu graczy. Tak się złożyło ze Orlando miało mocny RS i mogę uwierzyć ze klub i zawodnicy dają maxa aby zagrać w komplecie. Dla topu inaczej to widzę niż dla rl nets spurs czy suns. Z tego powodu Beal został przeciw dopuszczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Ja dopuszczam obu ale to moze być za mało na Knicks. Poczekam na opis ale jak możesz dopisz dodatkowa opcje z rozpiska na obu graczy. Tak się złożyło ze Orlando miało mocny RS i mogę uwierzyć ze klub i zawodnicy dają maxa aby zagrać w komplecie. Dla topu inaczej to widzę niż dla rl nets spurs czy suns. Z tego powodu Beal został przeciw dopuszczony. 

Ignaś, 

Dzięki za dobre chęci, ale Princea odpuszczam definitywnie tak jak planowałem. Wole mieć jedną klarowną wykładnię. :) 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O ile Oubre w team defense jest fatalny, o tyle indywidualnie może kryć Kawhi z powodzeniem. W Wizards pamiętam jak radził sobie bardzo dobrze w jednym meczu.

Wciąż wydaje się, że Magic są za krótcy by wziąć serie, ale może gameplany zrobią różnice.

Trochę gubi się na zasłonach, ale mam świadomość, że wszystko co jestem w stanie zrobić przeciwko Kawhiemu, to tylko trochę go ograniczyć.  :) 

Gameplan postaram się wrzucić jutro, bo dziś temat Kellego Oubre trochę mnie jednak energii kosztował + inne codzienne obowiązki i zbyt wiele nie napisałem jeszcze - a w nocy g2 z Bux i g7 a w nim obserwacja PJ Tuckera w rogu boiska. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.