Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Plus minus to tylko dodatek do tego jak leonard wyglądał w game 7 a nie przyczyna mojej oceny. 

Widać efekty grania co drugi dzień i braku loda management. 

Strach pomyśleć co by było gdyby cała serię krył najlepszego gracza 1 rundy i robił za rozgrywajacego. 

A nie, wtedy by wygrał po świetnym game 7.

Posądzasz @Alonzo o syndrom oblężonej twierdzy ale on mówił od początku o brakach w kondycji Leonarda, o tym że nie dałby Rady fizycznie w game 7 i o tym że wyglądałby źle. 

Po czym wstaje w nocy, ogląda game 7 i widzi że leonard ma braki w kondycji i nie daje rady fizycznie i wygląda fatalnie. Wszystko o czym pisał sprawdziło się 1 do 1.

Po czym wraca tutaj i dalej czyta że ma urojenia bo nikt tu nie potrafi przyznać, że się mylił:) 

Fluber,

Jestem Tobie bardzo wdzięczny, za docenianie moich Magic, nad budową których spędziłem mnóstwo czasu, ale nie warto się tu kopać z końmi. Szczególnie mi się spodobało, jak Marcus mnie nazwał Największym Betonem BeGM - w końcu tu w czymś wygrałem :) 

Zatem nie warto, szkoda czasu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

Plus minus to tylko dodatek do tego jak leonard wyglądał w game 7 a nie przyczyna mojej oceny. 

Widać efekty grania co drugi dzień i braku loda management. 

Strach pomyśleć co by było gdyby cała serię krył najlepszego gracza 1 rundy i robił za rozgrywajacego. 

A nie, wtedy by wygrał po świetnym game 7.

Posądzasz @Alonzo o syndrom oblężonej twierdzy ale on mówił od początku o brakach w kondycji Leonarda, o tym że nie dałby Rady fizycznie w game 7 i o tym że wyglądałby źle. 

Po czym wstaje w nocy, ogląda game 7 i widzi że leonard ma braki w kondycji i nie daje rady fizycznie i wygląda fatalnie. Wszystko o czym pisał sprawdziło się 1 do 1.

Po czym wraca tutaj i dalej czyta że ma urojenia bo nikt tu nie potrafi przyznać, że się mylił:) 

Podejrzewam, że nie oglądałeś spotkania, bo problem w tym, że cała drużyna wyglądała w G7 kondycyjnie fatalnie  (słabsze drugie połowy pewnie też są potwierdzeniem).

Coś w Clippers nie zagrało, są przesłanki za tym by stwierdzić, że z psychiką/przygotowaniem fizycznym byli zupełnie gdzie indziej, aniżeli na ten etap - obok Lakers jako jedyni chcieli zrezygnować z bubble, depresja George'a, stagnacja z dystansu (lou z jakas seria 3/30 za 3, leonard ponizej 30 %). 

 

Bez znajomości kulis ciężko stwierdzić z czego to wynikało. Niemniej za normalne trudno to uznać.

 

a tak na marginesie gra w bubble bez podróży podejrzewam, że jest dużo mniej męcząca, niż normalne PO/RS.

“I’m not really sure. Next question,” Clippers guard Paul George on his reflection of playing in the bubble.

abstrahując od tego, ze ocenialismy 1 runde, a nie drugą.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

A u nas doncic i Embiid będą grać w finale konferencji, lol:) 

A czemu mieliby nie grać jeśli tu mają lepszy support niż RL + nie ma wpływu trenerów, więc nie ma Browna.

Btw strasznie łatwo teraz wieszać psy na Kawhim czy George'u, ale u nas to generalnie gracze, którzy grają RL w Playoffs vs gracze, którzy RL nie grają w Playoffs to ta pierwsza grupa miała tu ewentualnie zyskiwać, a łatwo pójść teraz taką narrację i przereagowywać o Kawhim, gdy takiego Townsa to w G7 Playoffs to nigdy nie widzieliśmy i kto wie czy kiedykolwiek zobaczymy, a przekładanie G7 z 2 rundy na linijki w Minnesocie z regulara to no sami wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Alonzo napisał:

 

Ja Ciebie nie rozumiem Alonzo. Robisz z siebie ofiarę (drugi rok z rzędu w zasadzie) i uskuteczniasz jakieś wycieczki personalne do osób, które zagłosowały nie tak jakbyś sobie tego życzył. Przegrałeś 2 głosami (!!!) i od początku wiedziałeś, że ta seria będzie na styku, więc nie wiem o co te pretensje? O to, że Kawhi dał dupy w game7 w II rundzie, kiedy my oceniamy pierwszą? No spoko, znając przebieg Waszej serii i przebieg serii Clippers - Denver będziemy mogli wyciągnąć wnioski, ale dopiero w II rundzie prawda? 

Przegrałeś minimalnie, więc widocznie te kilka osób zaufało Davisowi i Leonardowi, lepszej Team-D, większemu doświadczeniu czy też zniechęciło się po gloryfikowaniu leszczy jako recepty na braki w bronieniu największych gwiazd Twojego oponenta. Rozumiem, że jesteś rozczarowany ale po co mieć pretensje do kogoś, kto zagłosował inaczej? Chyba cała ta zabawa na tym polega - na indywidualnej interpretacji głosujących. Jak czujesz taką potrzebę to napisz do mnie na PW i Ci wyjaśnię co mną kierowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw w tej dyskusji o tej serii i Kawhim zapomnieliście chyba też o najważniejszym? Kto z naszych Magic miał bronić Kawhia?

Jerami Grant 27/59 (45%)
Torrey Craig 9/21 (42%)
Paul Millsap 5/14 (35%)
Gary Harris 2/8 (25%)

Tak to wyglądało z Nuggets, a w 1 rundzie dobrze robił to Finney-Smith 9/23 (39%), ale gdzie w naszych Magic gracze o takiej reputacji i umiejętnościach w D jak ci wyżej? Tu prędzej byłoby jak na jakimś Hardawayu (11/15 - 71%), Kidd-Gilchriscie (6/11 - 54%) czy Murrayu (8/13 - 61%), ew w dobrym przypadku Jokiciu 9/18 (50%)

No ale przede wszystkim nie było nikogo takiego jak Grant, którego można posłać na większość serii vs Kawhii.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Btw w tej dyskusji o tej serii i Kawhim zapomnieliście chyba też o najważniejszym? Kto z naszych Magic miał bronić Kawhia?

Jerami Grant 27/59 (45%)
Torrey Craig 9/21 (42%)
Paul Millsap 5/14 (35%)
Gary Harris 2/8 (25%)

Tak to wyglądało z Nuggets, a w 1 rundzie dobrze robił to Finney-Smith 9/23 (39%), ale gdzie w naszych Magic gracze o takiej reputacji i umiejętnościach w D jak ci wyżej? Tu prędzej byłoby jak na jakimś Hardawayu (11/15 - 71%), Kidd-Gilchriscie (6/11 - 54%) czy Murrayu (8/13 - 61%), ew w dobrym przypadku Jokiciu 9/18 (50%)

No ale przede wszystkim nie było nikogo takiego jak Grant, którego można posłać na większość serii vs Kawhii.

Skąd masz te dane z mavs? Mój eye test mowi ze bardzo duzo Kawhiego krył Kleber a tu widze że go nie wymieniles w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Skąd masz te dane z mavs? Mój eye test mowi ze bardzo duzo Kawhiego krył Kleber a tu widze że go nie wymieniles w ogole.

29/58 Maxi Kleber - 50%

Faktycznie mój błąd, zlało mi się (przez podobną próbe rzutową co Grant) z Jeramim.

Dane z nba.com jak cos.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

Nie wiem jak ta gra mogła upaść tak nisko. Clippers przegrali serie głównie przez fatalny support, który się nie stawił. 

Clippers mieli net rating plus 11,5 bez Leonarda na parkiecie w tych playoffs. 

W trzech ostatnich meczach z Denver byli o 12 punktów na mecz gorsi z leonardem na parkiecie niż bez niego. 

Kawhi leonard w game 7 przeciwko 3 najgorszej obronie która weszła do po zdobył 14 punktów na skutecznosci 27,3 procent z gry. 

Rozmawianie o supporcie przy takiej dyspozycji lidera jest bez sensu. 

2 minuty temu, Lucas napisał:

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie, nie mają nikogo solidnego jako "ciało" i obronca, zeby rzucic na Kawhia.

I nie rzucali, celem magic było zmęczenie i hero ball Leonarda który był tam jedynym kreatorem żeby się zmęczył co z perspektywy czasu wygląda na idealny plan. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Magic,ale IMO jak mamy grać tak, że jeśli franchise player odpada w RL to odpada i u nas to totalnie bez sensu. Nie ma u nas ani jednej drużyny odpowiadającej 1x1 drużynie z RL NBA więc takie porównania są nieco nie trafione. Na Grancie i Harrisie się zmęczy a na jakiejś innej parze nie. Ok, odwzorowujemy NBA ale nie 1x1 bo wtedy ta gra nie ma sensu.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

Zagłosowałem na Magic,ale IMO jak mamy grać tak, że jeśli franchise player odpada w RL to odpada i u nas to totalnie bez sensu. Nie ma u nas ani jednej drużyny odpowiadającej 1x1 drużynie z RL NBA więc takie porównania są nieco nie trafione. Na Grancie i Harrisie się zmęczy a na jakiejś innej parze nie. Ok, odwzorowujemy NBA ale nie 1x1 bo wtedy ta gra nie ma sensu.

Dlatego dobrze ze u nas nie ma kalki z rl NBA i półfinałów typu Lakers rockets czy heat Bucks. 

A nie, czekaj... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Dlatego dobrze ze u nas nie ma kalki z rl NBA i półfinałów typu Lakers rockets czy heat Bucks. 

A nie, czekaj... 

No widocznie mieli łatwiejszy start - skoro w RL są najlepsi to i u nas GMowie prowadzący te ekipy mieli najłatwiejszy start teoretycznie. Łatwiej jest zacząć mając w drużynie Hardena, Currego czy Antka niż LaVerta jako franchise playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

Albo majac Townsa zamiast Noaha.

@Qcin_69

Nom, mieć Townsa, KCP za 84/4 i Ibake za 20mln za sezon + Wigginsa a nie mieć swoich pickow- start marzenie 🙂 

co innego dostać Rudyego Goberta za Jordana Bella i dostać 2x1st pick za Carmelo Anthonyego czy 1st pick za Kuzmikasa xd 
TBH Knicks stworzyli swój zespół w czasach gdy nikt tu jeszcze tej gry nie traktował poważnie, gdyby zacząć od nowa to Knicks by nie zagrali w PO przez najbliższe 5 lat, z takim zarządem 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nom, mieć Townsa, KCP za 84/4 i Ibake za 20mln za sezon + Wigginsa a nie mieć swoich pickow- start marzenie 🙂 

co innego dostać Rudyego Goberta za Jordana Bella i dostać 2x1st pick za Carmelo Anthonyego czy 1st pick za Kuzmikasa xd 
 

no lepiej 1 runde za jonathona simmonsa albo bookera za harrisa xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.