Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Lowry i Mitchell też przegrali swoje G7...

Także spadać z tą słabą argumentacją.

Marcus,

Widzę, że trwasz ze swoimi klapkami na oczach dzielnie do samego końca.

Hełm się Tobie obrócił o 180 stopni na głowie. Przyłbicę masz z tyłu. Popraw se.

Szkoda, ze nie odróżniasz walki Mitchella i Lowrego do samego końca od tego epickiego wpierd^#lu, który dostał Leonard. 

 

Właśnie dlatego, żeby takich debilnych argumentów nie musieć czytać kończę dyskusję w BeGM. 2 lata temu dzięki Tobie zafascynowałem się BeGM. Teraz mi je skutecznie obrzydziłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zasad nie znasz? 

to co zagrał Kawhi z Nuggs nie ma żadnego znaczenia

ball dont lie pisze gościu, który widział 7 meczów z Morrisem na drugiej opcji

To jest czwarte game 7 w karierze Leonarda, czwarte w którym jego zespół byl z nim na parkiecie na minusie, Orlando zostało okradzione przez te bajki o leonardzie, szkoda:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To jest czwarte game 7 w karierze Leonarda, czwarte w którym jego zespół byl z nim na parkiecie na minusie, Orlando zostało okradzione przez te bajki o leonardzie, szkoda:) 

nie zostało okradzione tylko lud zadecydował, albo gramy wg pewnych zasad albo nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zasad nie znasz? 

to co zagrał Kawhi z Nuggs nie ma żadnego znaczenia

Właśnie dlatego dyskusja dla mnie nie ma tu sensu - Toronto zrobiło sweepa w I rundzie.

Sweepa :) Rozumiesz? A Lowry, Siakam i Van Vleet są na rybach. Więc ktoś inny tu ma problemy z zasadami. 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

tak jak Tobie wyżej ktoś napisał Mitchell, Lowry czy też KAT też nie byli żadnym gwarantem w takim g7 więc nie wiem o co się tak spinasz

O to że kilka osób tu napisało że kawhi w game 7 decyduje o wygranej Knicks:) a Orlando przegrało dwoma głosami:) te osoby podjęły decyzje w oparciu o błędne przesłanki:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Właśnie dlatego dyskusja dla mnie nie ma tu sensu - Toronto zrobiło sweepa w I rundzie.

no i? z kim takim wygrali? jak tego nie kumasz, to rzeczywiście nie ma sensu dyskutować

2 minuty temu, fluber napisał:

O to że kilka osób tu napisało że kawhi w game 7 decyduje o wygranej Knicks:) a Orlando przegrało dwoma głosami:) te osoby podjęły decyzje w oparciu o błędne przesłanki:) 

przesłanek na zdecydowany win Magic też nie miało prawa być

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście, byliśmy zgodni że będzie 7 meczów, a w ostatnim leonard zdominuje magic, czy się mylę? :)

a Davis to już pies bez oka czy ciut coś więcej niż pg13?

kończę, nie ma sensu tego ciągnąć, prawdziwą klasę pokazuje się nie po zwycięstwach, a po tym jak przyjmujemy porażki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Davis to już pies bez oka czy ciut coś więcej niż pg13?

kończę, nie ma sensu tego ciągnąć, prawdziwą klasę pokazuje się nie po zwycięstwach, a po tym jak przyjmujemy porażki

Argumentem nie byl Davis w g7 a leonard:) 

Mitchell miał dwie gwiazdy do pomocy i zaprezentował się dwa razy lepiej od Leonarda przeciwko temu samemu rywalowi, takie są fakty:) 

A u nas doncic i Embiid będą grać w finale konferencji, lol:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

O to że kilka osób tu napisało że kawhi w game 7 decyduje o wygranej Knicks

Kto tak pisał?

Ta argumentacja, że Kawhi przegrał G7, więc powinien odpaść jest tak beznadziejna, że dawno tak słabej nie pamiętam. Mac napisał troll posta, a Alonzo zdążył już podłapać i zrobić kolejną gównoburzę. Mac tam musi srogą pompę łapać.

Skoro bawimy się w tak śmieszne argumenty to ja mam innego game changera

Gwiazdy drużyn w finałach konferencji:

Knicks (Anthony Davis) 1-0 Magic

Gracze pierwszej piątki:

Knicks (Anthony Davis, Duncan Robinson) 2-0 Magic

Członkowie rotacji:

Knicks (Anthony Davis, Duncan Robinson, Mason Plumlee) 3-1 (Grant Williams) Magic

Nie wiem jak ta gra mogła upaść tak nisko. Clippers przegrali serie głównie przez fatalny support, który się nie stawił. Lou Williams, Montretz Harrell, Patrick Beverley, Ivica Zubac to były totalne porażki. I Magic odpadli nie przez G7 Mitchella, gdzie zanotował fatalną skuteczność i dziewięć strat, nie przez Lowry, nie przez soft Townsa, którego w PO w ogóle nie ma i nie wiadomo jak po kontuzji, by wyglądał, ale przez to, że tam supportem do gry był starter McKinnie i rolesi typu McGruder, Grant Williams i Norven Pelle.

Sam już nie wiem po co to pisze, skoro Alonzo to największy beton w historii tej gry mający syndrom oblężonej twierdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

A Jamal Murray najgorszym graczem pierwszej piątki Nuggets? :D

Plus minus to tylko dodatek do tego jak leonard wyglądał w game 7 a nie przyczyna mojej oceny. 

Widać efekty grania co drugi dzień i braku loda management. 

Strach pomyśleć co by było gdyby cała serię krył najlepszego gracza 1 rundy i robił za rozgrywajacego. 

A nie, wtedy by wygrał po świetnym game 7.

Posądzasz @Alonzo o syndrom oblężonej twierdzy ale on mówił od początku o brakach w kondycji Leonarda, o tym że nie dałby Rady fizycznie w game 7 i o tym że wyglądałby źle. 

Po czym wstaje w nocy, ogląda game 7 i widzi że leonard ma braki w kondycji i nie daje rady fizycznie i wygląda fatalnie. Wszystko o czym pisał sprawdziło się 1 do 1.

Po czym wraca tutaj i dalej czyta że ma urojenia bo nikt tu nie potrafi przyznać, że się mylił:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.