Skocz do zawartości
Gość eF.

ECSF 2020 Milwaukee Bucks vs Miami Heat

Jak się skończy ta seria?  

39 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jak się skończy ta seria?

• Bucks - Heat 4:0
      0
    • Bucks - Heat 4:1
    • Bucks - Heat 4:2
    • Bucks - Heat 4:3
    • Heat - Bucks 4:0
      0
    • Heat - Bucks 4:1
      0
    • Heat - Bucks 4:2
    • Heat - Bucks 4:3

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.09.2020 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

...etap gdzie go forum wrzuciło do TOP50 ligi podczas pobytu w Celtics mamy dawno za sobą.

W tamtym czasie niektórzy na forum twierdzili, że nie opłaca się wymiana Butler - Jae + picki, bo to ten sam lvl. 😂

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sancho napisał:

Nie ma szans. Do 1 połowy w miarę równo, potem duża przewaga miami

Pomyliłeś fora ziomek:

https://ezoforum.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.09.2020 o 15:15, dapunk20 napisał:

Ta seria przede wszystkim obnaża Giannisa a nie roster Bucks. 

Dokładnie. I nawet nie chodzi że mu nie idzie, ale nie potrafi się dostosować do sytuacji i mocniej promować partnerów kiedy defensywa MIA go rozkłada.

W dniu 5.09.2020 o 15:29, eF. napisał:

ale z drugiej strony nie powiesz mi, że roster Bucks nadaje się na walkę o Finały?

Oczywiście, że się nadaje, szczególnie w tym sezonie. Widziałeś co ma za roster LBJ albo Harden? On ma świetne wsparcie, tylko zarówno on jak i Mike nie robią adj. To jest problem. 

Ja wiem, że nie jest to super team na miarę Celtów z Garnettem, Miami z LBJ, GSW z Durantem czy Bulls z MJem. Niemniej weź popatrz jakich rywali masz w tym roku - chcesz powiedzieć, że Butler to ma jakiś lepszy support? C'mon.

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Alonzo napisał:

Stanę tu w obronie Antka, bo on trafił na zespół, który jest budowany po to by pokonać Milwaukee o czym trąbię od pół roku.

Niech się lepiej przyzwyczaji bo jak się jest top seedem i MVP ligi to raczej każdy w lidze się tak buduje żeby taka drużynę pokonać, tak jest co sezon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Niech się lepiej przyzwyczaji bo jak się jest top seedem i MVP ligi to raczej każdy w lidze się tak buduje żeby taka drużynę pokonać, tak jest co sezon

ale Miami mają podwójna motywację, bo poza pokonaniem Bucks, chcą jeszcze przekonać Antka do przeprowadzki na południową Florydę w 2021. :) 

Oczywiście zbiegło się to jeszcze z idealnym trafieniem na siebie Jimmiego i Miami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Alonzo napisał:

ale Miami mają podwójna motywację, bo poza pokonaniem Bucks, chcą jeszcze przekonać Antka do przeprowadzki na południową Florydę w 2021. :) 

Oczywiście zbiegło się to jeszcze z idealnym trafieniem na siebie Jimmiego i Miami. 

I trash talk butlera do giannisa jak i sweep maja go do tego przekonac?

Zwlaszcza po hejcie jaki dostal Durant? Dziwne rozumowanie imo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, mac napisał:

I trash talk butlera do giannisa jak i sweep maja go do tego przekonac?

Zwlaszcza po hejcie jaki dostal Durant? Dziwne rozumowanie imo

Oj tam oj tam - normalne meczowe emocje. Jimmie też swojego czasu udzielił wywiadu jako gracz Chicago, że nigdy w życiu nie założy koszulki Miami Heat. :) 

Antek to główny cel Miami na lato 2021 już chyba od 2 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
3 godziny temu, dannygd napisał:

Ja wiem, że nie jest to super team na miarę Celtów z Garnettem, Miami w LBJ, GSW z Durantem czy Bulls z MJem. Niemniej weź popatrz jakich rywali masz w tym roku - chcesz powiedzieć że Butler to ma jakiś lepszy support? C'mon.

Tak, Butler ma lepszy support, tudzież ma pięknie poukładane klocki, a przede wszystkim ma zajebistego coacha. Heat grają mega basket. Już to pisałem wcześniej, ale znowu muszę się powtarzać - w Heat każdy robi swoje, nawet jeśli Robinson gra słabszą serię, to swoje robi Herro. Rola HC jest bardzo niedoceniana, bo nazwiska c***a znaczą, jeśli nie potrafisz w szachy.

Chcesz mi powiedzieć, że Bledsoe to fajna trzecia opcja? :) (tak, błyszczy Lopez, którego teraz można podpiąć pod 3 opcję i za to mu chwała, ale Bucks w 4q wyglądają fatalnie)

I nie, nie bronię Giannisa, jestem zawiedziony jego postawą, ale Bucks mogli to zrobić lepiej (patrz - Brogdon). I tak najbardziej to mnie zawodzi Bud.

EDIT - nie wiem skąd to zdziwienie? Adebayo jest świetny, Dragić gra jak All-Star, Crowder sieka 4 tójki na mecz w tej serii, Herro jest mocny w ataku i robi różnicę grając z ławki... Ba, tu nawet Derrick Jones pokazuje, że jak trener umie w adjustments, to nawet gracz "z końca ławki" jest w stanie coś wnieść do serii. A z drugiej strony mamy Budenholzera - kurczowo się trzyma schematu, który mu przynosił wyniki w RS. Tak się nie da w PO. Przykład - Giannis dostaje piłkę pod kosz, świetnie na nim siedzi Adebayo, ale nie ma komu odegrać, bo reszta "ziomów" jest po drugiej stronie i jest skazany na cegłę. Już nie wspominając o tym, że roster Bucks nie jest na tyle elastyczny, żeby grać swoimi asami po 35 minut, beka. 

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, eF. napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że Bledsoe to fajna trzecia opcja?

Tak (ile razy można to powtarzać?), choć on akurat jest 4 opcją w tej ekipie i 99% ludzi jakby miało wybierać jego lub Dragica (który notabene jest 2/3 opcją MIA LOL) wzięłoby Erica...  a teraz się okazuje, to c***owy grajek... Przestań sztucznie naginać rzeczywistość pod tezy. LOL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
Teraz, dannygd napisał:

Tak (ile razy można to powtarzać?), choć on akurat jest 4 opcją w tej ekipie i 99% ludzi jakby miało wybierać jego lub Dragica (który notabene jest 2/3 opcją MIA LOL) wzięłoby Erica...  a teraz się okazuje, to c***owy grajek... Przestań sztucznie naginać rzeczywistość pod tezy. LOL

Bledsoe to się nadawał do Phoenix Suns, gdzie sobie nabijał statsy w słabym teamie. Kiedy przychodzi poważne granie, on wygląda jak Lonzo Ball... w słabym teamie. 🤣

Swoją drogą, niepoważne jest pisać o Bledsoe i Dragiciu w jednym zdaniu, kiedy Słoweniec wygląda zajebiście. Oddajmy mu co jego, Goran to kot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bledsoe po raz n-ty jest bezużyteczny w playoffach - no, teraz miał akurat problemy ze zdrowiem, więc niby można go tłumaczyć, ale gość to akurat słaby fit do Giannisa, każdy gra na luzie help D od Bledsoe na obwodzie, bo po prostu nie potrafi rzucać, a wtedy robi się (za) ciasno na parkiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co z Giannisem panowie ? Out ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mysle 3:0 Heat, warto zobaczyc co tam side dzis bedzie dzialo.

Odpalam... pierwsza akcja jaka widze GA rzuca wolne po czym schodzi z kontuzja...

Ogladam dalej, nie wiem czy to przez brak publiki ale straszni zle sie na to patrzy, fakt ze mecz mega slabiutki w tej 2 kwarcie.

Jak dla mnie zadna z tych druzyn nie zasluguje na gre w finale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sancho napisał:

Nie wiadomo, zszedł o własnych siłach, kostka znowu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz pytanie na co stać zespół Bucks, a nie tylko ich lidera. Kto weźmie na siebie ciężar zdobywania pkt ? Bledsone ? Midleton ? Który wytrzyma presję ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sancho napisał:

Nie wiadomo, zszedł o własnych siłach, kostka znowu

jak to wpłynie na kursy ewentualne?

Teraz, Wróbel napisał:

Teraz pytanie na co stać zespół Bucks, a nie tylko ich lidera. Kto weźmie na siebie ciężar zdobywania pkt ? Bledsone ? Midleton ? Który wytrzyma presję ?

Dj Wilson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co robi Spo po kontuzji ABC? Od razu wraca Butler aby dobić Kozły. Dobry trener 

wczesniej JB siedział dłużej nuz do 8:00 2Q 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, a może po prostu Bucks złą osobę na lidera ataku wybrali, bo Middleton dziś pokazał, że może być legitopcją nr1. Giannis może faktycznie powinien być jego Pippenem i zapieprzać dla niego w obronie ;) na pewno Khris jest znacznie bardziej wszechstronny w ataku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Support sie dzisiaj sam potwierdzil ze istnieje i ma sie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówiłem Wam, że Heat się na Antka szykowali. Po jego kontuzji, Heat się cały gameplan posypał. :) 

Brawo Bucks! Za charakter 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi