Skocz do zawartości
Gość eF.

ECSF 2020 Milwaukee Bucks vs Miami Heat

Jak się skończy ta seria?  

39 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jak się skończy ta seria?

• Bucks - Heat 4:0
      0
    • Bucks - Heat 4:1
    • Bucks - Heat 4:2
    • Bucks - Heat 4:3
    • Heat - Bucks 4:0
      0
    • Heat - Bucks 4:1
      0
    • Heat - Bucks 4:2
    • Heat - Bucks 4:3

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.09.2020 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

Może to znów uproszczenie, ale najpierw świetnie byli Middleton i Lopez, w Q3 kapitalny Giannis i mieli +12.

Co robi Bud gdy Heat się zbliżają? Zdejmuje Giannisa i wpuszcza gdy tylko punkt przewagi. No k****. On nie miał problemów z faulami, a zagrał 35 minut 

Bud nadal nie widzi różnicy między PO i RS i dlatego jest w PO 0.500. To świetny trener na RS, ale no w PO ciężko go kupić i bronić.

Wielki Spo, kapitalny Butler i Bam, naprawdę świetnie się ogląda te drużynę koszykówki Heat, którzy są cierpliwi, którzy wypracowują dobre pozycję i są kapitalnym zespolem do oglądania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, James i Durant chociaż dali tym swoim macierzystym drużynom po jednym finale zanim uciekli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Crowder jebany jest wielki

- Jimmy wiadomo

- Dragan to samo

w ogole wszyscy graja zajebiscie

fajnie ze pokazuja ze jednak w nba mozna bronic jak sie chce i ma sie dobrego stratega

Spoelstra bierze czasy nie jako efekt paniki, tylko wie po co to robi, zrywa momentum, zmienia tempo

UWAGA robi to jako jedyny na poziomie nba w tym roku w po, nikt tego nie robi tak dobrze, kazdy trener czasami panikuje.

gadalem podczas meczu z @Reikai

i zanim zaczela sie 4 kwarta mowilem ze mam taki obraz heat w clutch w tej serii - Adebayo zbierajacy pilke

dlaczego? bo tak zajebiscie bronia.

Giannis ostatni layup spudlowany wisienka na torcie - powinien byc ofens bo jak zawsze odpycha ale ball dont lie

Mowilem zeby mu szybko dali to mvp, myslalem ze zrobia to przed tym meczem, bo nie zdaza.

W ogole jaki to bedzie obrazek, gosc dostaje 3-0 w serii, jest osmieszany a oni mu wrecza mvp, epickie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę musiał jeszcze sobie spokojnie to jutro obejrzeć drugi raz i przeanalizować, ale w 4Q rolesi Bux umarli w rzutach za 3, a Butler...

Butler po prostu wyrwał i wygrał ten mecz.

Przecież ten Brand czy Brown z Sixers to w lustro nie mogą patrzeć obecnie, niczym Divac na swojego syna co ma na imię Luka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogole Jimmy bral giannisa 1on1 i trashowal do lawki Bucks czy to wasz  DPOTY?

jak ktos bedzie ogladal 4q jeszcze raz, to posluchajcie jak przed releasem kazdego osobistego lawka bucks darla ryja zeby spudlowal

straszna chamowa.

oczywiscie wielkim factorem bylo 0 fauli heat na 6 min do konca i bonus przeciw bucks

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubbas czy ty w dwóch wątkach jednocześnie nie rozumiesz, że nagrody są za sezon regularny?

Byli trenerzy roku zwalniani w tym samym sezonie po PO, takich ich "urok"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Jendras napisał:

Jedno drugiego nie wyklucza. Tu nie chodzi o wyciskanie 140%, ale o zwykłe reagowanie na to, co robi przeciwnik. W play-off trzeba być elastycznym, a Bud uparcie trzyma się wszystkiego, co działało w regular.

Na początek proponuję skorygować sposób bronienia pick and rolli.

jestes zdziwiony Jendras?

powtarzam od lat Budenholzera w Atlancie, gosc ma jeden system grania i nigdy

ale to nigdy nie robi zadnych adjustments

9 minut temu, Lucas napisał:

Kubbas czy ty w dwóch wątkach jednocześnie nie rozumiesz, że nagrody są za sezon regularny?

Byli trenerzy roku zwalniani w tym samym sezonie po PO, takich ich "urok"

tak nagrody sa za sezon regularny

i juz podczas sezonu regularnego wyjasnialem Giannisa co powtorzyly PO

gosc nie ma go to move

nie ma floatera

nie ma zadnego wachlarzu wykonczen poza eurostepem

nie moze grac wiecej niz 30 min z powodu kondycji i problemow z faulami, dzisiaj ledwo oddychal

i caly sezon nabijal sobie staty na Orlando Washingtonach tego swiata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Przepraszam bardzo, ale co tu się odjebało? 

Jak można przegrać ostatnią kwartę 40:13? Nie ogarniam... 😩

(zawsze broniłem Giannisa, ale damn, PO go weryfikują i to w okrutny sposób)

........

Spo zmiażdżył Buda, czy Bud nie jest overrated as fck? Już nie wspominając o tym, że Bledsoe... a zresztą, whateva

EDIT - dobra, Magic mi to wszystko wyjaśnił, ufff

Edytowane przez eF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Classic Bud

Cytat

However, Bucks coach Mike Budenholzer continued to monitor his minutes and didn't regret not using him and Khris Middleton more in the game. Middleton put up 18 points with seven assists in 36:02.

"No, I think we, obviously, it's 48 minutes. You gotta be good for the last 12. If anything, I think keeping us fresh and ready to go and compete and all those things," said Budenholzer. "Khris (Middleton) was in a little bit of a foul trouble. It's a high level. If you're going as hard as these guys are in a playoff game, 35-36, I think that's pushing the ceiling."

https://www.espn.com/nba/story/_/id/29814274/in-0-3-hole-bucks-giannis-antetokounmpo-says-play-more-tweaking-ankle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spo we właściwy dla siebie sposób upokorzył jeszcze przeciwnika (do niedawna faworyta Wschodu) wpuszczając w końcówce na boisko Gabea Vincenta.. :) 

Istna rzeźnia w 4qw. Jestem dumny z chłopaków. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kuźwa ... Wydawało mi się że ta seria będzie na korzyść Bucks ale po wyrównanej serii. Życzeniowo chciałem żeby Heat wygrali ... W poprzedniej rundzie obstawiałem że Pacers sprawią niespodziankę ( Oladipo i TJ Warren który był w świetnej formie) ale mój typ został brutalnie zweryfikowany. Heat są naprawdę mocni. Życzeniowo chciałbym finał konferencji Heat- Celtics.

Co do Bucks a właściwie GA który po porażce mówi że z chęcią dołączył by do Heat ... Jaki lider tak robi? W zeszłym roku jak Raptors przegrywali z nimi 2:0 to KL zamiast gadać że on ma to w dupie i tak na przyszły sezon leci do LA to grał dalej swoje i samą postawą motywował kolegów z drużyny co koniec końców przełożyło się na mistrzostwo. Dla mnie zachowanie GA bardzo słabe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MA23 napisał:

Kuźwa ... Wydawało mi się że ta seria będzie na korzyść Bucks ale po wyrównanej serii. Życzeniowo chciałem żeby Heat wygrali ... W poprzedniej rundzie obstawiałem że Pacers sprawią niespodziankę ( Oladipo i TJ Warren który był w świetnej formie) ale mój typ został brutalnie zweryfikowany. Heat są naprawdę mocni. Życzeniowo chciałbym finał konferencji Heat- Celtics.

Co do Bucks a właściwie GA który po porażce mówi że z chęcią dołączył by do Heat ... Jaki lider tak robi? W zeszłym roku jak Raptors przegrywali z nimi 2:0 to KL zamiast gadać że on ma to w dupie i tak na przyszły sezon leci do LA to grał dalej swoje i samą postawą motywował kolegów z drużyny co koniec końców przełożyło się na mistrzostwo. Dla mnie zachowanie GA bardzo słabe.

gdzie tak powiedzial?

co jak co ale to sa jakies pomowienia

Giannisa mozna za wiele krytykowac ale zawsze mowi co trzeba, jest gosciem z klasa i oddany swojej druzynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kubbas napisał:

gdzie tak powiedzial?

co jak co ale to sa jakies pomowienia

Giannisa mozna za wiele krytykowac ale zawsze mowi co trzeba, jest gosciem z klasa i oddany swojej druzynie.

Dobra ja też głupio zrobiłem. Gdzieś przeczytałem jakiś nagłówek zamiast porządnie to zweryfikować także cofam te głupoty które napisałem odnośnie transferu. Co nie zmienia faktu że wygrywając 3/4 spotkania, w ostatniej kwarcie dali się z łatwością ograć a wiedzieli że mają nóż na gardle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, ttr napisał:

To co ciach ?

Golden-State-could-be-thinking-about-Gia

Dawać Greka do Phoenix. Bookerowi przyda się pomocnik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie miało być tak że on odejdzie z Bucks jesli nie bedzie mial warunków na wygrywanie? tymczasem support gra bardzo ok tylko on daje dupy :) 

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za Kantera i jakieś bonusy może iść do Celtics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Budem razem do spurs ich dać. Oddam Popa tanio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, dapunk20 napisał:

A to nie miało być tak że on odejdzie z Bucks jesli nie bedzie mial warunków na wygrywanie? tymczasem support gra bardzo ok tylko on daje dupy :) 

W moich oczach dokładnie też to tak wygląda. Inna sprawa, że Heat są naprawdę nastawieni na niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie każdy zespół jest nastawiony na pierwszą opcję rywala, więc to żadna wymówka ;) tym bardziej że Bucks w tych minutach bez Giannisa wyglądają w ofensywnie świetnie 

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesamowita mentalna zapaść drużyny w IV kwarcie.

Skręcona kostka widać dokucza Giannisowi, ale ból przecież nie może promieniować na całą drużynę.

Ciekawe czy Bud doda do swojego resume kolejny top seed odpadający 0-4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi