Skocz do zawartości

ECSF 2020 Milwaukee Bucks vs Miami Heat


Gość eF.

Jak się skończy ta seria?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się skończy ta seria?

    • Bucks - Heat 4:0
      0
    • Bucks - Heat 4:1
    • Bucks - Heat 4:2
    • Bucks - Heat 4:3
    • Heat - Bucks 4:0
      0
    • Heat - Bucks 4:1
      0
    • Heat - Bucks 4:2
    • Heat - Bucks 4:3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.09.2020 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jendras napisał:

Jedno drugiego nie wyklucza. Tu nie chodzi o wyciskanie 140%, ale o zwykłe reagowanie na to, co robi przeciwnik. W play-off trzeba być elastycznym, a Bud uparcie trzyma się wszystkiego, co działało w regular.

Na początek proponuję skorygować sposób bronienia pick and rolli.

jestes zdziwiony Jendras?

powtarzam od lat Budenholzera w Atlancie, gosc ma jeden system grania i nigdy

ale to nigdy nie robi zadnych adjustments

9 minut temu, Lucas napisał:

Kubbas czy ty w dwóch wątkach jednocześnie nie rozumiesz, że nagrody są za sezon regularny?

Byli trenerzy roku zwalniani w tym samym sezonie po PO, takich ich "urok"

tak nagrody sa za sezon regularny

i juz podczas sezonu regularnego wyjasnialem Giannisa co powtorzyly PO

gosc nie ma go to move

nie ma floatera

nie ma zadnego wachlarzu wykonczen poza eurostepem

nie moze grac wiecej niz 30 min z powodu kondycji i problemow z faulami, dzisiaj ledwo oddychal

i caly sezon nabijal sobie staty na Orlando Washingtonach tego swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co tu się odjebało? 

Jak można przegrać ostatnią kwartę 40:13? Nie ogarniam... 😩

(zawsze broniłem Giannisa, ale damn, PO go weryfikują i to w okrutny sposób)

........

Spo zmiażdżył Buda, czy Bud nie jest overrated as fck? Już nie wspominając o tym, że Bledsoe... a zresztą, whateva

 

EDIT - dobra, Magic mi to wszystko wyjaśnił, ufff

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Classic Bud

 

Cytat

However, Bucks coach Mike Budenholzer continued to monitor his minutes and didn't regret not using him and Khris Middleton more in the game. Middleton put up 18 points with seven assists in 36:02.

"No, I think we, obviously, it's 48 minutes. You gotta be good for the last 12. If anything, I think keeping us fresh and ready to go and compete and all those things," said Budenholzer. "Khris (Middleton) was in a little bit of a foul trouble. It's a high level. If you're going as hard as these guys are in a playoff game, 35-36, I think that's pushing the ceiling."

https://www.espn.com/nba/story/_/id/29814274/in-0-3-hole-bucks-giannis-antetokounmpo-says-play-more-tweaking-ankle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ... Wydawało mi się że ta seria będzie na korzyść Bucks ale po wyrównanej serii. Życzeniowo chciałem żeby Heat wygrali ... W poprzedniej rundzie obstawiałem że Pacers sprawią niespodziankę ( Oladipo i TJ Warren który był w świetnej formie) ale mój typ został brutalnie zweryfikowany. Heat są naprawdę mocni. Życzeniowo chciałbym finał konferencji Heat- Celtics.

Co do Bucks a właściwie GA który po porażce mówi że z chęcią dołączył by do Heat ... Jaki lider tak robi? W zeszłym roku jak Raptors przegrywali z nimi 2:0 to KL zamiast gadać że on ma to w dupie i tak na przyszły sezon leci do LA to grał dalej swoje i samą postawą motywował kolegów z drużyny co koniec końców przełożyło się na mistrzostwo. Dla mnie zachowanie GA bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MA23 napisał:

Kuźwa ... Wydawało mi się że ta seria będzie na korzyść Bucks ale po wyrównanej serii. Życzeniowo chciałem żeby Heat wygrali ... W poprzedniej rundzie obstawiałem że Pacers sprawią niespodziankę ( Oladipo i TJ Warren który był w świetnej formie) ale mój typ został brutalnie zweryfikowany. Heat są naprawdę mocni. Życzeniowo chciałbym finał konferencji Heat- Celtics.

Co do Bucks a właściwie GA który po porażce mówi że z chęcią dołączył by do Heat ... Jaki lider tak robi? W zeszłym roku jak Raptors przegrywali z nimi 2:0 to KL zamiast gadać że on ma to w dupie i tak na przyszły sezon leci do LA to grał dalej swoje i samą postawą motywował kolegów z drużyny co koniec końców przełożyło się na mistrzostwo. Dla mnie zachowanie GA bardzo słabe.

gdzie tak powiedzial?

co jak co ale to sa jakies pomowienia

Giannisa mozna za wiele krytykowac ale zawsze mowi co trzeba, jest gosciem z klasa i oddany swojej druzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

gdzie tak powiedzial?

co jak co ale to sa jakies pomowienia

Giannisa mozna za wiele krytykowac ale zawsze mowi co trzeba, jest gosciem z klasa i oddany swojej druzynie.

Dobra ja też głupio zrobiłem. Gdzieś przeczytałem jakiś nagłówek zamiast porządnie to zweryfikować także cofam te głupoty które napisałem odnośnie transferu. Co nie zmienia faktu że wygrywając 3/4 spotkania, w ostatniej kwarcie dali się z łatwością ograć a wiedzieli że mają nóż na gardle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dapunk20 napisał:

A to nie miało być tak że on odejdzie z Bucks jesli nie bedzie mial warunków na wygrywanie? tymczasem support gra bardzo ok tylko on daje dupy :) 

 

W moich oczach dokładnie też to tak wygląda. Inna sprawa, że Heat są naprawdę nastawieni na niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta 4 kwarta to zupełnie inaczej byśmy pisali. No właśnie.... gdyby.

Kompletnie nie mam pojęcia co się stało w tej 4 kwarcie. Do 3 kwarty wyglądało to co najmniej bardzo dobrze. Cud miód defensywa z solidnym atakiem. Łatwo zwalić winę na Buda czy Giannisa, ale jeden człowiek nie jest odpowiedzialny za przewalenie kwarty 40-15. 

Gdzieś w głębi ducha przeczuwałem, że i w tym roku nie uda się zdobyć mistrzostwo po tym co widziałem po wznowieniu rozgrywek w Orlando, ale nie sądziłem, że zakończy się to z Heat (i to w takim stylu). 

No nic awansują lepsi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

gdzie tak powiedzial?

To od Sama Amicka wyszło, ale mniejsza z tym czy to plotka czy nie, problemem jest to, że ta ekipa + Giannis nie działa jak trzeba w PO.

Generalnie brakuje mi tu Ersana, żeby zachowali styl gry ten sam i drugiego Lopeza z ławki. Wtedy mogliby narzucić swoją grę, a tak jest takie up&down w ich grze, za to Jest grają ciągle swoje i zamęczają przeciwnika. 

@mikrofalowka 

Jakoś jak szedłem spać gdy Jest jeszcze przegrywali nie czułem wielkich obaw o wynik końcowy, bo tak jak w 1 meczu tak dziś te trójki Lopeza i spółki musiały przestać wpadać a Bucka wyglądali jakby mimo prowadzenia jacyś zmęczeni byli bez determinacji walki.

Niemniej jak rano zobaczyłem co stało się w ostatnich minutach to w szoku byłem. Bucka po prostu stanęli i nie wiedzieli co robić - w przeciwieństwie do Heat, którzy dalej jak walec jechali. 

Wypowiedź Bama po meczu to złoto, gdzie mówi że oni nie patrzą czy Giannis ma problem czy nie, czy podkręcił kostkę czy nie, wychodzą i robią swoje jako ekipa. Bo Jimmie zagrał swoje, wyrwał te zwycięstwo, ale reszta też zrobiła co trzeba - Dragic ta trójka plus mega dobra jak na niego obrona, Joe piękna obrona + 3p, Bam - to podsumowanie tej ekipy, wiele małych rzeczy, które pod koniec stają się wielkimi - ta obrona, ta zbiórka, te osobiste. 

Jaram się Heat jak kiedyś z młodym Wadem, starym Shaqiem i Alonzo! Z Boston/Raptors nie będzie tak łatwo (bo po obrazie gry i mowie ciała graczy chyba nikt nie wierzy w pierwsze w historii wyjście z 0-3?), te ekipy mają lepszy system drużynowy i trenerów robiących adj w bardzo niewygodnym sposób, więc finał wschodu zapowiada się arcyciekawie!

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Milwaukee to jest faktycznie papierowy contender, ale wydaje mi się, że Budenholzer powinien zostać zwolniony.

On niczego nie zmienia, nie uczy się na błędach, gra liderami po 35 minut... nie potrafi wyjść poza swój schemat, a dzięki temu jest 3:0. Bucks przejebali wszystkie mecze w 4q (do tego momentu były wyrównane), przy tym pobili też rekord, bo żaden team nie przegrał w PO tak wysoko jak Bucks w 4q. Szacun. Bud jest idealnie dopasowany do takich Bledsoeów tej ligi. Fajnie w RS, c***owo w PO (i tak w kółko). To raczej powinien być priorytet w Milwaukee, nowy HC. Później powinni coś zrobić z rosterem, ale nie będzie to łatwe, bo kto by takiego Bledsoe chciał? Albo Connaughtona, Matthewsa, Korvera, Ilyasove, Williamsa? Mógłbym wymienić 80% rosteru, fuck it. Jak sobie tak popatrzymy na spokojnie to wychodzi nam tyle, że Brook Lopez, Khris Middleton i od biedy George Hill powinni w tym teamie zostać, a resztę można pożegnać bez żalu. Odpuszczenie Brogdona to jest pieprzony skandal, ehhh. I teraz nasuwa się pytanie, o ile HC ma swoje za uszami, o tyle jak bardzo ten roster jest przeceniany przez świetne RS?

Inna sprawa, że Giannis wypada słabo w tej serii, ale trzeba oddać cesarzowi co cesarskie, a Heat wyglądają najlepiej w bańce. Niesamowita defensywa, Spo to jest CESARZ, Butler to TOP5 ligi. U nich każdy może zagrozić rzutem z dystansu, oprócz Adebayo (mega grajek!), a przy tym grają na 39%3P w tej serii, gdzie Crowder ma 4 celne na mecz, Dragić 3 celne, Herro 3 celne, Olynyk 2 celne... w Bucks jedynie Lopez jest piękny pod tym względem (ponad 3 trójki, 50%) i niech będzie, że Middleton, który rzuca sporo i trafia na 35% z dystansu. W s5 jest przepaść, bo w Heat każdy robi swoje (no może i zawodzi Robinson w ofensywie, ale swoje robi Herro z ławki), a w Bucks Matthews (5ppg, hehe) i Bledsoe (34%FG, hehe) są właściwie bezużyteczni w tej serii jeśli chodzi o ofensywę. Ławka to Hill i długo nic vs Herro, Iggy, Olynyk. Bucks nie mają żadnego elementu zaskoczenia. Tu będzie SWEEP. Życzę Miami mistrzostwa, bo czemu nie? :) 

@mikrofalowka uważasz, że Budenholzer robi dobrą robotę? 

Ps. Giannis powinien przestać rzucać za trzy. Ok, stara się, ale kiedy on rzuca to my wiemy, że nie trafi. I on pewnie też to wie, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eF. napisał:

uważasz, że Budenholzer robi dobrą robotę? 

Po tym gównie nazywanym przez niektórych kadencją Jasona Kidda, Budenholzer wydawał się niczym największy trener w historii tego sportu. Przez cholernie długi czas tak myślałem, ale ta brutalna weryfikacja (kolejna?) daje do myślenia. Czy Budenholzer to dobry trener? Pewnie, że tak! Czy Budenholzer to trener na miano mistrza NBA? No chyba nie.Gość ma papiery na bycie wielkim trenerem ale jest w nim takiego trenerskiego "betonu". Gość uparcie trzyma się jednej koncepcji/wizji swojej drużyny i przez 95% czasu daje to rezultaty. Wielki trener jednak ma pomysł na te pozostałe 5%. Tutaj tego u Buda brakuje. 

Osobiście nie uważam, że powinien być wydalony z Bucks i powinien zostać na następny sezon. Nie wiem jakie nazwisko trenerskie musiałoby się pojawić na horyzoncie bym zmienił zdanie (nie interesuje się i nie znam tych nowych nazwisk wśród coachów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikrofalowka napisał:

Po tym gównie nazywanym przez niektórych kadencją Jasona Kidda, Budenholzer wydawał się niczym największy trener w historii tego sportu. Przez cholernie długi czas tak myślałem, ale ta brutalna weryfikacja (kolejna?) daje do myślenia. Czy Budenholzer to dobry trener? Pewnie, że tak! Czy Budenholzer to trener na miano mistrza NBA? No chyba nie.Gość ma papiery na bycie wielkim trenerem ale jest w nim takiego trenerskiego "betonu". Gość uparcie trzyma się jednej koncepcji/wizji swojej drużyny i przez 95% czasu daje to rezultaty. Wielki trener jednak ma pomysł na te pozostałe 5%. Tutaj tego u Buda brakuje. 

Bud powinien zaryzykować w game 4 i coś zmienić, i tak nie ma nic do stracenia. Pokombinować z s5, ale wiemy, że tak się nie stanie. :) 

Imho Bucks źle obudowali Greka, ta seria to dobitnie pokazuje. Tu zamiast Bledsoe powinien być PG z rzutem i wysokim BBIQ. (choćby Dragić!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.