Skocz do zawartości

ECSF 2020 Milwaukee Bucks vs Miami Heat


Gość eF.

Jak się skończy ta seria?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się skończy ta seria?

    • Bucks - Heat 4:0
      0
    • Bucks - Heat 4:1
    • Bucks - Heat 4:2
    • Bucks - Heat 4:3
    • Heat - Bucks 4:0
      0
    • Heat - Bucks 4:1
      0
    • Heat - Bucks 4:2
    • Heat - Bucks 4:3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.09.2020 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, PH#1 napisał:

Czy sytuacja Bucks nie przypomina wam trochę tego co było w Orlando za czasów Howarda? Obie drużyny miały gościa który dominował w obronie, grali zajebisty D, w ataku oboje dominowali (moze howard nie do konca)  pomalowane w sumie przez to ze mieli przewagę fizyczną nad resztą, oboje repertuar ofensywny marny, reszta drużyny bez gwiazdy solidna banda ale bez szału, zapchane salary, nie przedłuzyli kontraktow  swoim waznym grajkom magic turkowi bucks brogdonowi... obie druzyny miały fajne regulare ale zawsze było wiadomo ,żę będzie ta jedna lub kilka drużyn które w PO po prostu wyciągnie wszystkie ich braki... magic mieli to z celtics i lakers bucks rok temu z raptors w tym roku miami (chociaz obstawiam ze gdyby grali celtis i raptors skonczylo by się to podobnie )... póki co idą podobną ścieżką i oby jednak się ogarneli chciaż w sumie to nie mam pojęcia jak... 

Ciekawe porownanie

sam dzisiaj o tym dyskutowalem z @Reikai i tak kminilem ze jesli jest zespol ktory powinien popatrzec na rockets i sobie pomyslec to moglibysmy byc my i grac small ball to Bucks right?

Giannis

Middleton

Pat C (powiedzmy)
Matthews

CP3

(sorry za te pojebane odstepy nie wiem czemu tak sie zrobilo)

btw D Antoni zanosi sie na to ze bedzie do wziecia, wiadomo jakie ryzyko kontuzji, starosci, niesie ze soba cp3, ale jesli giannis ma zostac to trzeba robic ruchy

na pewno Budenholzera bym wyjebal, tylko czy sie odwaza ? jemu jest bardzo po drodze z Giannisem

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy on miał słaby mecz w tych PO

W poprzednim zagrał słabiej, ale to każdemu może się przydarzyć. Co do Heat to warto wspomnieć, że być może najlepszym graczem był.. BAM. W ogóle Jimmie, Goran i Bam to dla mnie podobny poziom impactu (choć rożne cyferki) w tej serii. Każdy miał swoje "momentum" - i to w końcówkach również.

1 godzinę temu, eF. napisał:

Jeszcze ten Eric Bledsoe, który mógł się wykazać, ale grał jak kasztan, bo tym kasztanem po prostu jest. "Trzecia opcja", ugh.

Kolejny raz nie 3 tylko bardziej 4 opcja. 

Grał z kontuzją.

Był najlepszym lub max. 2 najlepszym defensorem w tej serii po stronie kozłów.

Skończ już z overreaction...  Eric 4 mecz zagrał dobrze overall, inne bdb w defensywie i b. słabo w ofensywie (nie wiem czy to wina kontuzji, czy nie - możemy się tylko domyślać), ale czego Ty od 4 opcji wymagasz??? Żeby robił 15/5/5/2 na wysokim TS% i było top defensorem jednocześnie? Ile takich 4 opcji miałeś w historii? Ludzie zawsze strasznie przewartościowywali "liderów" w grach zespołowych (zapominając, że to gra team vs team), ale Ty z tym Giannisem i braku supportu (choć overall cyferki temu przeczą, co miałeś już kilka razy pokazane), zaczynasz się zachowywać jak rozpieszczony dzieciak (no fancy, pisze o zachowaniu), któremu zabawka nie jeździ jak trzeba bo jedno koło odpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dannygd napisał:

Kolejny raz nie 3 tylko bardziej 4 opcja. 

Grał z kontuzją.

Był najlepszym lub max. 2 najlepszym defensorem w tej serii po stronie kozłów.

Skończ już z overreaction...  Eric 4 mecz zagrał dobrze overall, inne bdb w defensywie i b. słabo w ofensywie (nie wiem czy to wina kontuzji, czy nie - możemy się tylko domyślać), ale czego Ty od 4 opcji wymagasz??? Żeby robił 15/5/5/2 na wysokim TS% i było top defensorem jednocześnie? Ile takich 4 opcji miałeś w historii? Ludzie zawsze strasznie przewartościowywali "liderów" w grach zespołowych (zapominając, że to gra team vs team), ale Ty z tym Giannisem i braku supportu (choć overall cyferki temu przeczą, co miałeś już kilka razy pokazane), zaczynasz się zachowywać jak rozpieszczony dzieciak (no fancy, pisze o zachowaniu), któremu zabawka nie jeździ jak trzeba bo jedno koło odpadło.

Czyli Brook Lopez awansował teraz na trzecią opcję? Rozumiem, że Bledsoe od zawsze był czwartą opcją? C'mon. Ja może i przesadzam, ale antyGiannisy też piszą tutaj pod swoje tezy, żeby się zgadzało, że support jest bardzo dobry, ale to Giannis jest marny (no w tej serii był, defensywa Heat jest piękna). A przecież można go było lepiej obudować... wystarczyło podpisać Brogdona zamiast tego ceglarza. Tak samo jak forum lubi odpłynąć i po game4 niektórzy jarali się Middletonem, a ten w game 5 pokazał, że nie nadaje się na nic innego jak druga opcja. Lopez grał ponad swoje możliwości i za to mu chwała, Bledsoe co zrobił w def zaraz oddał w off, bo jest kasztanem w ataku. Z ławki poziom trzyma Hill, choć w game 5 był dramatycznie słaby, a dopiero w game 5 pokazał się DiVincenzo. Do tego masz Matthewsa, który robi robotę w obronie, ale w ataku to gracz na 6ppg i masz obraz Milwaukee Bucks 2020. To nie są Clippers, gdzie masz głębię i dwóch 6th manów of the year na ławce.

Będę walczył z tezą, że support jest zajebisty, bo tak nie jest. Support byłby zajebisty gdyby na PG był ktoś to ma BBIQ i potrafi w trójki. 

Jednakże zgadzam się z @Kubbas, tutaj należałoby zacząć od zmiany na stanowisku HC. Kwestia tego czy w Milwaukee mają jaja. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

O tak. Imho w tym momencie to kluczowy gracz Heat. Pięknie się rozwinął Bam. 

Dołączam się do tych pochwał, bo m.in. za sprawą Bama, Heat wygrali deskę z najlepiej zbierającym zespołem sezonu zasadniczego (Miami było 17). Ogólnie jak na różnicę potencjałów obu ekip, to seria rozegrana została przez Heat niemal perfekcyjnie, bo impact Giannisa został ograniczony do absolutnego minimum, co pozwoliło Żarom narzucić własny styl gry i wygrać tę serię pomysłem, determinacją i zaangażowaniem. W tym miejscu uznanie należy się coachowi Spo, który taktycznie rozpracował przeciwnika bardzo dobrze i zbudował drużynę, która już teraz osiągnęła wynik ponad stan i ma realne szanse na awans do finałów NBA.

Na drugim biegunie jest Budenholzer, który w tej serii się za bardzo nie popisał, szczególnie w trzecim spotkaniu, które tak naprawdę przesądziło o odpadnięciu Bucks, a meczu tego Kozły nie miały prawa przegrać. Wpaść w slump rzutowy to jedno, ale pozwolić przy okazji rywalom na zdobycie 40 punktów, to rzecz dyskwalifikująca dla trenera, który ma prowadzić zespół do wygrania mistrzostwa w tak wyrównanej lidze. Chyba ciężko już mówić o przypadku, w sytuacji, w której zespoły Budenholzera rozgrywają świetne sezony zasadnicze, a w Playoffs biją głową w mur i notują wyniki znacznie poniżej oczekiwań.

Podsumowując serię - oglądało się to całkiem przyjemnie i życzyłbym sobie, żeby każda seria dostarczała tyle emocji co rywalizacja Heat vs Bucks. Jak widać nawet przy 5 meczach da się zrobić fajne widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek to jednak honorowy człowiek - też uważam, że zostanie (przynajmniej teraz).

Nikt u nas wyniku nie trafił w ankiecie :) 

 

Tak sobie jeszcze raz na spokojnie 4qw. oglądnąłem. Oba teamy rewelacyjnie broniły. Ta przewaga około 7pkt. się utrzymywała, ale na 3min. do końca po trójce Middletona zrobiły się 4pkt. różnicy i dopiero nietrafiony osobisty Lopeza powiększył różnice pkt. do 5 - do tej pory Bux zdołali jeszcze odpowiadać na akcje Heat. Sama końcówka to już festiwal osobistych, ale znów na 30sek. podwojenie Jimmiego (chyba po pkt. Lopeza) zakończyło się przymusowym wzięciem czasu, żeby nie było błędu 8sek. Dopiero 6 faul Middletona na Bamie po wznowieniu i osobiste Adebayo przypieczętowały wynik, (choć jeszcze Lopez odpowiedział i DiVincenzo trafił 2/3 osobistych po fauli Iggiego przy rzucie na 13sek. do końca). 

Heat mają mieszankę weteranów (Butler, Dragic, Iguodala, Crowder, Olynyk) + Bam z utalentowaną młodzieżą, którą sobie wychowują - w tej serii najlepszy z nich był Tyler Herro (na szczęście jego strata na 1min. do końca pozostała bez konsekwencji, bo Middleton nie trafił), tóry z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i pewniej (piękna asysta do Iggiego). Bardzo przydatny w tej serii był Nunn, którego bałem się, że Spo zakopie na ławce obserwując wcześniejszą serię z Pacers. Przydawał się zwłaszcza do gry na Bledsoe, choć przechodził też na Middletona. Mniej grał Duncan Robinson, ale przy sporych minutach Herro ze względu na swoją taką sobie obronę, a także faule i nieco słabszą dyspozycję w tym meczu grał mało (ale przykładowo w g4 iał 20pkt. i 6 trójek). Mało grał  tej serii Derrck Jones Jr. co tylko pokazuje jak głęboki team udało się Heat stworzyć wokół Jimmiego Butlera i Bama Adebayo. 

Pierwszy Finał Konferencji od czasu odejścia LeBrona. Az się na sentymenty zbiera. :) Czekamy teraz na zwycięzcę serii Boston-Toronto. Te kilka dodatkowych dni wolnego się przyda, bo Herro, Crowder i Olynyk na różne urazy narzekali. Butler pewnie też nie jest w 100% zdrowy, ale on się raczej nie przyzna do jakiegokolwiek urazu. 

Qrcze.. Heat mają naprawdę olbrzymie szanse na Finał i postawienie się LeBronowi. 

Go Heat! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie dwa wyświechtane aforyzmy, które wstyd powtarzać publicznie:

1. Playoffs are all about matchups

2. Definition of insanity is doing the same thing and expecting different results

Oba grały przeciwko Milwaukee w tej serii. Bucks byli już na wejściu sporo w plecy - team lekko odpuszczający trójki vs jeden z najlepiej rzucających za 3 i ogólnie generujący dużo przewag daleko od kosza na rozmaite cuty i wejścia + świetna obrona pod Giannisa. Pomimo tego, z uporem grali ciężkie dropy na pickach, za bardzo pomagali z rogów i cały czas ciągnęło ich w pomalowane jak owce nie wiadomo po co - nawet z Giannisem w zdrowiu nie byłoby żadnych szans, żeby wygrać w ten sposób 4 mecze, chyba że w serii best-of-17. Heat mieli takie ORTG:

119, 121, 121, 113, 105.

Mnie więcej kiedy widać spadek, Bucks postanowili trochę szybciej rotować do tych trójek, ale to było too little too late, bo zdążyli wziąć 0-3 do japy, a Crowder już od dawna myślał, że jest Rayem Allenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Chytruz napisał:

Są takie dwa wyświechtane aforyzmy, które wstyd powtarzać publicznie:

1. Playoffs are all about matchups

2. Definition of insanity is doing the same thing and expecting different results

Oba grały przeciwko Milwaukee w tej serii. Bucks byli już na wejściu sporo w plecy - team lekko odpuszczający trójki vs jeden z najlepiej rzucających za 3 i ogólnie generujący dużo przewag daleko od kosza na rozmaite cuty i wejścia + świetna obrona pod Giannisa. Pomimo tego, z uporem grali ciężkie dropy na pickach, za bardzo pomagali z rogów i cały czas ciągnęło ich w pomalowane jak owce nie wiadomo po co - nawet z Giannisem w zdrowiu nie byłoby żadnych szans, żeby wygrać w ten sposób 4 mecze, chyba że w serii best-of-17. Heat mieli takie ORTG:

119, 121, 121, 113, 105.

Mnie więcej kiedy widać spadek, Bucks postanowili trochę szybciej rotować do tych trójek, ale to było too little too late, bo zdążyli wziąć 0-3 do japy, a Crowder już od dawna myślał, że jest Rayem Allenem.

Bardzo ładnie, szanuję,bo tu jest PRAWDA (kto w tych czasach chce słuchać o prawdzie? hehe), ale proszę mi dać odpowiedź - czy z Eryką B jako PG, który jest absolutnie fatalny do takiego matchupu jak z Heat, gdzie w s5 gra Matthews, który nie punktuje, a Twoim TOP strzelcem z dystansu jest Brook Lopez, gdzie rywal ma mega defensywę... czy jesteś w stanie wygrać taką serię? I nie, nie, że bronię Giannisa (staram się być uczciwy, ciężko, ale staram się), jednakże pytanie się ładnie krystalizuje.

Czy Giannis ma zajebisty support? 

bo tu na forum wychodzi tyle, że to Giannis jest problemem :D  (jakieś tam wojaki tak sugerują, mnie to śmieszy mocno)

7 godzin temu, rw30 napisał:

większość czego ? twojej ekipy z podwórka ? 

  @Tomek@Kubbas

i co w tym jest takiego zabawnego, skoro kolega został chwilę później wyjaśniony przez Flubbera?

to nie mój dzień dzisiaj, owszem, ale k****, z czym tu się chcecie zgadzać? Ja jebie :) 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomek napisał:

To że ogół forum wrzucił EB do top 60 nie oznacza, że nie mogę się z tego śmiać.

Gdzie byś nie spojrzał to Eryka był w TOP60 przed sezonem 19/20... problem polega na tym, że teraz jesteśmy mądrzejsi :)

analogicznie... gdybyśmy wiedzieli, że po Nawałce nastanie WUJO, to każdy byłby za odwołaniem meczów kadry...

simple as fuck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

bo tu na forum wychodzi tyle, że to Giannis jest problemem :D  (jakieś tam wojaki tak sugerują, mnie to śmieszy mocno)

Giannis nie jest, jego wachlarz ofensywny jest, wniosek - druzyna grala lepiej bez niego vs temu przeciwnikowi, czytaj Miami

Cytat

  @Tomek@Kubbas

i co w tym jest takiego zabawnego, skoro kolega został chwilę później wyjaśniony przez Flubbera?

to nie mój dzień dzisiaj, owszem, ale k****, z czym tu się chcecie zgadzać? Ja jebie :) 

nigdzie nie pisalem i nie bralem udzialu w zadnej ankiecie w ktorej Bledsoe bylby w moim top50 czy 60

Bledsoe jest 4 opcja, ktora wrocila po kontuzji, jest slasherem i obronca, nie shooterem

nie wiem czego ty szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas

Dla mnie jesteś hejterem Giannisa. W tym chyba mam problem, a jednocześnie palisz głupa, bo Giannis honorowy jest (nie jak LeBron?).

Ten temat u nas to będzie zawsze beef, bo teamLeBron aż mnie bije w czoło, a dobry z Ciebie user. Wróćmy do tego za rok. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eF. napisał:

@Kubbas

Dla mnie jesteś hejterem Giannisa. W tym chyba mam problem, a jednocześnie palisz głupa, bo Giannis honorowy jest (nie jak LeBron?).

Ten temat u nas to będzie zawsze beef, bo teamLeBron aż mnie bije w czoło, a dobry z Ciebie user. Wróćmy do tego za rok. :) 

Nie jak Durant, Irving i George czy inni skaczacy ze statku na statek

A czy masz mnie za hejtera Giannisa to szczerze c*** mnie to obchodzi

bardziej mnie to obchodzi ze wchodzisz do tematu nie odpowiadajac na zadne argumenty i narzucajac wszystkim

MIELISCIE BLEDSOE W TOP60

BO BYLA ANKIETA !

wymagasz od goscia ktory wrocil po kontuzji prosto na mecz PO gdzie Bucks mieli przejebane matchupy, jest 4 opcja w druzynie, jest driverem, cutterem, playmakerem i obronca a nigdy nie byl shooterem zeby rzucal z dystansu i ratowal serie

nigga please

i ja jestem #teamnobody jak ktos gra zajebiscie to go propsuje jak gra c***owo to po nim jade, Rondo, Lebron, Giannis wszyscy maja takie same kryteria

zobacz moje posty po g1 obu serii Lebrona w tych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, julekstep napisał:

piękne wyjaśnienie Pana Czepialskiego ❤️ 

dziwne,  nie widziałem żebyś udzielał się wcześniej w tym wątku

W dniu 9.09.2020 o 12:44, fluber napisał:

No był w TOP 60 według naszego forumowego rankingu, na 56 miejscu:

 

 

W dniu 28.07.2019 o 19:42, fluber napisał:

Sezon ogórkowy w pełni, więc pomyślałem, że warto czymś zabić czas. [.......]

1) Oceniamy poziom graczy na sezon regularny, bo do sezonu regularnego będę chciał później odnosić wyniki. 

 

 

w sumie tyle z mojej strony.

 

Jeśli ktoś robi raban o jakiś kolejny ranking top X  (who cares??? choć okazało się że ranking dotyczył tylko RS, a ludzie o skillsecie Bledsoe - w tym sam Bledsoe!  są rokrocznie wyjasniani w PO.....ale niektórzy dopiero w tym roku to zauważyli

16 godzin temu, eF. napisał:

Gdzie byś nie spojrzał to Eryka był w TOP60 przed sezonem 19/20... problem polega na tym, że teraz jesteśmy mądrzejsi 

 

) a potem jeszcze śledzi kto komu polajkował i czepia się tych lajkujących to naprawdę dyskusja nie dla mnie. + jeśli ktoś się ucieszył że ktoś kogoś wyjaśnił itp  to też naprawdę spoko,  gratuluję poczucia humoru

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, rw30 napisał:

) a potem jeszcze śledzi kto komu polajkował i czepia się tych lajkujących to naprawdę dyskusja nie dla mnie. + jeśli ktoś się ucieszył że ktoś kogoś wyjaśnił itp  to też naprawdę spoko,  gratuluję poczucia humoru

lepsze to niż bezpodstawnie dop******ać się do userów z gorszą opinią (czyt 'łatwy cel') z tekstami o podwórku

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

The Milwaukee Bucks will not part ways with Mike Budenholzer this offseason, sources tell Shams Charania of The Athletic.

The Bucks had the best record in the NBA during the regular season for the second straight season, but have again failed to reach The Finals. Milwaukee was eliminated by the Miami Heat in the second round, going down 3-0 before winning Game 4.

"This much is certain, though: Across the Bucks‘ leadership group, there’s an understanding everyone must learn from this season and be better," writes Charania. "They need to continue building a winning mentality, stocking the roster with key decision-makers."

Cytat

The Milwaukee Bucks are expected to consider a trade of Eric Bledsoe this offseason.

Bledsoe signed a four-year, $70 million extension in March of 2019 instead of testing free agency.

Bledsoe was an All-Defensive team player, but the Bucks could upgrade from him in terms of playmaking.

he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.