Skocz do zawartości

ANKIETA PIŁKARSKA (kochacie ankiety, wiem)


Gość eF.

Ankieta, wiadomo  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaczynamy od najtrudniejszego pytania, heh. Kto jest lepszy?

  2. 2. Best midfielder, czyli który z tych graczy byłby liderem Twojej drużyny? (założenie jest takie, że wszyscy są w prime)

    • Xavi Hernandez
    • Zinedine Zidane
    • Diego Maradona
    • Ronaldinho
    • Andrea Pirlo
  3. 3. VS to VS. Kto jest lepszy? (patrzymy na całokształt, a nie pojedyncze sezony)

    • Luis Suarez
    • Robert Lewandowski
  4. 4. Młodzi i gniewni. Który z tych graczy zrobi największą karierę? (pominięcie Mbappe jest celowe)

    • Trent Alexander-Arnold
    • Alphonso Davies
    • Erling Haaland
    • Ansu Fati
    • Jadon Sancho
  5. 5. Najlepszy obecnie trener to

    • Pep Guardiola
    • Hans-Dieter Flick
    • Zinedine Zidane
    • Jurgen Klopp


Rekomendowane odpowiedzi

Dyskusja na temat GOAT'a w koszykówce spowodowała, że chce mi się już rzygać, hehe, ale nie zrobiliśmy jeszcze ankiety stricte piłkarskiej.

Wrzucam parę pytań, enjoy! (wiadomo, najważniejsze jest pierwsze pytanie, reszta to dodatek)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

Może i masz rację, ale Fati mimo tego, że jest młodzianem już grywa w pierwszym składzie Barcelony, natomiast Havertz, owszem, odgrywał bardzo ważną rolę w Leverkusen, ale to chyba jednak nieco inna półka. Teraz niby ma przejść do Chelsea (swoją droga robią tam mega transfery w tym okienku) i zobaczymy na co go naprawdę stać. Ja nie jestem do końca do niego przekonany, choć fakt, liczby ma bardzo dobre. Ps. Jestem fanem Alphonso Daviesa, heh. To co robi Kanadyjczyk to nie mam pytań. Moje marzenie w Juventusie, które nigdy się nie spełni. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

@fluber

Może i masz rację, ale Fati mimo tego, że jest młodzianem już grywa w pierwszym składzie Barcelony

Stąd porównanie do innych młodzianów którzy w jego wieku grali z przodu w Barcelonie. Skoro fati to taki vinicius w sumie też mógłby być ( choć to chyba bardziej nazwisko niż piłkarz jak dotąd) ? 

Wśród trenerów też warto by było wrzucić Deschampsa. Choć pewnie by nie wygrał. 

Tego pytania z pomocnikami to trochę nie ogarniam bo tam są bardzo różni gracze w jednym worku więc choć wszystkie kwestie są tu subiektywne, to to pytanie jeszcze bardziej kładzie na to nacisk ( Xavi i Maradona w jednym wyborze???, kto pamięta tu Platiniego? ) 

 

24 minuty temu, eF. napisał:

@fluber

Ps. Jestem fanem Alphonso Daviesa, heh. To co robi Kanadyjczyk to nie mam pytań. Moje marzenie w Juventusie, które nigdy się nie spełni. :D 

Rok temu pewnie wynik byłby taki ( bez Mbappe) 

1. TAA

2. De Ligt

3. Joao Felix? 

A teraz albo ich nie ma albo głosów nie dostali:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Stąd porównanie do innych młodzianów którzy w jego wieku grali z przodu w Barcelonie. Skoro fati to taki vinicius w sumie też mógłby być ( choć to chyba bardziej nazwisko niż piłkarz jak dotąd) ? 

Wśród trenerów też warto by było wrzucić Deschampsa. Choć pewnie by nie wygrał. 

Tego pytania z pomocnikami to trochę nie ogarniam bo tam są bardzo różni gracze w jednym worku więc choć wszystkie kwestie są tu subiektywne, to to pytanie jeszcze bardziej kładzie na to nacisk ( Xavi i Maradona w jednym wyborze???, kto pamięta tu Platiniego? ) 

 

Rok temu pewnie wynik byłby taki ( bez Mbappe) 

1. TAA

2. De Ligt

3. Joao Felix? 

A teraz albo ich nie ma albo głosów nie dostali:) 

Generalnie pytanie dotyczy pomocników, którzy kreują grę, więc Xavi i Maradona mogą być obok siebie, choć pozycje są trochę inne. Kwestia na kogo byś postawił gdybyś miał budować zespół. Zamiast Platiniego miał być De Bruyne, ale to chyba jeszcze za wcześnie dla Belga, więc postawiłem na "dziadka", heh. Co do Fati'ego... wydaje mi się, że na młodego jest większy hype niż chociażby na Viniciusa, a prawdę mówiąc w Realu widzę dwóch bardzo utalentowanych młodzików, którzy w przyszłości powinni być lepsi niż Brazylijczyk, ale nie mają hype'u. Odegaard i Kubo. :P Ps. Mógłbym dodać równie dobrze Kulusuvskiego, ale kto go kojarzy poza fanami Serie A? Chłopak też ma duży talent.

Co do Twojej listy... w sumie bym się zgodził. Jednakże ŚO nie mają takiej siły jak boczni obrońcy czy ofensywni gracze. De Ligt mógłby być na tej liście i teraz, fakt.

EDIT - dobra, zmieniłem Platiniego na Pirlo, bo faktycznie Francuz tu nie ma sensu, hehe. btw Messi-Ronaldo 7:2  :D 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.