Skocz do zawartości

(2 runda Wschód) Raptors Celtics


ptak

Raptors Celtics  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors Celtics

    • Raptors Celtics 4-1
      0
    • Raptos Celtics 4-2
      15
    • Raptors Celtics 4-3
      13
    • Raptors Celtics 3-4
      5
    • Raptors Celtics 2-4
      10
    • Raptors Celtics 3-4
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Boston jak nie wygra g7 to ma tytul frajerow roku

w przypadku gdzie Kyrie wraca i Durant, Bucks sie wzmocnia maja szanse na tytul i dojebac Miami spokojnie

a nie potrafia skonczyc Raptors gdzie w tym meczu mogli zrobic to x razy

sedziowanie bardzo slabe w obie strony

w 1 dogrywce dach za nic dla Tatuma i jeden osobisty techniczny, dogrywka skonczyla sie remisem, ten punkt mogl byc kluczowy

Smart co zagral za mecz i jak clutch byl to czapki z glow gosc jest niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Boston przegra tę serię, to właśnie słabością ławki.

4 godziny temu, ptak napisał:

Liczę, że Walker wystąpi w 7 meczu bo gdyby dzisiaj grał to Celtics szykowaliby się na ECF

2/11 z gry. Zmęczenie sezonem musi kiedyś wyjść.

Smart jest przekozakiem.

Edytowane przez Zyga
dopisanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Lowry niczym Shaq w pamiętnej serii z Blazers postanowił dziś nie schodzić z parkietu. Niewiarygodne jak się on obudził w tej serii. Inna sprawa ,że nad ranem myślałem ,ze mam przywidzenia ale chyba jednak Brad postanowil zajechać swoich zawodników i grał cały czas tą samą piątką chyba od końcówki 3 kwarty. Ławka Bostonu jest słaba . Obok Jazz chyba najgorsza w PO niemniej ta strategia może okazać się kosztowna w kontekscie meczu nr 7

Z dupy teoria. Zaryzykował bo była szansa zakończyć serię. Skoro planował to wygrać to miał ich oszczędzać na 7 mecz? No gdzie tu logika. Ławka beznadziejna, ale zwróć uwagę, że nie ma Haywarda. On albo Smart wchodziliby z ławki. A to robi różnicę.

Nic nie tłumaczy 2/11. Nie musiał rzucić 25, wystarczyłoby 10.

Nie da się ukryć. Jak nie wygrają to są frajerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Daretti napisał:

A niby czemu frajerów? Bo mogą odpaść z mistrzami ? Weź człowieku jesteś żałosny idź pilnuj dziadka lebrona i swoich lejkersow kibicu sukcesu.

Może dlatego, że prowadzili w tej serii 2:0 i po głupim błędzie w ostatniej akcji przegrali mecz, który tę serię mógł praktycznie zamknąć. Po blowoucie w Game 5 dzisiaj mogli dobić przeciwnika, ale znowu coś poszło nie po ich myśli i zaraz może się okazać, że odpadną mając ogromną szansę na wejście do finału NBA po wielu latach przerwy. Ciężko tego nie nazwać frajerstwem, szczególnie jak spojrzymy na to jakim potencjałem dysponuje Boston. Nie ma co umniejszać Toronto, ale jednak w tych okolicznościach Celtowie będą mogli mieć pretensje tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami? Bez jaj. Zakładów nie ma ale jak odpadną z Heat to obiecuje wypić 100g najtańszej wódki z biedy bez popity. ely3 dopilnuje. Nie pijam mocnych alkoholi (piwo do 6%)

Tak jak napisał pan z przepięknym avatarem. Mogli mieć 4-0 ale zawalili 3 mecz. Teraz Kemba w 50 minut rzucił 5 punktów.

Sędziowie źle zrozumieli komisarza ligi jak dawali T Tatumowi. Finał ma być Celtics Lakers. Komercyjnie najlepsza para.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co narzekają tu, że ktoś (Kemba/Siakam) się nie stawił w meczu, polecam go obejrzeć, a nie opiniować na podstawie boxscoru.

Jeśli oglądając niektóre mecze MIA z Bucks czy IND miałem wrażenie, że była mega (jak na dzisiejsze przepisy) intensywność w obronie, to w tej serii mecz nr 6 był chyba tym, gdzie cała liga powinna się uczyć jak bronić i... umiejętnie wychodzić z trapowań.

Ilość drobnych smaczków, matchupow, decyzji trenerów, decyzji rzutowych, w kontekście obrony to było istne dzieło. Oglądając mecz miałem wrażenie, że w każdej chwili muszą pęknąć, bo nie da się tak grać cały czas, a oni dopiero w 2OT zaczęli się słaniać ze zmęczenia.

Kemba został całkowicie wyłączony z ofensywy, widać to było na każdym kroku, a efektem czego było trochę więcej miejsca dla Smarta czy Browna, którzy dzięki temu mieli swoje hot streaks. Niemniej Kemba robił swoje "po cichu" - umiejętnie ściągał uwagę, zamęczył FVV, którego notabene bdb bronił. W ogóle Kemba w Celtach jest poziom lepszym defensorem.

Po drugiej stronie podobnym celem był podwajany Siakam, który zdecydowanie chciałby zapomnieć o tym spotkaniu. Brown był świetny w defensywie a Tatum i Theis go podwajali ilekroć próbował pod kosz wejść. W pewnym momencie ograniczenia technicznie zaczęły dawać znać i Pascal zaczął podejmować b.złe decyzję. Na szczęście w defensywie odbierał co tracił. 

Można się oczywiście zachwycać skutecznością Smarta/Browna czy końcówka Powella, ale Lowry był głównym bohaterem tego meczu. Nie grał na siłę, podejmował dobre decyzje, podawał kiedy trzeba, walczył 51 min o każdą piłkę. Dalej nie mogę uwierzyć jak on to dograł! 

Powiem szczerze, że ta gra w bańce ma swoje zalety, brawa dla trenerów, brawa dla zawodników, dla takich meczów oglądam NBA!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walker zagrał słabo, Tatum też bardzo słabo ... Theis i Smart najrówniej - chociaż zarówno jeden jak i drugi zrobili po błędzie które były fatalne w skutkach- Theis faul przy trójce Ibaki i flagrant Smarta na FVV który później siepie trójkę. Po tych błędach Raptors nawiązali kontakt i "poczuli krew" a zaczęło się od przebłysku Ibaki.

Brown naprawdę świetny mecz ... Końcówka drugiej dogrywki już słabiej ale jakby nie było on był głównym punktującym Celtics.

W Raptors Siakam przeszedł koło spotkania ... To samo co Walker.

 Sumarycznie bardziej podobają mi się Celtics i za nimi będę w G7 ( w sumie całą serię jestem). Jakoś mam dobre przeczucie.

A no i wg mnie sędziowanie bardziej na korzyść Raptors. Co jest zrozumiałe.

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, pierwsza seria która może być 'wypaczona' przez brak HCA w playoffach, do tej pory w G7 wygrywały teamy posiadające HCA po regularze (Rockets, Nuggets). Nie do zweryfikowania (jeśli Raptors odpadną), ale bardzo często w takich sytuacjach robi to kluczową różnicę.

Ciekawe czy Celtics skończą jak Celtics '08 czy Spurs '14 - czy jak Clippers '15 z doprowadzeniem do G7 na własne życzenie.

ps

Wiadomo, że gdyby było HCA, to Rockes i Nuggets mogliby go nie mieć, bo byłaby normalna końcówka sezonu, ale Raptors byli dużym faworytem do drugiego seeda tak czy siak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2020 o 14:12, Jendras napisał:

chociaż ja bym poszedł dalej i wyszedł smallballem ze Siakamem jako jedynym wysokim

 

W dniu 8.09.2020 o 21:50, Jendras napisał:

ostatnia szansa na posadzenie Gasola, panie Nurse.

THANK U

Chociaż nadal nie wyglądało to pięknie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, co wyrabiał Siakam.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Anunoby to chyba jeden z lepszych kandydatów do small ball C.

Tzn może bronić spokojnie 3-5, w ataku zaś rozciąga obronę.

Bardzo silna na nogach.

Ciekawe jak to dziś będzie wyglądać.

Ciekawą rzecz tez przywołał Van Gundy - wypowiedź Nursea.

Jest teraz tyle przerw w trakcie meczu na powtórki itp, że pozwala to na dodatkowy odpoczynek zawodnikom, a Jemu na grę dużo większych minut kluczowych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj temat, bo jestem w pracy, namęczyłem się, długi elaborat, ankieta i coś poszło nie tak i skasowało. Mam tylko telwfon i nie chce mi sie drugi raz z ankietą męczyć.

Hitler miał być u nas za Haywarda. Znowu Adolf za Jimmiego 😂

Seria z Toronto też nie była taka zła

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.