Skocz do zawartości

(2 runda Wschód) Raptors Celtics


ptak

Raptors Celtics  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Raptors Celtics

    • Raptors Celtics 4-1
      0
    • Raptos Celtics 4-2
      15
    • Raptors Celtics 4-3
      13
    • Raptors Celtics 3-4
      5
    • Raptors Celtics 2-4
      10
    • Raptors Celtics 3-4
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Wow, co za dramatyzm! 😮

Świetne podanie Walkera do Theisa na 0.5sek do końca i Boston wychodzi na dwupunktowe prowadzenie... wydaje się, że to już po meczu, 3-0 i sweep w drodze, ale nie... Nurse bierze czas, Toronto wznawia grę, podanie dostał Anunoby, który niczym automat oddał rzut za trzy i trafił. 104:103, jest 2-1 i mam nadzieję, że dzięki temu zrobi się nam jednak seria.

Epicka końcówka, damn.

Lowry i Walker byli świetni, ale ich wszystkich zgasił dzisiaj real OG, hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne sa te mecze ostatnio

3 takie koncowki

brawo Raptors za walke

2 minuty temu, eF. napisał:

Wow, co za dramatyzm! 😮

Świetne podanie Walkera do Theisa na 0.5sek do końca i Boston wychodzi na dwupunktowe prowadzenie... wydaje się, że to już po meczu, 3-0 i sweep w drodze, ale nie... Nurse bierze czas, Toronto wznawia grę, podanie dostał Anunoby, który niczym automat oddał rzut za trzy i trafił. 104:103, jest 2-1 i mam nadzieję, że dzięki temu zrobi się nam jednak seria.

Epicka końcówka, damn.

Lowry i Walker byli świetni, ale ich wszystkich zgasił dzisiaj real OG, hehe 

ale z jakim spokojem OG rzucil, przy 0.5 sekund xd

zeby Lou Dort byl taki spokojny...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF ? ! 

Z grobu do gwiazd czy z piekła do nieba, jakoś tak :) Co to był za mecz. Nie można chyba lepiej się przełamać i zniechęcić rywala niż w taki sposób. Kiedy zobaczyłem akcje Bostonu na 0,5s do końca pomyślałem, że to koniec, już miałem przygotowywać komentarz po porażce, a tu takie coś. Zimny jak głaz, jak góra lodowa, z niesamowitym spokojem OG (którego chyba zlekceważyli) robi takie coś. Taki game winnner, w takiej sytuacji (gdzie grozi 0-3) robi wrażenie. Anglik nie jest super gwiazdą zespołu, solidny obrońca z przebłyskami w ataku, ale dzisiaj spisał się super. Wsparcie dostał od Lowry'ego i Freda i oby to pobudziło pozostałych do lepszej gry. 

Seria się nie kończy, mistrzowie mogą teraz pójść za ciosem i wygrać kolejny mecz, bo jak widać ktoś potrafi trafić w ostatniej akcji na miarę zwycięstwa. Brawo Raptors !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Lowry - forumowy choker do niedawna dziś 31pkt. przy 0-2. Do tego w końcówce zrobiło się -4 i tu na remis znów Lowry to wyciągnął. 

Przy akcji Kemby do Theisa zaspał chyba Siakam. No chyba że to Lowry miał kryć centra Bostonu w ostatniej akcji.

Rzut Anunobiego fenomenalny, ale nie zapominajmy kto podawał z drugiej strony boiska z rogu z Taco Fallem z łapskami próbującymi uniemożliwić jakiekolwiek podanie. 

Brawo Raptors! Z 0-2 w 0,5sek. przy -2 na 1-2 w serii. Mam nadzieję, że to była przełomowa akcja w tej serii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klow w ogóle fajnie zagrał w tym meczu. Wziął kilka razy ciężar na siebie, miał niezłe akcje 1 on 1, jumperki z półdystansu. Należy mu się pochwała w tym meczu. Boje się tylko, żeby Nurse ich nie zajechał, dzisiaj znowu tylko 3 rezerwowych po kilka minut  😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sancho ty powinieneś zmienić nick na wróżka, bo ciagle coś przeczuwasz . Niestety nie zarobił byś na tej profesji , bo nic ci się nie sprawdza. Wcześniej przeczucia , ze Lakers się już skończyli i Portland ich pokona. Teraz w tym temacie kolejne wewnętrzne głosy . A to będzie dziś duża różnica punktów , teraz znów liga pozamiatana i Clipers już mogą odtrąbić mistrzostwo. No i zmartwychwstanie Bucks zapowiedziane . Na ich miejscu już bym się zaczął martwić . Szkoda , ze po tych kolejnych nietrafionych wieszczeniach nie napiszesz jakiegoś komentarza o tym, tylko przedstawiasz kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć to OG się świetnie przypomniał. Lubiłem go w jego debiutanckim sezonie . Potem różne aspekty spowodowały ,że grał gorzej niż w pierwszym sezonie ale ta trójka w 0,5 sekundy -- rewelacja. Oczywiście podanie Lowrego ponad Taco super ale to co zrobiła obrona Bostonu w tym momencie to żart. OG przespacerował sobie po liniii końcowej za plecami Celtów i był kompletnie nie pilnowany. Niewiarygodne jak Browne bodajże to zawalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OG był ostatnią opcją do rzutu co nie zmienia faktu, że nie powinni go zostawić samego i to naprawdę samego...

Szacun, że złożył się z tą trójką w 0,5s.

Celtics czuli, że już mają wygraną w kieszeni a wyjście na 3-0 byłoby pewnie gwoździem do trumny Raptors. Fajnie, że seria trwa dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trzeba też oddać Kembie ,że to jak rozegrał ostatnią akcję to czapki z głów. Ściągnął na siebie chyba 3 obrońców .Podał w sposób niesygnalizowany i trudny do Theisa na wsad. Fantastyczna akcja -- no ale potem zaspali w obronie i OG ich ukarał 

 

Nurse potwierdza ,że jest świetnym trenerem .... Dobrze ,że to nie on prowadzi Bucks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oglądam powtórki któryś raz i rzeczywiście Celtics pokpili sprawę w ostatniej akcji. Lowry podawał wysokim lobem, OG miał czas, aby się ustawić, złapać i od razu rzucić. Patrząc na lot piłki (podania) to 2s chyba minęły, a Celtowie nie poszli za piłką. Szczęście nam dopisało tym razem, z Celtics może ujdzie powietrze po takiej przegranej, którą mieli w ręku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna końcówka, brawa dla Raptors za ostatnią akcję. Niemniej Boston wygląda na lepszą drużynę i jeśli Nurse nic nie zmieni, to Toronto IMO i tak przegra tę serię. Problem polega na tym, że to zwycięstwo może wywołać u niego wrażenie, że wszystko jest generalnie ok, a zespół potrzebował jedynie jakiegoś przełamania.

Tymczasem Celtics bezlitośnie atakują Raptors na pickach. Gasol jest tutaj zdecydowanie za wolny, w sumie Ibaka też, a obaj za mało dają w ataku przeciw bardziej atletycznym rywalom, by zrekompensować braki po bronionej stronie. Obrona typu drop absolutnie nie zdaje egzaminu, może warto zobaczyć, jak Lakers ustawiali się przeciw Lillardowi, chociaż ja bym poszedł dalej i wyszedł smallballem ze Siakamem jako jedynym wysokim oraz rollmanem.

Boston na ten moment za łatwo kreuje sobie pozycje do rzutu, wykazuje także dużo więcej opanowania w crunch time. Raptors trochę jak kurczaki bez głów, no dzisiaj udało się z tą ostatnią akcją, ale przedtem zapowiadało się na kolejną spapraną końcówkę.

Celtics na ten moment wyglądają dla mnie na faworyta wschodu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał:

Boston przegral przez jedna jedyna rzecz

przez poczatek 3 kwarty, wyszli przy plus 10 kompletnie zaspani dali wejsc 4 razy na kosz i stracili przewage ktora mogli spokojnie budowac bo sa o wiele lepsi

Z tego powodu obawiam się, że Celtics może przegrać serię. Jest przewagą, chwila zaniedbania i trzeba odrabiać straty.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał:

Z tego powodu obawiam się, że Celtics może przegrać serię. Jest przewagą, chwila zaniedbania i trzeba odrabiać straty.

wedlug mnie nie ma powodu do zmartwien, boston jest lepszy na kazdej pozycji

dopoki Siakam jest neutralizowany i Vanvleet, to Toronto nie istnieje

dziwi mnie troche ze Nurse nie gra Powellem, dobry scorer, z rzutem za 3, bardzo atletyczny, do tego broni

swoja droga nie zauwazylem ze Kemba tak dobrze broni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.