Skocz do zawartości

[beGM Play-in '20 East] Indiana Pacers (39-32) - Washington Wizards (36-35)


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ktoś podawał tu przed bubble doniesienia ze on nie jest jeszcze wyleczony, ze przechodzi rehabilitacyjne treningi nadal, ale nie pamietam kto. Sam zainteresowany nie zabiega o to żeby Capela grał, nie było zadnego głosowania na jego temat wiec jak mam go traktować ? 

I tak wygrasz, głowa do góry. Szacunek za walkę o PO, należy Ci się jak nikomu innemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie graty @RonnieArtestics za walkę. Z mojej strony real NBA stała się tym czym nie chciałbym żeby się stała, więc nie śledzę jej aż tak mocno, więc stąd brak opisu na mecze z Pacers.

Jednakże podsumowując Ronnie ma mocniejszą 8-osobową rotację aczkolwiek w tylko dwóch meczach mogłoby mieć to różne odzwierciedlenie ( bo jednak Randle czy Rose pewnie nie byliby tu game changerami) i tak naprawdę seria rozbija się o to czy gra Capela. Z tego co widzę to widzę u większości nie gra, więc ok. Jednak jeśli on by grał to Pacers nie mieliby za łatwo, bo  mimo wszystko ich najlepszy zawodnik gra przeciętne play-offy, a to mogłoby mieć dość negatywny wpływ na resztę bo mój lider akurat stawił się na PO.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Napisałeś ze nie robiłby takiej różnicy w ataku ile by stracił w obronie na pickach czy coś takiego. 

no to napisalem zgrubsza co innego co innego + (jako dopelnienie mysli) po drugiej stronie masz maestro hardena, czego clippers nie maja by tak eksponowac wade bobana

ale bzdury bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kawhi wlasnie pieknie zamknal serie w II polowie G6 i mysle, ze u nas bedzie podobnie.

killer.

Myślę że fakt iż w ogóle kawhi musiał grać game 6 przeciwko burkom, dfs-om i kleberom tego swiata, gdzie drugim "najlepszym" graczem rywala byl hardaway jr jest dla Ciebie dość niepokojący, gdy @Alonzo ma niekwestionowane go MVP playoffs do tej pory grającego lepiej niż Luka. Ale to już Orlando się samo za siebie pewnie wypowie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Myślę że fakt iż w ogóle kawhi musiał grać game 6 przeciwko burkom, dfs-om i kleberom tego swiata, gdzie drugim "najlepszym" graczem rywala byl hardaway jr jest dla Ciebie dość niepokojący, gdy @Alonzo ma niekwestionowane go MVP playoffs do tej pory grającego lepiej niż Luka. Ale to już Orlando się samo za siebie pewnie wypowie:) 

bawiąc się w takie uproszczenia zapomniales dopisac, ze zubac byl najlepszym drugim graczem clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.