Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2020/2021


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KyleLowryass napisał:

w takim razie nie pomogę, nie miałem okazji aby mieć styczność z tą osobą, jednak co mnie zaintrygowało to jaką wymianę z udziałem Aarona Gordona chciałbyś zaimplementować tak aby żadna ze stron nie została poszkodowana w takiej wymianie a obie miały w niej interes?

Możliwe, że to tylko podobieństwo stylu pomiędzy Wami :) albo po prostu dobrze się maskujesz ;) Tak czy inaczej wartościowy User na forum zawsze mile widziany.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KyleLowryass napisał:

jednak co mnie zaintrygowało to jaką wymianę z udziałem Aarona Gordona chciałbyś zaimplementować tak aby żadna ze stron nie została poszkodowana w takiej wymianie a obie miały w niej interes?

To w takim razie ja się wtrącę, bo temat zahacza o zespół, którym mocno się interesuję :)

Culver musiałby być w paczce, która idzie do Orlando. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

To w takim razie ja się wtrącę, bo temat zahacza o zespół, którym mocno się interesuję :)

Culver musiałby być w paczce, która idzie do Orlando. 

Z perspektywy Soty chciałbym do Beasleya dorzucić po prostu pick..

..ale z perspektywy Magic też chcę Culvera ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.12.2020 o 16:16, Braveheart22 napisał:

To w takim razie ja się wtrącę, bo temat zahacza o zespół, którym mocno się interesuję :)

Culver musiałby być w paczce, która idzie do Orlando. 

 

W dniu 27.12.2020 o 16:19, Alonzo napisał:

Z perspektywy Soty chciałbym do Beasleya dorzucić po prostu pick..

..ale z perspektywy Magic też chcę Culvera ;) 

przyjąłem załozenie, że Minnesota mimo wszystko chce zachować część zbudowanego core (Culver, Rusell, Towns, Edwards) a także niechętnie pozbędzie się wyborów w drafcie (mogą wysłać tylko 2023, 2025, 2027) a z drugiej strony Orlando ma dwóch zawodników o profilu zbliżonym do Beasleya, więc wątpliwym jest, że będą potrzebować trzeciego, zwłaszcza że za Gordona mogą pojawić się ciekawsze oferty jeżeli będzie kontynuował poziom jaki prezentuje na początku sezonu

Edytowane przez KyleLowryass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na dzień dobry otrzymałeś komplement bo lama to uznany i szanowany za wyważone opinie i spostrzegawczość user. W najgorszym razie jesteś jak Grant Hill którego w prime nazwano next Jordan. Ogólnie witamy i nie miej chłopakom za złe ze tak Ciebie zapytali. Nawet ta mini riposta jest podobna do stylu usera który dużo wiedział ale nie miał czasu na wspólne zabawy oglądanie nba czy pisanie na forum. Czasem tak bywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KyleLowryass napisał:

w takim razie dzień dobry, mam nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze wymienić zdanie i tutaj mała prośba o nie łączenie mnie z innymi użytkownikami, bo dziwnie się czuję z faktem, że udzieliłem kilku komentarzy a już jestem wpychany w obce buty

 

przyjąłem załozenie, że Minnesota mimo wszystko chce zachować część zbudowanego core (Culver, Rusell, Towns, Edwards) a także niechętnie pozbędzie się wyborów w drafcie (mogą wysłać tylko 2023, 2025, 2027) a z drugiej strony Orlando ma dwóch zawodników o profilu zbliżonym do Beasleya, więc wątpliwym jest, że będą potrzebować trzeciego, zwłaszcza że za Gordona mogą pojawić się ciekawsze oferty jeżeli będzie kontynuował poziom jaki prezentuje na początku sezonu

Jak pomyliłem, to przepraszam, ale podobieństwo jest naprawdę spore. Nawet masz avatar i nazwę w stylu Lamy ;)

Rozpatruję ten deal oczywiście z punktu widzenia Soty - najlepiej by było, gdyby w dealu mogli pójść właśnie Beasley i McDaniels, a gdyby Magic chcieli Juancho to z radością bym go im dorzucił do dealu. Magic raczej będą się z Fournierem żegnali, co otworzyłoby spokojnie miejsce dla Malika. A z Malika Beasleya w Orlando Magic byłby szczególnie zadowolony @człowiek...morza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KyleLowryass napisał:

przyjąłem załozenie, że Minnesota mimo wszystko chce zachować część zbudowanego core (Culver, Rusell, Towns, Edwards) a także niechętnie pozbędzie się wyborów w drafcie (mogą wysłać tylko 2023, 2025, 2027) a z drugiej strony Orlando ma dwóch zawodników o profilu zbliżonym do Beasleya, więc wątpliwym jest, że będą potrzebować trzeciego, zwłaszcza że za Gordona mogą pojawić się ciekawsze oferty jeżeli będzie kontynuował poziom jaki prezentuje na początku sezonu

Dlatego może być ciężko. Beasley średnio mi pasuje do filozofii Magic. W dodatku Orlando niechętnie rusza swoich graczy, więc przekonać ich może  tylko jakaś naprawdę intrygująca oferta. Sota jest w tej sytuacji tym "bardziej potrzebującym" teamem. Bez Culvera tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

Magic raczej będą się z Fournierem żegnali, co otworzyłoby spokojnie miejsce dla Malika. A z Malika Beasleya w Orlando Magic byłby szczególnie zadowolony @człowiek...morza :) 

rozumiem punkt wyjścia Minnesoty, jednak przyjęta wykładnia Orlando do mnie nie trafia, zwłaszcza odniesienie z pożegnaniem Fourniera tylko po to aby oddać Gordona i w jego miejsce ściągnąć słabszego i mniej rozgarniętego Fourniera/Rossa, jaki miałby być cel takiego ruchu i marnotrawienia posiadanego majątku? zwłaszcza że mowa o bardzo pasywnej organizacji, która w niezbyt odległej przeszłości popełniła fatalną wymianę, gdzie efektem jest wspomniany wyżej Ross

45 minut temu, Braveheart22 napisał:

Dlatego może być ciężko. Beasley średnio mi pasuje do filozofii Magic. W dodatku Orlando niechętnie rusza swoich graczy, więc przekonać ich może  tylko jakaś naprawdę intrygująca oferta. Sota jest w tej sytuacji tym "bardziej potrzebującym" teamem. Bez Culvera tego nie widzę.

za Culvera dużo zapłacili i zainwestowali sporo a przy poziomie, który obecnie prezentuje wątpliwe aby miał być elementem do zmiany a wspomniana przez Ciebie pozycja negocjacyjna nie pomaga a drużyn zainteresowanych Gordonem może być kilka a w 'najgorszym' przypadku będą mieli dobrego gracza na kontrakcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january @ely3 oczywiście, że Malik błędy popełniał, ale z drugiej strony nikt od niego nie oczekuje rozegrania w tej ekipie - bo on ma tunelowa wizję. On ma poprawić defensywę.

@KyleLowryass co do Gordona, to jest inna kwestia: on jest moim zdaniem lepszym graczem i lepiej pasującym do Soty, za to w Magic dubluje się z Isaackiem, Aminu (jeszcze kolejny rok kontraktu) oraz Rookie Okeke ( polishlama - czyli Wojtas zniechęcił sie do e-nba przez hermetyczne towarzystwo wzajemnej adoracji, ale akurat tego gracza bardzo lubi ;) ) . Rok temu Gordo strasznie sie męczył na SF i na pewno nie zostanie w ORL jeśłi miałby grać na tej pozycji, więc jeśłi mają coś dostac za niego to tylko teraz jak pod nieobecność Isaaca poprawi swoje notowania.

Co do Fourniera to on jest UFA i raczej nie będzie miał problemu, żeby dostać +20 baniek rocznie za 4 lata, w które Magic raczej się nie wpierdzielą, bo po co im wtedy 35-40 mln rocznie na 1 gracza dobrego rolsa i drugiego nieszczęśliwego, który dubluje się z innymi? Malik byłby tańszy, młodszy, dałby lepszy scorring, a za te +20 baniek mogliby mieć pick + opcję na jakiegoś Dipo czy Jrue. Dlatego Magic tak chcą potencjalnego SG/SF z niezłą defensywą i ten Culver im pasuje, ale dziś to nie wiem czy Sota powinna go oddawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech co za lekarzy mają w tym zespole. Już w trakcie 4 kwarty po bodajze bloku od Goberta było widać ,że Towns ma cos z nadgrstkiem . Wszyscy pisali ,że już nie wróci. Wrócił nawet tym bolącym nadgrstkiem wywalczył kluczową zbiórkę ofensywną na 38 sekund do końca co pewnie zapewniło zwycięstwo Socie ale w efekcie czego wypada na kilka tygodni. Jaki to miał sens? Z Jazz akurat Towns i tak miał ciężko z Favorsem czy Gobertem ale z innymi ekipami jego brak będzie znaczący.. Naprawdę koszmarna decyzja sztabu medycznego. Kto mu pozwolił wrócić do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Tu chyba bardziej KAT chciał niż ktoś mu "pozwolił"... Dziś w nocy nie istnieli. Szkoda.

Od tego jest właśnie sztab medyczny by wytłumaczyć jakie mogą byc konsekwencje to raz a dwa ,że jeśli było spore ryzyko uszkodzenia nadgarstka to nawet nie powinno być dyskusji. Ktoś ewidentnie to źle ocenił i nie był to Towns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne dwa mecze w wykonaniu wolves.

na podsumowanie kilka cytatów z jednego gościa, który powiedział na głos to co myśli 3/4 ludzi, którzy to oglądali:

Cytat

"When things weren't going our way, everybody goes playing selfish," Rubio said. "We have to learn. There's a lot of excuses. We're young, blah, blah, blah, this and that, but once you step on the court, you're playing for an NBA team and the last two games it's been ridiculous bad. There's no other words to put it and we have to get better. I think we didn't learn from the game against the Lakers."

"When things are going bad, we go our own way and we don't play as a team, we don't move the ball," Rubio said. "If you see the way we played against Utah and the first seven minutes we played tonight compared to the game against the Lakers or the rest of the game [tonight], it's two completely different teams. "It's like a snowball. You make one mistake. It leads to another, and to another. There's not a way to stop that. We lost two games by 20-plus, 30-plus points and we have to show some pride." (..)

"We're 2-2, which is a good record, but it doesn't show exactly where we're at," Rubio said. "We're way worse than 2-2 right now."

 

Największym rozczarowaniem jest oczywiście DLo, który był -66, ale miało się wrazenie ze -54151. No nie dało się na to patrzeć i chodzi tu bardziej o styl. Aż dziwne jak fatalnie wygląda ta drużyna bez Townsa.

Z drugiej strony - Miami dostaje 50 punktami od Bucks, może tak ten sezon będzie wyglądał.

Edytowane przez Sachs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota bez Townsa ma roster klasycznego tankera: najmłodszy skład w lidze, jeden proven vet, masa graczy z questionable decision making, no i z definicji ten roster nie będzie grać po jednej stronie parkietu, właściwie wypełnione wszystkie skrzynki do bycia kiepskim. Z Townsem jak wróci będzie trochę lepiej, ale na Zachodzie prawie każdy chce walczyć o playoffy, dopiero potem z biegiem sezonu ktoś tam się sypie, a inny zaczyna od 7-13 i musi zrewidować plany - teraz szybko się zaczęło, bo Morant wypadł na ~miesiąc, Houston na dystansie sezonu pewnie tego nie pociągną, ciekawe czy Sota do końca stycznia też będzie miała spokój i będzie się modlić żeby Towns miał zaskakująco wysoką tolerancję na granie w takim teamie. 

Ale może nie ma co dramatyzować, bo ten Zachód raczej nie będzie tak straszny jak się wydawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać w nocy, żebyś @january zabrał DLO do GSW i oddał Wigginsa... serio. On nie jest najgorszy w Socie, on jest chyba najgorszy w lidze (no dobra przesadzam, wszystkich meczów nie widziałem). Niemniej już sam napisać zdążyłeś więc nie będę kontynuował. Powiem tylko, że jemu nie popsuł się pull up, jemu popsuła się głowa (tzn. nigdy nie była jego mocna stroną) - on nie broni, nie rzuca, nie podaje, nawet na ławce przeszkadza i wygląda jak debil w tych włoskach i opasce na głowie (tak wiem, od zeszłego sezonu, ale musiałem to napisać w końcu) ;) 

Nie wiem czy jest jakiś zawodnik bardziej dramatyczny (przy minutach) jak on w on/off...

2023472893_Beztytuu.jpg.cdb64e203797f77b6583af4a4e595e16.jpg

Obecnie widzę dla niego 3 kierunki: SAS (może Pop da radę go naprawić), D-League,... Chiny. 

Z grubsza jak oglądam inne mecze to ten sezon jest jak pre season - jeden wielki LOL. Przecież to jest niczym Benny Hill w Shaqtin a fool

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.