Skocz do zawartości

Minnesota Timberwolves 2020/2021


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, TryczekSzukarek napisał:

Grant idealnie by tu pasował - jednak ten już z Detroit podpisał :) 

Nie za te pieniądze... przecież on był "ujemny" w DEN. Mega przehypowany gracz w mojej ocenie. O ile w perimeter D daje radę, to reszta defensywy jest przereklamowana. Jemu brakuje team D i BBIQ, on nigdy więcej niż 12-14 mln nie powinien zarabiać - patrz na porównanie z RoCo, który jest klasę, jeśli nie 2, lepszy. nie dziwie się, że DEN nie chciało (bo raczej mogło) więcej dać

image.png.729bfdbec7b603cd4b5559a944c060fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Charanii i Wojowi im ze źródeł ufam najbardziej :)

Nie Ty jeden ;) , choć Shams to się już musiał wycofywać/tłumaczyć ze swoich zbyt szybkich przecieków. W sumie to bez znaczenia, czy tylko rzucili plotkę marketingową po historii  fakowego twitta - decyzja Granta tak jak napisałeś, potwierdza jego ułomność umysłową.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lucas napisał:

Denver oferowało mu dokładnie tyle co Detroit, ale Jerami stwierdził, że woli większą rolę w Detroit xD To akurat dobrze pasuje do argumentu o niskiej inteligencji.

Świetny przykład jak kultura amerykańskiego sportu (może tylko NBA)  jest niekiedy komiczna, gdy ludzie nawet od Jeramiów Grantów oczekują, że będą wybierać team success > reszta, bo inaczej są (według nich) debilami. :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

Świetny przykład jak kultura amerykańskiego sportu (może tylko NBA)  jest niekiedy komiczna, gdy ludzie nawet od Jeramiów Grantów oczekują, że będą wybierać team success > reszta, bo inaczej są (według nich) debilami. :]  

Co ma do tego kultura amerykańskiego sportu?

Raczej ludzie nazywają innych ludzi od debili, idiotów etc na podstawie własnego kryterium, rozumianego jako osoba co ma inne poglądy, wiarę, priorytety etc, ewentualnie z wyłączeniem pewnych osób znanych, bogatych.

Tu dla przykładu lista różnych postów w których nazwałeś kogoś debilem:

http://e-nba.pl/search/?&q=debil&author=BMF&search_and_or=or&sortby=relevancy

http://e-nba.pl/search/?&q=debilem&author=BMF&search_and_or=or&sortby=relevancy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lucas napisał:

Denver oferowało mu dokładnie tyle co Detroit, ale Jerami stwierdził, że woli większą rolę w Detroit xD To akurat dobrze pasuje do argumentu o niskiej inteligencji.

A niby dlaczego?

Pomijając już fakt ,że piszesz o zawodnikach Denver w wątku o Minnesocie to tak ogólnie Grant wybrał to co było najlepsze dla niego

Tak samo choć nie podoba mi sie umowa Beasleya to nie nazwałbym GM małointeligentnym gościem bo on po prostu zrobił to co wg niego najlepsze dla drużyny. Uznał ,że jest potrzebny taki strzelec z ławki a jak się Edwards rozwinie to potem można gdzieś nim handlować. Dziwi mnie wysokość tej umowy. Tak jak i umowy Granta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Pomijając już fakt ,że piszesz o zawodnikach Denver w wątku o Minnesocie to tak ogólnie Grant wybrał to co było najlepsze dla niego

To nie ja zacząłem o Grancie, a tylko doprecyzowałem komentarz @dannygd przecież :P

Co do wyboru Granta to dostając dwie identyczne umowy to wybór patologicznej organizacji nad organizacja z którą dopiero było się w finale konferencji nie jest przynajmniej moim zdaniem rozwiązaniem najmądrzejszym. Jeszcze żeby to były roczne kontrakty to może byłoby logiczna, żeby sobie przez rok w Pistons nabić staty i wywalczyć długi kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

To nie ja zacząłem o Grancie, a tylko doprecyzowałem komentarz @dannygd przecież :P

Co do wyboru Granta to dostając dwie identyczne umowy to wybór patologicznej organizacji nad organizacja z którą dopiero było się w finale konferencji nie jest przynajmniej moim zdaniem rozwiązaniem najmądrzejszym. Jeszcze żeby to były roczne kontrakty to może byłoby logiczna, żeby sobie przez rok w Pistons nabić staty i wywalczyć długi kontrakt.

Trudno się z tym nie zgodzić. Dalej próbuje ten ruch jakoś zrozumieć, wytłumaczyć and I fail miserably ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant dostanie pewnie większe minuty i ważniejszą rolę w Pistons, to chyba wystarczające argumenty, żeby nie pisać o jego ułomności umysłowej. Czasami ktoś (w tym przypadku Grant) zasadnie dojdzie do wniosku, że w sumie co z tego, że Nuggets są dużo lepsi niż Pistons, skoro to nie do końca jest jego zasługa? Część dalej wybierze lepszy team, bo daje to określone korzyści, niektórzy wybiorą team, gdzie pograją trochę dłużej i oddadzą trochę więcej rzutów, bo np. myślą, że dzięki temu się lepiej rozwiną. To, że to pierwsze ma być jakimś standardem, a drugie wyznacznikiem głupoty, to już uroki NBA. 

Co najwyżej typ okaże się zbyt ambitny i będzie musiał pogodzić się z rolą rolesa zarabiającego fortunę, może skorzysta i się jeszcze rozwinie, już w czasach Sixers wszyscy się zachwycali jego work ethic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być częścią ekipy na finał konfy i mieć w perspektywie wpierdol ponowny w najbliższym sezonie (ktoś prócz Jokicowcow wierzy, że nie skonczy sie znow od LAL 4-1/4-0?) czy dostać więcej minut, rzutów i wogole w klubie z dołu ligi i być może podbudowac swoją wartość w lidze. 

Tym bardziej jak zgadza się kasa to ciężka decyzja. 

Nazywanie Granta debilem jest lekko śmieszne. Ciężka decyzja ale zrozumiała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BMF napisał:

Grant dostanie pewnie większe minuty i ważniejszą rolę w Pistons

Nie wiem co i gdzie mu, naobiecywali, ale w Denver przed podpisaniem umowy na pozycjach SF/PF nie było nikogo poza MPJ.... a w DET Sekou, Musa, Blejk, Josh (któremu też coś obiecano :)) 

Oczywiście może się zdarzyć że Blejk pójdzie w dealu i faktycznie Grant będzie grał wielką rolę, ale to stanie się tylko wtedy, jak do dealu dojdzie, a GM z trenerem nic ciekawego w zamian nie dostaną i z musi graczowi o niskim BBIQ dadzą wysoki USG%....

Więc dalej uważam, że trzeba być idiotą, żeby wybrać tę opcję, bo tu logicznie nic nie pasuje do teorii większych minut i roli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał:

a w DET Sekou, Musa, Blejk, Josh

Ty na poważnie? Musa i Josh to najpewniej w ogóle rotacji nie zobaczą a Ty ich stawiasz jako rywali Granta. Ale powtarzam to jest wątek o Socie. Tu trzeba rozważać szanse Minnesoty a moim zdaniem oni mają jeden z lepszych okresów i powinni wejść do PO. Ogólnie teraz w dywizji Thunder im wypada. Nuggets sie osłabili. Zostaje Jazz i Blazers. Ale Sota z Rubio nie jest na straconej pozycji zwłaszcza ,że tym razem nikt nie wpadnie na pomysł by to La Vine prowadził atak a Rubio stał w rogu

Ogólnie to wygląda ,że Sota będzie grać na początko ultra niskim składem.

Rubio-Russell-Edwards - Culver???- KAT

Im by się pewnie przydał jeszcze jakiś sensowny skrzydłowy no ale niewielu zostało na rynku. Może Taj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Zerkałbym także w kierunku drugiego z braci Morris poważnie. 

Tez go rozpatrywałem ale pytanie za ile on chce grać ? Myślałem też o RHJ bo on jest ułomny w ataku ale w obronie dałby duże wsparcie

4 minuty temu, january napisał:

Aktualnie na PF to Minny ma ultrasmallballowe opcje - Okogie i Laymana

Okogie jako PF ? No to już byłoby naprawdę ostro prawie jak Tucker na centrze. Ogólnie oni trochę będą mieć problem jak bronić trójką Rubio-Edwards-Russell mając za plecami KATA.

Sap na rok byłby tam idealny no ale to akurat się nie udało więc pewnie jakieś wymiany pójdą w ruch.

W ataku to może być petarda. W obronie już może być słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

tez go rozpatrywałem ale pytanie za ile on chce grać ? Myślałem też o RHJ bo on jest ułomny w ataku ale w obronie dałby duże wsparcie

też o tym myślałem,..... pomysł z RHJ wydaje mi się bardzo dobry. Mam nadzieje, że jest brany przez Rosasa pod uwagę.

 

Cholera, tyle lat kibicowania Timberwolves i właśnie zdałem sobie sprawę, jak ciężki jest to rynek. Problemem nie są sami zawodnicy, bo oni i tak, większość czasu spędzają w trakcie sezonu w podróży, ale ich drugie połówki, żony, dziewczyny itd. Czytam sobie dzisiaj jedno z zagranicznych forum, ktoś rzuca hasło jakiegoś s’n’t Gomeza za T.Younga z Chicago i rusza lawina, przypominająca ekscesy z jego małżonką i to jak bardzo nie znosiła tu być.

Teraz czytam, że świeżo przedłużony Beasley już nie jest ze swoją dziewczyną. Sugerowanym powodem rozstania ma być, przedłużenie kontraktu z Timberwolves. I teraz,... gość ma już problemy z prawem, a czy przez coś takiego jeszcze mocniej nie zaszumi mu w głowie? 

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ely3 napisał:

Musa i Josh to najpewniej w ogóle rotacji nie zobaczą a Ty ich stawiasz jako rywali Granta.

Przecież to bez znaczenia, chodziło tylko o porównanie sytuacji w obu klubach. (BTW. Mógłbyś przenieść ten watek dyskusji do Pistons).

Na dziś to ten RHJ lub Gibson na vet min. Markief jednak słabiej broni.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.11.2020 o 17:07, dannygd napisał:

Nie za te pieniądze... przecież on był "ujemny" w DEN. Mega przehypowany gracz w mojej ocenie. O ile w perimeter D daje radę, to reszta defensywy jest przereklamowana. Jemu brakuje team D i BBIQ, on nigdy więcej niż 12-14 mln nie powinien zarabiać - patrz na porównanie z RoCo, który jest klasę, jeśli nie 2, lepszy. nie dziwie się, że DEN nie chciało (bo raczej mogło) więcej dać

image.png.729bfdbec7b603cd4b5559a944c060fe.png

Przecież denver dawało 20 baniek grantowi. Wszyscy zainteresowani zatem chcieli tego grajka 'przeplacic' 😁. Zawsze bawiły mnie te rozkminy n/t wysokości kontraktów. Zazwyczaj przeca jest tak, że kluby dają 'ile fabryka dała' jeśli chcą mieć konkretnego grajka u siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.