Skocz do zawartości

[2031-2032] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno miał 3,7 promila jak grał. A jak pytałem co pil to mi powiedział sprite’a. 
 

przypomne ze rok temu wziąłem zespoł z najbardziej minusowym all time  bilansem ligi a gracza którego sprowadziłem aby ukryć słaba obronę Finleya wyleciał z kontuzja. 
niekorzystne kontrakty Boozera i Dee zamieniłem na dużo lepsze Sheeda Kidda Harpera i Grangera przez co mogłem przedłużyć Hilla. Gość zagrał koszmarna serie co się zdarza.  Oby kamp Grangera wypadł świetnie a będzie dobrze. 
 

Miałem niestety małe pole manewru choć kusiło wyjść S5 Boykins Kidd Finley Hill Sheed. Tylko wtedy Gasol by mnie zmasakrował na desce. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Btw o ile z każdym z pary Magic/Wizards bym się dopatrywał wpierdolu, o tyle z Sixers i Cavs stawiam, że mogę powalczyć :) finał konferencji byłby już spoko, wymiany poszerzające rotację by się opłaciły :)

 Z duetem Hughes-Wallace byłoby lepiej :P

1 minutę temu, ignazz napisał:

Podobno miał 3,7 promila jak grał. A jak pytałem co pil to mi powiedział sprite’a. 
 

przypomne ze rok temu wziąłem zespoł z najbardziej minutowym bilansem ligi a gracza którego sprowadziłem aby ukryć słaba obronę Finleya wyleciał z kontuzja. 
niekorzystne kontrakty Boozera i Dee zamieniłem na dużo lepsze Sheeda Kidda Harpera i Grangera przez co mogłem przedłużyć Hilla. Gość zagrał koszmarna serie co się zdarza.  Oby kamp Grangera wypadł świetnie a będzie dobrze. 
 

Miałem niestety małe pole manewru choć kusiło wyjść S5 Boykins Kidd Finley Hill Sheed. Tylko wtedy Gasol by mnie zmasakrował na desce. 

Nikt się nie czepia Twoich ruchów raczej, chociaż ja bym zostawił chyba Dee Browna i poszedł allin w ten sezon. (I akurat pechowo się złożyło, że przy tak tragicznym scoringu Hilla przydałby 20 ppg Boozer :tongue:)

trzeba było ryzykować ze smallballem, Hill i Sheed całkiem nieźle zbierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

A tam,obudowani tą kupą którą miałem w rosterze to nie wiem - jak osiągnę finał konferencji to to była opłacalna przebudowa :P

Trzeba było trochę bardziej przyszłościowo patrzeć, może dla Ciebie i tak wszystko się fajnie skończy, ale na duecie Hughes&Wallace mogłeś złożyć contendera na najbliższe lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

akurat 'zdrowi' Hawks się niestety dość zajebiście ze mną match-upują

Uważaj. Zespół grozny dla każdego ;)

Teraz, SlaKB napisał:

Trzeba było trochę bardziej przyszłościowo patrzeć, może dla Ciebie i tak wszystko się fajnie skończy, ale na duecie Hughes&Wallace mogłeś złożyć contendera na najbliższe lata ;)

Ja spojrzałem przyszłościowo i tez internetow nie wygrałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Gasol jest mocny i tu się obawiałem. Jeżeli od liderów RS nie możesz oczekiwać jednej wygranej na wyjeździe to ciężko walczyć o wyższe cele. Korciło ultra zmiany ale dopiero zaczynam zabawę w Simke i w razie wątpliwości trzeba grać klasycznie. 

No trzeba powiedzieć, że o ile Gasol jest przepłacony to zagrał mocną serię, wyjaśnił trochę Sheeda (przy okazji Andersen wyjaśnił Campbella)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SlaKB napisał:

Gratki @Principe, niestety czas moich dziadków się skończył. Trafiłem najgorzej jak mogłem w 1st rnd, ale jak chciałem zdobyć misia to i tak trzeba by było ograć Wizz. Hughes świetna seria, był kluczowy zdecydowanie bo Mashburn trochę słabiej niż w zeszłym sezonie, a CWebb tak naprawdę zagrał to samo co 35 letni Malone. 

Zawiódł też trochę AI, który dzisiaj rozegrał najlepsze spotkanie.

Historyczne obsranko Granta Hilla, Wallace to jednak przec*** w obronie (szkoda tego Hughesa w Hawks:()

Dzięki również. Bardzo dobra seria Hughesa i C-Webba. Mashburn ze znacznie mniejszą rolą wszedł w to PO, a i tak jestem bardzo zadowolony bo potrafił dołożyć te 20 punktów. Watson też swoje zrobił nie dając przejąć serii Iverkowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Uważaj. Zespół grozny dla każdego ;)

Ja spojrzałem przyszłościowo i tez internetow nie wygrałem. 

Bo Twój team jest na innym etapie niż Hawks. Twoi liderzy muszą wygrywać tu i teraz, w Hawks Wallace i Hughes mieliby jeszcze trochę grania przed sobą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Trzeba było trochę bardziej przyszłościowo patrzeć, może dla Ciebie i tak wszystko się fajnie skończy, ale na duecie Hughes&Wallace mogłeś złożyć contendera na najbliższe lata ;)

Za dużo mam już tych fantasy z drużynami na przyszłość, gdzieś chciałem powalczyć :P

3 minuty temu, julekstep napisał:

akurat 'zdrowi' Hawks się niestety dość zajebiście ze mną match-upują

Może to wrażenie po próbnych simkach, gdzie "komputerową" taktyką ograłeś mnie w 100% serii w których na siebie trafiliśmy :D Tylko Magic ani razu nie ograłem nigdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Lider zawiódł a równocześnie moja druga linia dostała od przeciwnika. Ciężko coś zrobić. 

To akurat fakt, przy takiej grze Hilla bez szans było coś ugrać

2 minuty temu, Principe napisał:

Dzięki również. Bardzo dobra seria Hughesa i C-Webba. Mashburn ze znacznie mniejszą rolą wszedł w to PO, a i tak jestem bardzo zadowolony bo potrafił dołożyć te 20 punktów. Watson też swoje zrobił nie dając przejąć serii Iverkowi. 

Mam wrażenie, że Iver w pierwszej części swojej kariery grał dużo lepiej w PO, a teraz zamiast zyskiwać wraz z doświadczeniem to gra poniżej oczekiwań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Nie no nie ma co rozkminiać tej porażki Heat chyba -> ot taka once in a lifetime, koniunkcja planet etc. sytuacja

Lider RS przegrywający z (bardziej) osłabionym 8th seedem -> prędzej czy później musiało się coś takiego zadziać :)  

No i ja generalnie chyba nie widziałem takiej tragedii w PO od zawodnika z TOP5 (może jedynie Shaq vs Ewing w któryś tam finałach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

No i ja generalnie chyba nie widziałem takiej tragedii w PO od zawodnika z TOP5 (może jedynie Shaq vs Ewing w któryś tam finałach)

Thompkins u mnie w finałach, chyba z Bulls. Też po przedłużeniu za miliony monet.

Ale on nie był TOP 5. Może TOP 3 wówczas na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.