Skocz do zawartości

[2031-2032] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Dałem sobie spokój z tymi wszystkimi forumowymi fantasy, bo jestem w tym po prostu średni, SlaKBowi napisałem o tym po G1, a chciałem mniej więcej jak przespałem dobrą wymianę przed trade deadline. Suns mieli dobry regular, ale też pewnie sporo questionable matchupów w defensywie z tymi Hamiltonami i Magicami, do tego raczej słaba seria Allena, no i ten kasztan Bosh, za którego ... miałem sensowne oferty, ale przespałem trade deadline. :P Fajna gierka, ale mocno specyficzna. 

c*** z simbasket. Wielcy Clippers Cię potrzebują! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BMF napisał:

Dałem sobie spokój z tymi wszystkimi forumowymi fantasy, bo jestem w tym po prostu średni, SlaKBowi napisałem o tym po G1, a chciałem mniej więcej jak przespałem dobrą wymianę przed trade deadline. Suns mieli dobry regular, ale też pewnie sporo questionable matchupów w defensywie z tymi Hamiltonami i Magicami, do tego raczej słaba seria Allena, no i ten kasztan Bosh, za którego ... miałem sensowne oferty, ale przespałem trade deadline. :P Fajna gierka, ale mocno specyficzna. 

eeee tam a przyszłość ligi cipi, ogólnie jest nadzieja, gdyby nie nadzieja to by już dawno taką organizację jak Knicks rozwiązali :P

3 godziny temu, SlaKB napisał:

My cały czas tu oglądamy plecy Sixers i nie rezygnujemy :P spokojnie, są słabsi od Ciebie i grają. Możesz zdobywać doświadczenie i się rozwijać w tych gierkach. Nie ma co się poddawać :)

słusznie powiedziane, choć trza oddać że Sixers bardzo skutecznie wykorzystują "słabości" reszty gawiedzi, i nie mówię o sobie bo ja chciałem Kittelsa przedłużyć XD

44 minuty temu, SlaKB napisał:

Już wiadomo, że Hornets nie wejdą do PO w przyszłym roku! :D

to wiadomo było nawet zanim ten wpis powstał, Hornets nie trzeba "pomagać" :P :D;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

słusznie powiedziane, choć trza oddać że Sixers bardzo skutecznie wykorzystują "słabości" reszty gawiedzi, i nie mówię o sobie bo ja chciałem Kittelsa przedłużyć XD

Po prostu co ich nie zabiło to ich wzmocniło

a że to coś to były serie w PO z Wielkimi Magic (najlepsza w historii drużyna bez pierścienia!) to mamy potwora 🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SlaKB napisał:

My cały czas tu oglądamy plecy Sixers i nie rezygnujemy :P spokojnie, są słabsi od Ciebie i grają. Możesz zdobywać doświadczenie i się rozwijać w tych gierkach. Nie ma co się poddawać :)

Niektórzy mają Lebrona od 5 lat, 4 razy dostali się do PO a raz przeszli do 2 rundy 🤣

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 130 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Mavericks (#8)
Bilans serii: 4 - 1 awans Nuggets!


(#4) Kings vs Warriors (#5)
Bilans serii: 4 - 1 awans Kings!


(#2) Suns vs Jazz (#7)
Bilans serii: 0 - 4 awans Jazz!


(#3) Spurs vs Grizzlies (#6)
Bilans serii: 4 - 1 awans Spurs!


(#1) Heat vs Hawks (#8)
Bilans serii: 2 - 4 awans Hawks!
Heat 78 - Hawks 117
play-by-play

(#4) 76ers vs Cavaliers (#5)
Bilans serii: 3 - 3
76ers 98 - Cavaliers 105
play-by-play

(#2) Pistons vs Wizards (#7)
Bilans serii: 2 - 4 awans Wizards!
Pistons 114 - Wizards 139
play-by-play

(#3) Magic vs Knicks (#6)
Bilans serii: 4 - 0 awans Magic!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Shaq ONeal - 76ers - 8 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

Ale Wallace to kot w obronie :o 

Myślę, że tu był kluczowy matchup. Z jednej strony kluczowy dla ignazza zawodnik w ofensywie, z drugiej największy defensywny kot na tej pozycji w simce (obok Kirilienki), natomiast na innych pozycjach nie było wielkich różnic w jedną lub drugą stronę.

PO time, liczy się obrona.

12 minut temu, cvbe napisał:

To mi daje szansę na jakieś dwa winy w drugiej rundzie przy awansie Sixers 

Jak robiłem próbne simki przed PO, to parę razy Hawks byli mistrzami ;)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy ze ściągnąłem Harpera aby wzmocnić D. Dobrze ze sprowadziłem Grangera wrócę silniejszy. Dzięki za serie. Przypomina mi to trochę spurs Memphis bez Manu #1 straciła HCA. Uciekałem jak mogłem z Hilla który był nieskuteczny w tych PO zmieniając ustawienia ale do #7 nie doprowadziłem. Obiektywnie przegrałem wyraźnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby od jakiegoś czasu w grach internetowych złe kojarzysz. Ale cóż. Postaram się w obu grach klepać Ciebie co rok bo jesteś na razie mocny tylko w gębie 😀

31 letni Hill pozdrawia 30 letniego Walla. 

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobrze kojarzę,

 

3 minuty temu, january napisał:

Myślę, że potrzebujesz lekkich wzmocnień.

Jakbyś chciał dostać ten 19 pick, który mam  za MIA '37 1st to daj znać.

Wydaje mi się ze w 2037 będę potrzebował tego wyboru w drafcie bo może się zdarzyć ze któryś z wiecznie tankujących GM skutecznie mnie namówi na tank mode. Może w 2037 sobie sprawdzę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spacerku vs Knicks teraz się szykuje mocna seria.

Generalnie porównując s5 wygląda to cieniutko:

Wallace = Perkins (dwaj defensywni rzeźnicy, gdzie w O Ben nie umie trafić na pusty kosz a z kolei Perk nie umie złapać najprostszego podania)

Webber > Smith (defensywnie obaj to God Tier, ale Webber poza tym jest dobry w O)

Mashburn < Nocioni (obaj są mocno średni w D, ale Andres jest jednak efektywniejszy w ofensywie)

Hughes > Martin (Hughes jest z grubsza lepszy we wszystkim, szczególnie w D)

Watson > Bibby (generalnie tutaj niewielka różnica + w obu teamach to najgorzej obsadzona pozycja)

 

Tak więc w porównaniu s5 wypadam bladziutko 1-3 (nawet przyjmując że różnice między Smithem a Webberem i Bibbym a Watsonem nie są jakieś wielkie),. Na szczęście dalej jest już dużo lepiej -> przede wszystkim Okur, który swojego skilla w pełni pokazał w 1szej rundzie + ogólnie moi rezerwowi są klasę wyżej (jedynym rezerwowym Wizards, który by miał jakiekolwiek szanse u mnie w rotacji jest chyba tylko Josh Howard).

Zobaczymy czy głębia składu, HCA i geniusz taktyczny GMa wystarczą żeby zniwelować różnice w talencie starterów ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

Po spacerku vs Knicks teraz się szykuje mocna seria.

Generalnie porównując s5 wygląda to cieniutko:

Wallace = Perkins (dwaj defensywni rzeźnicy, gdzie w O Ben nie umie trafić na pusty kosz a z kolei Perk nie umie złapać najprostszego podania)

Webber > Smith (defensywnie obaj to God Tier, ale Webber poza tym jest dobry w O)

Mashburn < Nocioni (obaj są mocno średni w D, ale Andres jest jednak efektywniejszy w ofensywie)

Hughes > Martin (Hughes jest z grubsza lepszy we wszystkim, szczególnie w D)

Watson > Bibby (generalnie tutaj niewielka różnica + w obu teamach to najgorzej obsadzona pozycja)

 

Tak więc w porównaniu s5 wypadam bladziutko 1-3 (nawet przyjmując że różnice między Smithem a Webberem i Bibbym a Watsonem nie są jakieś wielkie),. Na szczęście dalej jest już dużo lepiej -> przede wszystkim Okur, który swojego skilla w pełni pokazał w 1szej rundzie + ogólnie moi rezerwowi są klasę wyżej (jedynym rezerwowym Wizards, który by miał jakiekolwiek szanse u mnie w rotacji jest chyba tylko Josh Howard).

Zobaczymy czy głębia składu, HCA i geniusz taktyczny GMa wystarczą żeby zniwelować różnice w talencie starterów ❤️ 

Dawaj typy,tylko bym poprosił o jakiś mocny typ na Sixers/Cavs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki @Principe, niestety czas moich dziadków się skończył. Trafiłem najgorzej jak mogłem w 1st rnd, ale jak chciałem zdobyć misia to i tak trzeba by było ograć Wizz. Hughes świetna seria, był kluczowy zdecydowanie bo Mashburn trochę słabiej niż w zeszłym sezonie, a CWebb tak naprawdę zagrał to samo co 35 letni Malone. 

Zawiódł też trochę AI, który dzisiaj rozegrał najlepsze spotkanie.

Historyczne obsranko Granta Hilla, Wallace to jednak przec*** w obronie (szkoda tego Hughesa w Hawks:()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUUUUUU jeszcze tylko Cavs pocisną i leje na real po, tu się dopiero dzieje :P Słowem @Igi masz te swoje deale z @Qcinem a proszę mój, poniekąd :D Manu jak pocisną :)

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Dobrze kojarzę, że właśnie w wieku 34 lat podpisał pięcioletni kontrakt?

A tu prezent dla Ignazza od fanów Heat! :)

Taczka_ogrodowa_Verve_malowana_60_l_-627

nie prowokój bo jeszcze i @Igi zabierze manatki :)

 

PS jakby Chuck pocisnął w meczu nr 7 by się zemścił na Sixers :P

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.