Skocz do zawartości

[2031-2032] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 126 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Mavericks (#8)
Bilans serii: 3 - 1
Nuggets 123 - Mavericks 105
play-by-play

(#4) Kings vs Warriors (#5)
Bilans serii: 3 - 1
Kings 100 - Warriors 110
play-by-play

(#2) Suns vs Jazz (#7)
Bilans serii: 0 - 4 awans Jazz!
Suns 130 - Jazz 151
play-by-play

(#3) Spurs vs Grizzlies (#6)
Bilans serii: 3 - 1
Spurs 115 - Grizzlies 105
play-by-play

(#1) Heat vs Hawks (#8)
Bilans serii: 1 - 3
Heat 83 - Hawks 113
play-by-play

(#4) 76ers vs Cavaliers (#5)
Bilans serii: 2 - 2
76ers 120 - Cavaliers 104
play-by-play

(#2) Pistons vs Wizards (#7)
Bilans serii: 2 - 2
Pistons 125 - Wizards 108
play-by-play

(#3) Magic vs Knicks (#6)
Bilans serii: 4 - 0 awans Magic!
Magic 101 - Knicks 79
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tecu napisał:

Ale na 5ty mecz jeszcze przyjadą? 😀

Trwają negocjacje,chłopaki mówią że jak w g5 nie wygrają w Miami to już tam zostają na plaży. Jak wygrają to też :D nie no, nadal wątpię w awans do 2 rundy, ale Ignazz faktycznie przekombinował z wymianami bo wcześniej Heat ruchalo moich bez mydła a teraz bez drugiego najlepszego gracza póki co niespodzianka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powtórka z BeGM. Tam nie wytrzymał presji i oddał Kawhi Leonarda oddając zapewne mistrzostwo dla Spurs za long term assety i podobnie tutaj z Dee Brownem. No niestety, jak się gra zachowawczo to przeważnie nigdy się nie wygrywa. Kolejny raz zabrakło odwagi, bo z tyłu głowy siedziało "A co będzie jak się nie uda". Nie ma Ignazz mentalności zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Mi się podoba praca Ignazza. Szukał rozwiazań mogących poprawić jakość rosteru i jego wymiany w mojej opinii się broniły. Po prostu PO rządzą się swoimi prawami.

Hawks to odpowiednik Knicks '99 (Eddie = Ewing). Jak się tamte PO skończyły wszyscy pamiętamy :)

ej ale Magic też są na wschodzie więc nie pokonam ich w finale 🤔

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czyli powtórka z BeGM. Tam nie wytrzymał presji i oddał Kawhi Leonarda oddając zapewne mistrzostwo dla Spurs za long term assety i podobnie tutaj z Dee Brownem. No niestety, jak się gra zachowawczo to przeważnie nigdy się nie wygrywa. Kolejny raz zabrakło odwagi, bo z tyłu głowy siedziało "A co będzie jak się nie uda". Nie ma Ignazz mentalności zwycięzcy.

szanuję taką psychoanalizę na podstawie forumowych gierek xD

pamiętaj że są różne typy graczy -> jeden będzie min-maxował pod wygraną za wszelką cenę, drugi będzie miał fun z trejdów (pozdro @Pablo81 !) i tego 'social' elementu

ja np po latach traktuję (trochę z przymusu :(simkę jak gry roguelike z ich naczelnym hasłem -> 'losing is fun!' xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu to by była sensacja, też chce dostać *, nie dlatego że jestem ch. gmem :P  tylko chyba z raz z Hawks wygrałem też w rs. PO w simce lepsze niż w realu, tylko o dziwo w realu Jazz postanowili wziąć przykład z Gimmiego i cisną :)

PS a i * za "moich" Spurs :D

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizuje sobie po kolei serię i...

Nuggets - Mavs

Generalnie wszystko zgodnie z planem, Mavs mieliby szansę powalczyć, ale Payton jak wiadomo jest cieniutki i robi 16,8 ppg na 34% z gry i 18% za 3 oddając najwięcej rzutów w drużynie, nie da się wygrywać z tak grającym PG, a byłaby szansa powalczyć bo Drexler też słabiutko gra.

Kings - Warriors

Tutaj wynik trochę może dziwić, bo Garnett gra jakiś kosmos 34-16 na 54% z gry, wyciera Horacym podłogę, ale to za mało bo w Kings wszyscy grają na swoim poziomie, Van Horn i Blaylock nawet trochę lepiej. W Warriors brakuję wsparcia od Davisa, z 27 ppg w RS zjechał na 20 ppg, dodatkowo nie radzi sobie za bardzo z Mookiem. Dlatego Baron nie jest wymieniany w topie ligowym :)

Jazz - Suns

Wiadomo, tragiczna obrona Suns. W poprzednich PO i w RS całą obronę ogarniał Camby, ale w tej serii nie dał sobie kompletnie rady. W ataku CP bardzo dobra seria, Allen i Hamilton też solidnie, ale brak obrony i atak podkoszowych Suns po prostu ich zabił. Bosh się skompromitował 9 ppg na 27%, Camby 25% z gry - żenada. W Jazz każdy zagrał świetnie.

Spurs - Grizzlies

Bardzo dobrą serię rozgrywa Howard, imo brakuję trochę scoringu Lebrona, te 22 ppg to trochę mało, zeby myśleć o zwycięstwie. W Spurs dobra seria Arenasa i McDyess też daje radę w S5.

Heat - Hawks

W Heat bardzo dobra seria Kidda, ale niestety dwie główne strzelby grają słabo. Szczególnie fatalny jest Hill - 22 ppg/36% z gry.. Grant dostał dobry support, ale kompletnie tego nie wykorzystuję - świetna robota w obronie Wallace. Finley skuteczność do poprawy. W Hawks świetny jest Andersen (czemu go nie przedłuzyłem?:() który skaczę po głowie podstarzałemu Campbellowi.

76ers - Cavs

Mimo fenomenalnej serii KG to i tak nie on gra póki co najlepiej. Shaq wszedł na jakiś kosmiczny level 34-18-3,5-5/59% FG. Masakra. Kobe też całkiem nieźle 33-8,5-3,8/50% FG, ale na szczęście pod nieobecność Kittlesa grają we z Comegysem (też dobra seria) we trzech, ta seria najlepiej pokazuję słabość głębi składu Philly. W Cavs robotę robią byli gracze Sixers - Barkley i Anderson, ewidentnie chcą pokazać, że to oni powinni teraz u boku Shaqa grać zamiast Kobe/Kittlesa

Pistons - Wizz

W Wizards bez szału póki co CWebb i Mashburn, ale świetną robotę z ławki robi Kenyon. U mnie na razie zawodzi Iverson, drugi sezon z rzędu słabo radzi sobie z Watsonem, jest pasywny i obniża produkcję względem RS.

Magic - Knicks

Okur świetnie zastąpił Nocioniego, Smith trafił bardzo ważnego game-winnera, w Knicks cieniutko w ataku Olajuwon, nie został co prawda aż tak ośmieszony jak w poprzednich PO przez Shaqa, ale widać że w ataku jest po drugiej stronie rzeki. Niby Scott i Billups poprawnie, ale brakło wsparcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 128 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Mavericks (#8) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Nuggets!
Mavericks 73 - Nuggets 109
play-by-play

(#4) Kings vs Warriors (#5) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Kings!
Warriors 87 - Kings 104
play-by-play

(#2) Suns vs Jazz (#7) 
Bilans serii: 0 - 4 awans Jazz!


(#3) Spurs vs Grizzlies (#6) 
Bilans serii: 4 - 1 awans Spurs!
Grizzlies 83 - Spurs 114
play-by-play

(#1) Heat vs Hawks (#8) 
Bilans serii: 2 - 3
Hawks 85 - Heat 113
play-by-play

(#4) 76ers vs Cavaliers (#5) 
Bilans serii: 3 - 2
Cavaliers 100 - 76ers 113
play-by-play

(#2) Pistons vs Wizards (#7) 
Bilans serii: 2 - 3
Wizards 129 - Pistons 119
play-by-play

(#3) Magic vs Knicks (#6) 
Bilans serii: 4 - 0 awans Magic!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Drew Gooden (Cavaliers) - 61


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Magic - Knicks

Okur świetnie zastąpił Nocioniego, Smith trafił bardzo ważnego game-winnera, w Knicks cieniutko w ataku Olajuwon, nie został co prawda aż tak ośmieszony jak w poprzednich PO przez Shaqa, ale widać że w ataku jest po drugiej stronie rzeki. Niby Scott i Billups poprawnie, ale brakło wsparcia.

Mogę powiedzieć, że Knikcs zrobili swoje wchodząc do PO. Na więcej zabrakło pary. Może gdyby nie kontuzje Evasna i Scotta w sezonie i wyższa pozycja w tabeli, to powalczyliby o 2 rundę. 

Nie trafiłem z trjedami w sezonie. Trzeba było poprzestać na Hakeemie. Niepotrzebna była wymiana po Barnesa i potem Johnosna, bo skasowałem sobie cała głębie składu, a korzyści żadne. LJ nie dał tyle ile oczekiwałem. 

Zwolnienie tempa gry w PO, aby ograniczyć straty też nic nie dało. 

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Nuggets - Mavs

Generalnie wszystko zgodnie z planem, Mavs mieliby szansę powalczyć, ale Payton jak wiadomo jest cieniutki i robi 16,8 ppg na 34% z gry i 18% za 3 oddając najwięcej rzutów w drużynie, nie da się wygrywać z tak grającym PG, a byłaby szansa powalczyć bo Drexler też słabiutko gra.

Stanęło na 4-1. Dobrze poszło. Przede wszystkim świetna seria Mourninga i b. dobra defensywa całego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.