Skocz do zawartości

[2031-2032] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzwa 41/18/10/4/4  nie styka???

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Zadowolony Pan?

 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Zadowolony Pan?

Bardzo. 

@Qcin_69 jest legit Partnerem do dealowania. Legit. I jest jak pisze. Nawet czasem towar lepszy niż mówi. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Jak macie jakiś chętnych to dajcie znac, niestety @BMF złożył rezygnację więc potrzebujemy świeżej krwi.

Szczerze mówiąc to ja po sezonie chyba też podziękuję bo troszeczkę chyba dla mnie za duży random tych wyników albo kompletnie nie ogarniam :( No ale jeszcze nie szukajcie, może zmienię zdanie :)

btw po dzisiejszym meczu inny Snoop

tenor.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Z powodu kiepskich wyników w PO? ;)

A ty sam zajrzyj lepiej do BeGM ;)

Nie znam powodów :P

ciezko mi głosować bo nie oglądałem meczów w bańce :)

7 minut temu, cvbe napisał:

Szczerze mówiąc to ja po sezonie chyba też podziękuję bo troszeczkę chyba dla mnie za duży random tych wyników albo kompletnie nie ogarniam :( No ale jeszcze nie szukajcie, może zmienię zdanie :)

btw po dzisiejszym meczu inny Snoop

tenor.gif

Biorąc pod uwagę, że w ostatnich 9 sezonach 7 razy wygrywała najmocniejsza na papierze drużyna to chyba nie jest random :P

na grę nie potrzeba wiele czasu więc imo bez sensu rezygnować jak to jest poza offseason praktycznie samograj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie znam powodów :P

ciezko mi głosować bo nie oglądałem meczów w bańce :)

Biorąc pod uwagę, że w ostatnich 9 sezonach 7 razy wygrywała najmocniejsza na papierze drużyna to chyba nie jest random :P

na grę nie potrzeba wiele czasu więc imo bez sensu rezygnować jak to jest poza offseason praktycznie samograj

Niby w końcowym rozrachunku tak, ale nawet rozstrzał w śmiesznych próbnych simkach jest tak gigantyczny, że ciężko mi ogarnąć temat :) Plus rozwój gracza to strzał w ciemno jednak :D Ale dlatego właśnie jeszcze się nie poddaję i póki się nie znajdzie jakiś ostro zainteresowany tematem, to się jeszcze pobawię - po prostu jakby się znalazł jakiś dodatkowy chętny, to nie będę miał problemu z oddaniem drużyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SlaKB napisał:

Nie znam powodów :P

ciezko mi głosować bo nie oglądałem meczów w bańce :)

Biorąc pod uwagę, że w ostatnich 9 sezonach 7 razy wygrywała najmocniejsza na papierze drużyna to chyba nie jest random :P

Nawet nie chodzi o samego mistrza, sle do PO weszły drużyny, które na papierze wejść powinne.

Co do rozwoju zawodnika to jest to random, ale w granicach względnej przewidywalności, co dobrze obrazuje opracowanie eMeSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Random można by było zmniejszyć przejściem na nową wersję, ale do tego potrzebny byłby ktoś z sensownymi umiejętnościami informatycznymi. :P

A jeszcze co do randomowych próbnych simek to nie ma co na to patrzeć bo tam wszystkie drużyny grają na ustawieniach CPU które czasem są idiotyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elwariato napisał:

musi być prawda, przegrać z underdogiem nie godzi się :D ale Suns jeszcze odbiją może zmieni zdanie :P słowem ja muszę przejąć ich, choć w ten sposób będę miał dalej Ray reya :P 

Popieram kandydature Wariata na Gma gdziekolwiek poza Pacers. Indiana to juz spalona ziemia pod handelek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 125 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Mavericks (#8)
Bilans serii: 2 - 1
Nuggets 97 - Mavericks 80
play-by-play

(#4) Kings vs Warriors (#5)
Bilans serii: 3 - 0
Kings 106 - Warriors 101
play-by-play

(#2) Suns vs Jazz (#7)
Bilans serii: 0 - 3
Suns 92 - Jazz 114
play-by-play

(#3) Spurs vs Grizzlies (#6)
Bilans serii: 2 - 1
Spurs 87 - Grizzlies 112
play-by-play

(#1) Heat vs Hawks (#8)
Bilans serii: 1 - 2
Heat 112 - Hawks 127
play-by-play

(#4) 76ers vs Cavaliers (#5)
Bilans serii: 1 - 2
76ers 119 - Cavaliers 132
play-by-play

(#2) Pistons vs Wizards (#7)
Bilans serii: 1 - 2
Pistons 125 - Wizards 131
play-by-play

(#3) Magic vs Knicks (#6)
Bilans serii: 3 - 0
Magic 102 - Knicks 88

play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

Al Jefferson - SAS - 7 days
Terell Brandon - MEM - 3 days
Dale Davis - DET - 6 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy chcieli,żebym do Gasola dopłacał a on odkąd został 2-3 opcją to co drugi mecz >30pts a teraz 40 :D

No i teraz w sumie nie wiem czy wrzucać w drugiej rundzie Jonesa do taktyki czy zostawić zwycięski skład...

(Ignazz nie obrażaj się,wiesz że świruję tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.