Skocz do zawartości

[1st round East] Bucks vs Magic


Braveheart22

Bucks vs Magic  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile meczów urwie Orlando?

    • 0
      5
    • 1
      11
    • 2
      6
    • 3
      1
    • 4:)
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Sancho napisał:

I dziś zobaczysz powtórkę z meczu bucks. Faworyt przegra z portland 

oglądasz heat pacers? wydaje się wyrówany.

OKC dziś z HOU wygrywa?

Teraz, tomaszan napisał:

Widzę, że w ankiecie zagłosowała osoba, która uważa, że Orlando urwie Bucks 4 mecze😀

pełno trolli na forum, nic nie poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Ohyda. A znamy się osobiście. Wstyd 

Mem. Boczek pluje zakłuk zakluk 

Kibicuje Clippers nie Lakers. Co w tym złego?

Chociaż LAL w sumie na 2 miejscu chyba na liście, kto bym chciał by zdobył tytuł.

Jednak Sanchez już wyjaśnił, że nie mają na to szans w tym buble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruci jak bardzo nielubialni so dla mnie "Buki" z Milwaukee. tak mnie naszlo, że to nie Kozły tylko Buki bo są mega drewniani a szczegolnie ten wielki dlugi Janas A-ten-to-tamto ktory jest koksem ale barziej dlatego ze jest po prostu jak drzewo z dlugasnymi galeziami i dominuje nimi

 

fajna niespodzianka ale Orlando to bolcy i nic wiecej raczej nei wjedzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PH#1 napisał:

Oby nie. Chociaż już wolę DJ samego niż z Fultzem a takie wynalazki Steve nam lubi zaserwować. Fultz ma się uczyć jak spierdoli nam pare akcji w końcówce to trudno niech zbiera doświadczenie, Augustina pewnie nie bedzie już tu w następnym sezonie. Fultz miał zresztą parę niezłych końcówek meczów w tym sezonie więc nawet nie ma się co zastanawiać kto powinien kończyć jako pg.


Zastanawiam się czy brak gordona to nie plus dla magic... Giannisa i tak sam nie powstrzyama a lubi sobie zrobić czasami hero ball tacy gracze jak iwundu, ennis, clark przynajmniej znają swoje miejsce i czego nie potrafią... dzielą się gałą dają z siebie wszystko... szkoda tylko że w ataku wpada co którś mecz :]

 

Wiesz, zaden coach nie bedzie ryzykowal w PO, do stolka Clifford nie jest przyspawany. DJ jest fajny dla ludzi, ktorzy go ogladaja raz czy dwa razy do roku. Akurat Magic ogladalem czesciej, wiec rozumiem dlaczego moze irytyowac. Wczoraj byl jednak niezbedny.

Gordon nigdy nie bedzie Iguadola, kompletnie nie to iq. Zawsze mam wrazenie, ze jak klepie wiecej niz 2-3 sekundy to jest juz po akcji. Slabo kreuje, a lubi potrzymac pilke, nie sciaga przy tym double teamow, wiec nie tworzy przewagi. Czesto potrafi wjechac po kozle na midrange, po czym stwierdza, ze nie ma double teamow czy sciezki pod kosz i wyskakuje w gore i odgrywa spowrotem na obwod, gdzie zostaje ci na akcje 10 sekund, a Magic nie ma iso scorerow za bardzo. Nie jest cancerem, potrafi byc pozyteczny ze swoja defensywa, ale overall ma bardzo przecietny impact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tangiers napisał:

Gordon nigdy nie bedzie Iguadola, kompletnie nie to iq. Zawsze mam wrazenie, ze jak klepie wiecej niz 2-3 sekundy to jest juz po akcji. Slabo kreuje, a lubi potrzymac pilke, nie sciaga przy tym double teamow, wiec nie tworzy przewagi. Czesto potrafi wjechac po kozle na midrange, po czym stwierdza, ze nie ma double teamow czy sciezki pod kosz i wyskakuje w gore i odgrywa spowrotem na obwod, gdzie zostaje ci na akcje 10 sekund, a Magic nie ma iso scorerow za bardzo.

Pozwolę się nie zgodzić. Aaron rozwinął się w tym aspekcie. Potrafił pokazać ciekawy playmaking i wizję, tylko był bardzo rzadko w tej roli wykorzystywany. Kiedy Clifford zaczął go bardziej wykorzystywać w roli point, mniej więcej tak od lutego, to AG potrafił notować bdb spotkania. Z resztą widać to było też w statystykach. Sporo asyst mało strat. Wskaźnik as/to w tym okresie wynosił ponad 3 przy ponad 5.5 asysty na mecz. Całkiem nieźle. Sporo Magic oglądam i dobrze pamiętam, że naprawdę wielokrotnie, fajnie kreował kolegów. 

8 godzin temu, tangiers napisał:

Nie jest cancerem, potrafi byc pozyteczny ze swoja defensywa, ale overall ma bardzo przecietny impact

Lubię Gordona, ale przyznam, że potrafi być irytujący. Sporo tu jego winy, ale też zastanówmy się czy może oczekiwania nie są zbyt wygórowane i czy na pewno rola w jakiej występuje w tym zespole jest odpowiednia, by dać impakt na miarę potencjału. 

Ja tam cały czas jestem zdania, że to może być bdb gracz, który da fajny impakt. Z resztą widać po plotkach, że kilka ekip bardzo chciałoby go u siebie (czyli jednak coś w nim widzą i mają pomysł jak wykorzystać jego potencjał), w tym GSW ;)

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiamy że Evan nie bedzie testował rynku w tym roku ale czy słusznie? Co jeżeli będzie problem z kolejnym sezonem? Jeżeli dalej nie będzie możliwości grania z fanami? Bubble jest fajny ale na pare miesięcy... nie zamkną ich na cały rok... jeżeli kolejny sezon ucierpi hajsu będzie jeszcze mniej dla takiego grajka jak Evan... czy jeżeli stestuje w tym roku rynek i ktoś zaoferuje mu długi kontrakt nie jest to bezpieczniejsza opcja niż za niepewny rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2020 o 00:05, Braveheart22 napisał:

Pozwolę się nie zgodzić. Aaron rozwinął się w tym aspekcie. Potrafił pokazać ciekawy playmaking i wizję, tylko był bardzo rzadko w tej roli wykorzystywany. Kiedy Clifford zaczął go bardziej wykorzystywać w roli point, mniej więcej tak od lutego, to AG potrafił notować bdb spotkania. Z resztą widać to było też w statystykach. Sporo asyst mało strat. Wskaźnik as/to w tym okresie wynosił ponad 3 przy ponad 5.5 asysty na mecz. Całkiem nieźle. Sporo Magic oglądam i dobrze pamiętam, że naprawdę wielokrotnie, fajnie kreował kolegów. 

Lubię Gordona, ale przyznam, że potrafi być irytujący. Sporo tu jego winy, ale też zastanówmy się czy może oczekiwania nie są zbyt wygórowane i czy na pewno rola w jakiej występuje w tym zespole jest odpowiednia, by dać impakt na miarę potencjału. 

Ja tam cały czas jestem zdania, że to może być bdb gracz, który da fajny impakt. Z resztą widać po plotkach, że kilka ekip bardzo chciałoby go u siebie (czyli jednak coś w nim widzą i mają pomysł jak wykorzystać jego potencjał), w tym GSW ;)

 

Jak ma czesto pilke w rekach to nic dziwnego, ze notuje asysty. To jeszcze nie jest jakis szczegolny wyznacznik. Magic od lat sa bottom teamem pod wzgledem jakosci playmakingu, wiec z musu nie dziwie sie, ze probowali nim grac jako kreatorem. Na poziomie S5 Aaron jako secondary kreator to bardzo srednia opcja, no moze bym go jeszcze kupil z lawki w tej roli. Ja go widze w roli Arizy, czyli trojka off the catch - Aaron tego nie ma i lubi sobie tez poklepac przed rzutem;  dobre man d, atakowanie closeoutow i wtedy dopiero jakas kreacja jak przy jakims collapsie rywala. Konczy pod koszem na bardzo dobrym poziomie, ale dopoki nie odpusci sobie grania na elbow i nie poprawi rzutu to zawsze bedzie typem z kategorii ,,what... if”.

Jest 2way zawodnikiem z newralgicznej pozycji, wiec zawsze ktos moze sie skusic. Ogolnie dobry gracz, tylko raz na jakis czas ma miesiac na poziomie borderline all stara i robi sie wokol niego zbyt duzy hype. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tangiers napisał:

Ja go widze w roli Arizy, czyli trojka off the catch - Aaron tego nie ma i lubi sobie tez poklepac przed rzutem;  dobre man d, atakowanie closeoutow i wtedy dopiero jakas kreacja jak przy jakims collapsie rywala. Konczy pod koszem na bardzo dobrym poziomie, ale dopoki nie odpusci sobie grania na elbow i nie poprawi rzutu to zawsze bedzie typem z kategorii ,,what... if”.

Tutaj niestety trzeba winić drużynę.... ustawainie go z isaackiem i vucem a wczesniej z Nikola i Ibaka/Bismackiem sprawialo że on jest zmuszony do grania na tej 3 a wiadomo że najlepiej byłby wykorzystany jako 4 a moim zdaniem nawet 5... jego najlepszy sezon był 3 lata temu kiedy był właśnie jedynym wysokim kolo Nikoli a pozycje 2/3 sprawowali mario/simmons/furnier/iwundu/ross/meeks... nawet rok temu mimo grania z isaackiem z tego co pamietam  dostawał minuty jako 4 jak wchodziły rezerwy...

Dopóki nie będzie zmian w składzie cczy kontuzji jak w tym roku to się nie zmieni... i może jakoś strasznie tragicznie on nie wygląda z isaackiem u boku ale jednak jest tematem plotek o transferze bo gdzieś tam jest ta myśl że koło prawdziwej 2 i 3 ten gość gdy skupoi się na obronie rzucaniu trojek scianniu pod kosz byciu wysokim w p&r to z jego kontraktem moze on być naprawdę solidnym dodatkiem do contendera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia natomiast, czy Vuk będzie do odstrzału? Aktualnie to jedyny zawodnik Magic, który gra dobry basket  i gra go w sumie od kilku sezonów. A co roku jest do odstrzału. Zastanawiam się w kontekście tego, czy ktokolwiek w Orlando jeszcze wierzy w Bambę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego na jakim etapie jest Bamba moim zdaniem Vucevica trzeba tradowac... tzn trzeba go było już oddać z 4 lata temu ale jeżeli on dokończy u nas ten kontrakt to nie będziemy w dobrym miejscu za 3 lata. Pisałem to już nie raz nie pasuje on do tych wszystkich atletycznych defensywnych skrzydłowych których mamy... moim zdaniem trzeba go wymienic na albo spadające kontrakty ale najlepiej na jegos obronce co potrafi zdobywać punkty.... jezeli zostanie gordon to rotacja birch/bamba/isaac/gordon/aminu spokojnie powinna sobie poradzic na 4/5 oczywiście przy wzmocnieniu ofensywy na pozycjach1/3

Evan i Nikola lubią klepac sobie razem ale paradoksalnie Evan najlepiej grał w tym sezonie gdy Nikola był kontuzjowany zdobywajac o 24 na mecz ... ja wiem ze Vooch ma zajebiste PO i ze daje stabilne 19/10 ale nie raz juz magic udowadniaja ze jezeli tego brakuje to za duzo to nie zmienia a oni sa nadal ligowym sredniakiem...

Edytowane przez PH#1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2020 o 14:32, tangiers napisał:

Jak ma czesto pilke w rekach to nic dziwnego, ze notuje asysty. To jeszcze nie jest jakis szczegolny wyznacznik. Magic od lat sa bottom teamem pod wzgledem jakosci playmakingu, wiec z musu nie dziwie sie, ze probowali nim grac jako kreatorem. Na poziomie S5 Aaron jako secondary kreator to bardzo srednia opcja, no moze bym go jeszcze kupil z lawki w tej roli. Ja go widze w roli Arizy, czyli trojka off the catch - Aaron tego nie ma i lubi sobie tez poklepac przed rzutem;  dobre man d, atakowanie closeoutow i wtedy dopiero jakas kreacja jak przy jakims collapsie rywala. Konczy pod koszem na bardzo dobrym poziomie, ale dopoki nie odpusci sobie grania na elbow i nie poprawi rzutu to zawsze bedzie typem z kategorii ,,what... if”.

Jest 2way zawodnikiem z newralgicznej pozycji, wiec zawsze ktos moze sie skusic. Ogolnie dobry gracz, tylko raz na jakis czas ma miesiac na poziomie borderline all stara i robi sie wokol niego zbyt duzy hype. 

No liczba asyst i wskaźnik as/to to może nie jakiś wielki wyznacznik, ale jednak z samego przypadku się nie bierze. Napisałeś, że słabo kreuje. Ja uważam, że jest niezły w tym elemencie jak zaczęli go bardziej wykorzystywać. Z resztą od momentu, gdy Clifford na to postawił, ofensywa Magic zaczęła wreszcie jakoś wyglądać. Fultz z Gordonem dostali więcej piłki, Vuc zawsze swoje dołoży, Ross złapał formę rzutową , dużo ruchu bez piłki, dobry ball movement i ten atak ruszył. Imho w takich warunkach Aaron fajnie sobie radził i na pewno jakąś tam opcją do kreowania jest. Jeżeli rozwój Fultza będzie przebiegał prawidłowo to uważam, że AG będzie spoko uzupełnieniem, o ile oczywiście tu zostanie. 

Co do obrony. Ja tu widzę nie tylko dobre man def. Imho Aaron ma też fajne instykty i potrafi bardzo dobrze pójść z pomocy, dzięki czemu mógłby być bardzo skuteczny w obronie bliżej kosza. Ale on jest przede wszystkim rzucany jako stoper przeciwko najgroźniejszym rywalom bliżej obwodu (w czym też jest oczywiście bdb), więc często nie ma możliwości pokazać pełni swojego potencjału. 

15 godzin temu, PH#1 napisał:

najlepiej byłby wykorzystany jako 4 a moim zdaniem nawet 5.

Naprawdę ciekawe by to było, zobaczyć JI i AG obok siebie na 4-5 ;)

2 godziny temu, PH#1 napisał:

Niezależnie od tego na jakim etapie jest Bamba moim zdaniem Vucevica trzeba tradowac

Z jednej strony ciężko sobie wyobrazić atak tego zespołu bez niego, ale tak jak mówisz, raczej będzie trzeba postawić na coś innego. Zrobić krok w tył, żeby mieć szanse za jakiś czas zrobić dwa do przodu. Vuc niech podbija wartość. Imho chętni się na pewno znajdą. Kontrakt ma w miarę przyjazny. Durant mówił, że to mega utalentowany gracz i świetnie się go ogląda i w sumie Vooch by pasował do Nets i do planów tej drużyny, czyli jak najszybciej dołączyć do czołówki wschodu, więc może to nie głupi pomysł. Levert w zamian byłby bardzo spoko opcją. Czytałem też coś o zainteresowaniu Bulls. Zobaczymy. W offseason powinno być ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.