Skocz do zawartości

[1st round East] Celtics vs Sixers


BMF

Kto wygra?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ptak napisał:

będę złośliwy. Tatum to wasz pick a oddaliście go za Simmonsa (Jonathona) i 2 lipne picki

Sory nie mój :D . Bliżej mi do Celtów niż do 76ers. Ale standardowo jak co roku kibicuję jednej drużynie z zachodu i wschodu ( w zależności od zawodnika któremu kibicuję bo z miastem/drużyną za bardzo się nie utożsamiam).

Natomiast trzy mecze widziałem i Tatum bardzo ok zagrał serię ale szczególnie podobali mi się Kemba i Brown.

W sumie chciałbym finał LAC - Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MA23 napisał:

Sory nie mój :D . Bliżej mi do Celtów niż do 76ers. Ale standardowo jak co roku kibicuję jednej drużynie z zachodu i wschodu ( w zależności od zawodnika któremu kibicuję bo z miastem/drużyną za bardzo się nie utożsamiam).

Natomiast trzy mecze widziałem i Tatum bardzo ok zagrał serię ale szczególnie podobali mi się Kemba i Brown.

W sumie chciałbym finał LAC - Celtics.

ja pisałem do fanów 76ers

też chcę takiego finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuję Sixers za to, że poszli all-in w Butlera i Harrisa - z perspektywy czasu pewnie można było rozegrać to z większą cierpliwością, niemniej ten zespół był być może o jeden rzut od mistrzostwa. Zeszłe lato zostało jednak spartolone po całości. Sixers władowali się w jeden z najgorszych kontraktów w lidze, żeby Horford był u nich, a nie w Bostonie, po czym przerżnęli z tymi Celtami bardziej, niż gdy Al tam grał. Ponura ironia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, january napisał:

Yup, doniesienia w sumie są, iż mogli spokojnie zatrzymać Butlera.

Fajny przykład ten cały process. Przecież oni się mocno potykali wielokrotnie:

1. Wybór Okafora
2.  Trade po Fultza (tu ich rozgrzeszam, niespotykana historia z tym co się stało)
3. Trade Fultza za nic.
4. Trade po Harrisa.
5. Utrzymywanie Browna

A byli strasznie, strasznie blisko z Raps.

No, ale to co odwalili latem 2019. Szkoda gadać.

I strasznie ciężko teraz będzie im zbudować znów true contendera.

Generalnie to ja jestem zdania, że ten trade po Butlera też nie był niezbędny, ale już mniejsza z tym, bo z nim też można to było super ułożyć. Do listy dodałbym jeszcze trade Bridgesa, który z perspektywy czasu bardzo boli. Lato 2019 i kilka innych decyzji, o których wspominasz to śmiech na sali. Brand powinien za to beknąć, a czy tak się stanie to nie jestem pewien. 

Nie wiem co oni planują zrobić w najbliższym czasie, oprócz zatrudnienia nowego trenera, ale niech lepiej szybko gaszą ten pożar, bo gwoździem do trumny będzie moment jak Embiid się wreszcie obrazi na Amen i złoży TR. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, january napisał:

Yup, doniesienia w sumie są, iż mogli spokojnie zatrzymać Butlera.

Fajny przykład ten cały process. Przecież oni się mocno potykali wielokrotnie:

1. Wybór Okafora
2.  Trade po Fultza (tu ich rozgrzeszam, niespotykana historia z tym co się stało)
3. Trade Fultza za nic.
4. Trade po Harrisa.
5. Utrzymywanie Browna

A byli strasznie, strasznie blisko z Raps.

No, ale to co odwalili latem 2019. Szkoda gadać.

I strasznie ciężko teraz będzie im zbudować znów true contendera.

Wiesz, tak naprawdę wymianiasz tutaj błedy 3 różnych GMów w relatywnie krótkim czasie. A zmiany te odbywały się bo liga stwierdziła że zainterweniuje, a potem bo Bryan nie umiał trzymać języka za zębami i zonka twitowała brudy z wnętrza organizacji. 

Wybór Okafora cięzko tak naprawdę mocno krytykować. Niektórzy widzieli w nim #1,  w obliczu problemów zdrowotnych Biida wydawał się bardzo bezpicznym pickiem , w ostatrczności dobrym trade assetem. Zresztą w tej klasie poza Porzingodem nic ciekawego juz w top10 się nie działo. Gdybysmy wiedizeli to co dzis... można było brac Bookera (po ktorego chciałem robic w c*** trade up). 

Fultz to przykład dramat, bo to kim miał być to było idealne uzupełnienei potrzeb Sixers, z nim oddaliśmy kolejny asset (1st rounder) , do tego jego wysoki rookie deal zaczął wadzić w sallary w kontekście lata i oddaliśmy go za frytki. To był wg mnie najbardziej istotny błąd, bo nie dość że pozbawił nas zawodnika (Fultz, Tatum) to jeszce picku, a na dokładkę wzmocnił bezpośredniego rywala zza miedzy.
Trade po Butlera, Harrisa - w gruncie rzeczy złe nie były (tj nie oddaliśmy c*** wie ile, a miały potencjał) Najgorszym ruchem IMO był 5 lat max dla Harrisa, szczególnie w kontekscie podpisania Horforda. Bo Ala jakos jeszcze idzie IMO upchnąć, dobrze wygląda z Simmonsem jak backup Biida, ktory lubi byc kontuzjowany. Harris jest potwornie rozczarowujący, ale może wynika to z gameplanu , konstrukcji ataku, MOŻE cos jeszcze uda się z tym zrobić kumatemu coachowi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Sixers zostali szybko sprowadzeni na glebę. Dwie jedynki w drafcie, jednej nie ma drugą chcą się pozbyć.

Embiid najlepszy wysoki ale obudowany tak nierozsądnie że nie wiem czy wytrzyma tam do kolejnej przebudowy.

Jak wierzyłem w proces odbudowy to teraz nie widzę opcji by przejśc dalej w PO niż 2 runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dnc napisał:

Kibice Sixers zostali szybko sprowadzeni na glebę. Dwie jedynki w drafcie, jednej nie ma drugą chcą się pozbyć.

Embiid najlepszy wysoki ale obudowany tak nierozsądnie że nie wiem czy wytrzyma tam do kolejnej przebudowy.

Jak wierzyłem w proces odbudowy to teraz nie widzę opcji by przejśc dalej w PO niż 2 runda.

Jakieś przecieki, że ktoś się chce pozbyć Simmonsa? I kto? Kibice czy klub? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.