Skocz do zawartości

[1st Round West] Clippers - Mavericks


BMF

.  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • LAC 4-0
      0
    • LAC 4-1
    • LAC 4-2
    • LAC 4-3
    • Mavs 4-0
      0
    • Mavs 4-1
      0
    • Mavs 4-2
    • Mavs 4-3


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, darkonza napisał:

Doncić zaś powinien byc czarny i nie chodzi o BLM, tylko o to ze gdyby nie był białym troche jednak misiem, a taką panterą jak MJ to stworzył by legendę na cały XXI wiek, a tak z tym czym fizycznie dysponuje będzie po prostu bardzo bardzo dobry.

Bla bla bla.

Póki co to akurat tylko biały grajek się dorobił przydomku 'Legend' :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, darkonza napisał:

Gdyby był czarny to ten przydomek miałby sens, a tak to tylko przydomek

Czyli Bird miałby sens tylko jakby był czarny a jako biały już tego sensu nie posiada?

Nie wiem na jakiej koszykówce się wychowałeś ale Bird ma status ikony kosza w USA .

Co do samej serii to dużo zależy od zdrowia Łotysza. Bo jednak drugi taki mecz Burka się już może nie wydarzyć. Clippers mają w teorii więcej talentu ale w praktyce to George gra niczym Tony Allen. W obronie daje całkiem niezłe wsparcie ale w ataku to on pudłuje nawet sam na sam z koszem. Tego się nie da oglądać. Clippers tak bardzo sie nastawili na grę z Lakers, że zapomnieli że po drodze trzeba pokonać dwóch rywali .  Tam wciąz jest Kawhi i długo długo nic a potem pojawia się niesmierelny Lou . Niektórzy w LA są kompletnie bez formy. Niektórzy kontuzjowani 

Nie mają kim bronic centrów i rozgrywających . Luka ma instynkt mordercy. To jego pierwsze PO a już kręci historyczne cyfry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że Clippers w końcu znaleźli jakiś sposób w obronie na Dallas, wystawiając w czwartej kwarcie niską piątkę, ale jak to możliwe, że potrzebowali tyle czasu, by zorientować się, że obrona drop na pickach to kiepski pomysł, nie mam zielonego pojęcia. Tak czy inaczej Kristaps musi grać, by w tej serii nadal były emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 13:18, Chytruz napisał:

Dunno, wydaje mi się, że zazwyczaj jest tak, że kolo w internecie sobie myśli co on uważa, że ktoś by powiedział w danej sytuacji, potem się dopracowuje wording, żeby się z grubsza zgadzało i reszta leci z tym dalej. Dla mnie zdecydowanie za słabe dowody. Ostatnie słowo np. zdecydowanie nie wygląda na "boy".

 

nawet Doc to potwierdza. swoją drogą interesująca definicja rasizmu przedstawiona przez Kennego, z której wynika, że jeśli kogoś nazwiesz "czarnuchem", ale nie możesz go ograniczyć, to nie jest rasizm ; ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Czyli Bird miałby sens tylko jakby był czarny a jako biały już tego sensu nie posiada?

Nie o to mi chodziło, a oto ze koleś który ma tyle skila czysto koszykarskiego ma dość przeciętne możliwości fizyczne. Gdyby miał jedno i drugie mógłby wejśc na taki poziom ze nikt by sie nie zastanawiał kto był lepszy, MJ, LBJ czy Doncić, a ze Luka tej fizyczności na poziome LBJ-a, MJ-a nie ma to te jego koszykarskie umiejetnosci na pewno nie wystarczą by został GOAT-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, darkonza napisał:

Nie o to mi chodziło, a oto ze koleś który ma tyle skila czysto koszykarskiego ma dość przeciętne możliwości fizyczne. Gdyby miał jedno i drugie mógłby wejśc na taki poziom ze nikt by sie nie zastanawiał kto był lepszy, MJ, LBJ czy Doncić, a ze Luka tej fizyczności na poziome LBJ-a, MJ-a nie ma to te jego koszykarskie umiejetnosci na pewno nie wystarczą by został GOAT-em

Chłopak ma 21 lat, gra pierwszą serie w życiu i to przeciwko najbardziej utalentowanej ekipie, wykręca GOAT statsy, ale na pewno nie zostanie GOAT'em.

A dlaczego nie zostanie? Bo jest BIAŁY. Sorry, ale Twój komentarz to cringe. 😎

.............................

Ps. Harrell powinien zostać zjechany za takie teksty. To było nic innego jak rasizm. Dobrze, że Luka ich wszystkich wyjaśnił w game4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, darkonza napisał:

Nie o to mi chodziło, a oto ze koleś który ma tyle skila czysto koszykarskiego ma dość przeciętne możliwości fizyczne. Gdyby miał jedno i drugie mógłby wejśc na taki poziom ze nikt by sie nie zastanawiał kto był lepszy, MJ, LBJ czy Doncić, a ze Luka tej fizyczności na poziome LBJ-a, MJ-a nie ma to te jego koszykarskie umiejetnosci na pewno nie wystarczą by został GOAT-em

  doc rivers tez tak myslal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak pisałem, Doncic ma bardzo dobry size, zajebistą siłę, (proporcjonalnie do size'u) znakomite body control i solidny pierwszy krok, Luka nie jest najbardziej flashy atletą (tzn. takim, żeby zaimponować niedzielnym fanom), ale gość to jest czołg jak na pozycje 1-3, trochę przypomina starego LeBrona bez dynamicznego pierwszego kroku pod tym względem (nie ta półka atletyzmu, ale podobna charakerystyka), Harden ma lepszy pierwszy krok i jest cholernie silny, ale chyba nie aż tak, jak Luka.

Więc, no, nie jest atletycznie na poziomie peak Jordana, ale Luka w wieku 17 lat był fizycznie gotowy do grania poważnych minut w topowym euroligowym zespole, raczej nie ma powodów do narzekania. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

nawet Doc to potwierdza

No teraz mamy potwierdzenie od swiadkow, wczesniej mielismy tylko lip reading bez dzwieku, co jest c***owym dowodem. Jakby to byla "powazna sprawa" (np. gdyby to Luka mowil do Harrella, tzn. z powaznymi konsekwencjami), to bysmy oczekiwali czegos bardziej solid zanim wyciagniemy widly i pochodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

 

nawet Doc to potwierdza. swoją drogą interesująca definicja rasizmu przedstawiona przez Kennego, z której wynika, że jeśli kogoś nazwiesz "czarnuchem", ale nie możesz go ograniczyć, to nie jest rasizm ; ]

 

Barkley zazwyczaj pieprzy trzy po trzy, ale w tym wypadku ma racje. Zarzuca im "double standards" a ci sie oburzajo i jeszcze go zakrzykujo xD
Kenny'ego zawsze uwazalem za najrozsadniejszego w tym calym programie, ale skoro uwaza ze "racism" to nie to samo co "racist" to niech sobie slownik kupi.

Edytowane przez tomeczeg202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Chłopak ma 21 lat, gra pierwszą serie w życiu i to przeciwko najbardziej utalentowanej ekipie, wykręca GOAT statsy, ale na pewno nie zostanie GOAT'em.

A dlaczego nie zostanie? Bo jest BIAŁY. Sorry, ale Twój komentarz to cringe. 😎

 

To tylko moje zdanie, że bez wypasionej motoryki w NBA nie da się dominować i rozumiem że ktoś moze sie nie zgadzać, ale jakoś w dyskusji o tym kto jest GOAT-em Larry Bird, Nowitzki czy inny białas nie jest brany za bardzo pod uwagę i nie dlatego ze mu brakowało umiejetnosci czy charakteru, ale dlatego ze mieli za słabą motorykę właśnie.

Brani sa pod uwagę Ci którzy wyróżniali się szybkością i skocznością.

Doncic sie tym nie wyróżnia

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to trochę bawiło, ale teraz to już tak na poważnie:

Młodziak gra swój DRUGI sezon w lidze, a forum oznajmia które miejsce w rankingu GOATów zajmie, czy zakończy na podium, dlaczego nie przegoni Jordana ani Jamesa, czego zabraknie mu w ostatecznym rozrachunku kariery. Wszystko w formie stwierdzającej. Mam wrażenie, że niektórzy mają małą obsesję na punkcie słowa GOAT. Ten jest GOAT rebounderem, ten ma GOAT przegląd pola, jeśli Giannis dołoży rzut będzie GOATem. 

Przypomina mi się wybór Ziona, jak chłop nie rozegrał jeszcze w lidze ani sekundy, a już pojawiały się DOKŁADNIE WYLICZENIA, że będzie notował 22,5/8,5/2, zakończy w HoF, miejsce all-time hmm...gdzieś w top15. Najlepiej jakby istniała opcja "simulation" jak w 2K, żeby po prostu przewinąć już te karierę Doncicia i móc podyskutować trochę o kolejności rankingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.