Skocz do zawartości
BMF

[1st Round West] Clippers - Mavericks

.  

41 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto wygra?

• LAC 4-0
      0
    • LAC 4-1
    • LAC 4-2
    • LAC 4-3
    • Mavs 4-0
      0
    • Mavs 4-1
      0
    • Mavs 4-2
    • Mavs 4-3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.08.2020 o 12:53, darkonza napisał:

4/10 Doncica z rzutów wolnych pokazuje ze ta "szarpanina" mocno na niego wpływa, więc będą prowokacje w kolejnych meczach.

Się chyba pomyliłem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Carlise nie jest najlepszym trenerem w NBA to nie wiem kto jest.

Plus 12 bez Porzingisa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nudne to gwizdanie pod Clippers. Za duża dysproporcja gwizdków.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HALLELUKA ! 🤟

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byłby mi smutno jakby Mavs po takim meczu przegrali

ale jednak mi wesoło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Dallas ma trochę pecha w tej serii. Nie dość, ze stracili Powella i Brunsona na długo przed serią, a to spore osłabienie (szczególnie Powell, bo to świetny roles), to w game 1 wyrzucili im Porzingisa, w game3 lekkiego urazu doznał Luka, a teraz w ogóle nie zagrał KP. Tutaj różnie by mogło być, gdyby obie drużyny mogły wystawić najsilniejszy skład, a wtedy równie dobrze to Dallas prowadziłoby 3:1 w serii. Za nami cztery mecze, ale chyba można już stwierdzić, że w przyszłym sezonie Mavericks będą przejebani, heh. Szykują się tłuste lata dla ich fanów, lekkie zazdro. :) 

Doncić gra przeciwko najbardziej utalentowanej ekipie w lidze i po czterech meczach wykręca 31.5p/10.5r/9.8a/1.5s na 62%TS. Superstar.

Już chyba wiemy kto przejmie tę ligę na lata, i nie, nie będzie to Giannis. Ten buzzer beater, wow! 😮 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co Luka powyjasnial to nie mam pytan, niemozliwe po prostu

jak odpalal ta trojke to mowilem nie, bo wczesniej dojebal takiego konkretnego airballa

niemozliwy jest po prostu, do tego calkiem dobrze bronil w tym meczu

Carlise co wzial Burkea z dupy to tez nie mam pytan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli PG13 nie gra z jakąś kontuzją to OKC rozbili bank z tą wymianą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak gra z kontuzja to tez. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie ma żadnego sufitu dla Luki.

Serio.

Typ jest legit top5 graczem NBA w takim wieku, ma jeszcze pewne oczywiste słabości/braki (mówimy o sopho, który jest na poziomie allNBA1st) - ale on je spokojnie jest w stanie jeszcze wyeliminować*. I trafił pod coach zajebistego.

To naprawdę może być GOAT.

*w sensie patrząc na normalne parabole rozwoju - spokojnie je wyeliminuje co jest wwoooowwww przerażające.

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.08.2020 o 10:58, Koelner napisał:

Doncic jest po to aby game winnery odpierdalal Porzingis i Hardaway ? Gdzie jego cojones ?

Trzymał na odpowiedni moment ;)

Btw, niech płaczą wszystkie teamy, które miały szansę wybrać Luke, bądź handlować po niego w dniu draftu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Roggi napisał:

Jeżeli PG13 nie gra z jakąś kontuzją to OKC rozbili bank z tą wymianą. 

Paul George zaraz w wywiadzie powie, że on nie musi rzucać punktów bo nie jest Hardenem i robi inne rzeczy.

Po czy chrumknie na dodatek, że w sumie to był zły rzut Doncicia :D 

W dniu 3.08.2020 o 10:58, Koelner napisał:

Doncic jest po to aby game winnery odpierdalal Porzingis i Hardaway ? Gdzie jego cojones ?

Właśnie chciałem spytać po tym meczu jakiegoś fana Kings... da się w sumie żyć z NBA teraz w ogóle :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To było tak piękne :))) 

Łatwa seria dla LAC mówili 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kings powinni zatrudnić Divac'a żeby móc go jeszcze raz wy.....lić na zbity pysk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tą kontuzją George'a to IMHO ciekawe, na ile faktycznie PG13 gra z jakimś dużym urazem, jak analizowałem sobie tą serię przed jej początkiem, to: a) George sam mówił, że jest w pełni zdrowy przed bubble; b) George w tych 6 meczach w bubble robił 26ppg na 63%TS, a playoffy odbywają się z marszu; c) restart po 4 miesiącach przerwy.

George wygląda słabo po obu stronach parkietu, więc ciężko uwierzyć w sam rzutowy slump, ale ... dlaczego dawać mu free pass za domniemaną kontuzję, skoro jeszcze tydzień temu grał dobrze? Dziwny gracz, już w Thunder od średniego regulara i lania od Inglesa przeszedł do poziomu legit superstara i top3 regulara.

Doc zrobi adjustments i będzie grać dużo więcej z Morrisem na C (dzisiaj to zadziałało), dlatego kluczowy będzie powrót Porzingisa, już abstrahując nawet od samego impaktu KP od końcówki stycznia, on powinien te pomysły pacyfikować w zarodku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontuzjowaną to on ma mentalność. 10 dni temu podczas beefu z Dame mówił, że wreszcie jest w 100% zdrowy i skupiony na PO, a teraz jak znów odpala 3/5215 to nagle gra z dużym urazem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

EgIv1GEWsAATuCd?format=jpg&name=medium

kolejne złote myśli Georgea po Game 4

Cytat

Paul George: “To be honest, in hindsight, if I shoot the ball better, this series would be a lot different.”

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Wszystko zrozumiem, ale Shaq to już nie jest troll, to jest po prostu hejter. Co on w ogóle mówi 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, january napisał:

Właśnie chciałem spytać po tym meczu jakiegoś fana Kings... da się w sumie żyć z NBA teraz w ogóle :D ?

Nie wiem jak tam fani Sacramento, ale jako fan Phoenix mogę napisać, że smutek jest, że Luka nie gra dla słońc. Nadal rozumiem czemu Phoenix wybrało Aytona i bało się brać kolejnego gracza z Europy z wysokim pickiem, no ale jednak smutek jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Trzymał na odpowiedni moment ;)

Btw, niech płaczą wszystkie teamy, które miały szansę wybrać Luke, bądź handlować po niego w dniu draftu. 

mógłbym przyznać się ,że mam ból dupy z tego powodu ale przy braku takiego wsparcia jak trener Carlise i organizacja Dallas , Luka w w Kings mógłby popaść w marazm , depresję i być Bogdanović lvl max

8 godzin temu, january napisał:

mądry polak po szkodzie :)

oglądając ten mecz jestem pewien , że Michael Jordan grę Doncicia wziął personalnie do siebie. "game winner? ok, fine will see"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi