Skocz do zawartości

[1st Round] Denver vs Jazz


Lucas

Jokiciowcy vs Gobert  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii



Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Kubbas napisał:

Bo w rs jest z nim słabo ale jak gra się zacieśnia w po to gość ma zajebisty arsenał ofensywny pod takie granie dużo kontr na każdy ruch defensywy fajne spiny floatery

Niestety BBIQ strasznie u Niego kuleje, więc wystarczy że nie będzie gorący, trafi na dobrego obrońcę i zaliczy koszmarną skuteczność i ilość strat większą od asyst, sukcesywnie pałując trudne rzuty.

Mitchell rozkochał mnie w pierwszym sezonie swoją widowiskową grą, ale jedyne co podniósł od rookie year to swoje i tak rozdmuchane ego. Tak jak napisał BMF po pierwszym sezonie widziano w Nim superstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

w hujowym offensywnie zespole gdzie był jedynym sensownym kreatorem (poza momentami Inglesa w 2018)

 

A Rubio 18 to co? Przeciez tam Hiszpan gral 2 razy lepsza serie niż Mitchell :)

// fajny mecz dzisiaj, zabraklo trochę ludzi do grania z pilka,  Jazz zbyt statyczni, kilka przekombinowanych akcji- jak te oddania Mitchella do Goberta gdy już byl pod koszem czy te pump fake Inglesa, ale ogolnie nie było zle jak na granie bez 2 z 3 najważniejszych graczy w ofensywie, w sumie Jazz byli o 1 trojke goracgo Murraya od wygrania :)

Ogólnie spoko, Snyder niech da tylko kilka minutek Miye Oni i seria do wyciagniecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

PO mitchell do tej pory notował niespełna 39%fg, przestań już farmazonić

Gość sam rozmontował okc gdzie okc rzucało cała serie na niego co mogło jak sobie odpalisz tamte mecze to kryły go po 2 3 osoby w pomalowanym a gośc zawsze oddawał taki rzut jak potrzeba żeby ich ojebac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TripylDabyl napisał:

Chciałbym również serdecznie podziękować Canal+, że zamiast meczu Denver - Utah puścili najpierw film o Rodmanie, a teraz fascynujący i wyrównany mecz Brooklyn - Toronto.

Nie mów hop, bo Nets się zbliżyli na 8 punktów i grają świetnie w 3q :D

ps. sorry za offtop... zresztą ta seria chyba nawet nie ma tematu, lol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Gość sam rozmontował okc gdzie okc rzucało cała serie na niego co mogło jak sobie odpalisz tamte mecze to kryły go po 2 3 osoby w pomalowanym a gośc zawsze oddawał taki rzut jak potrzeba żeby ich ojebac 

wszyscy znają tą serie, ale to nie sam DM ją wygrał, poza tym Thunder mieli Melo co z miejsca daje +10 do obsranka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile RS bez widowni oglądało się jeszcze jakoś, to ten mecz fatalnie. Jednak w Playoffs trybuny robią swoje i tu nawet nie chodzi o HCA, tylko o atmosferę, a tak to ciężko taki mecz odróżnić od gierki treningowej. Szkoda miałem nadzieję, że liga wymyśli coś na PO. Może mnie jeszcze zaskoczą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

Gość sam rozmontował okc gdzie okc rzucało cała serie na niego co mogło jak sobie odpalisz tamte mecze to kryły go po 2 3 osoby w pomalowanym a gośc zawsze oddawał taki rzut jak potrzeba żeby ich ojebac 

U nas jest narracja, że tą serię grał tylko przeciwko Melo. George, Adams, czy Westbrook tam nie grali bo chłopakom do teorii hejtu nie pasuje. 

6 godzin temu, julekstep napisał:

Po tej serii bedzie grupka :)

Elita zawsze jest w mniejszości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell mimo genialnego meczu przegrał go tym błędem 8 sekund, po którym trójkę rzucił Murray. To moim zdaniem był kluczowy moment tego widowiska. Denver dużo słabiej (poza Murrayem) niż się spodziewałem, nawet Jokic mimo dobrych statystyk jak dla mnie poniżej oczekiwań. Dalej jednak trzymam się tego, że będzie 4:1 nawet jak wróci Conley. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elwariato napisał:

grupkę dupkę to mogą sobie mieć fani Nugs :P 

nom - pełna zgoda

ja jestem w ekskluzywnym jednoosobowym* gronie psychofanów Joka :P

* - chociaż nie wiem w sumie czy @Lucas to bardziej psycho Joka, czy fan Nuggets :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BMF napisał:

Mitchell miał wejście do ligi jakby miał być superstarem, ale okazał się (na razie) limited allstarem, więc niektórzy ludzie byli/są rozczarowani. Rok temu miał dosyć dramatyczną serię z Rockets, której nie powstydziłby się sam Ben Simmons, ale tutaj będzie miał raczej fajnie, bo na razie obrona Nuggets może nie istnieć (przynajmniej do momentu powrotów Harrisów).

w zasadzie wypada się tylko podpisać, don spida to jest borderline all star, który czesto jest tragicznie nie efektywny, a robi się z niego ss na miarę Wadea czy kogo tam, taka 3 max 2 opcja w legit drużynie, broń boże przed takim liderem to jest wieczność jako przeciętniak dla ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Teraz to już chyba Nuggets, zwykle w lidze kibicowałem raczej zawodnikom, ale z Denver chyba 1 raz czuje jakieś przywiązanie do klubu trochę jak w piłce. 

jeszcze musisz się nauczyć chodzenia po ścianach  i darcia mordy jak ja wczoraj po entej już ofenasywnej zbiórce Jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze musisz się nauczyć chodzenia po ścianach  i darcia mordy jak ja wczoraj po entej już ofenasywnej zbiórce Jazz :)

Tak to chyba tylko na stadionie Lecha reaguje, bo przy United i Sportingu przed TV zwykle az tak nie przezywam, chyba ze sie dzieja rzeczy mocno bolesne jak mistrzostwo City po bramce Aguero z QPR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.