Skocz do zawartości

[1st Round] Denver vs Jazz


Lucas

Jokiciowcy vs Gobert  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

Podziwiam Was Lucas i LBS że chce Wam się dyskutować z userem który już wie że Jok NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE w top-5 MVP Race (c*** z tym że to że był w top 5 MVP race to po prostu fakt xD).

w sumie obiektywnie był tam dwa lata pod rząd nawet... uwierz, że mi się nie za bardzo chciało, ale no takie brednie trzeba prostować

1 minutę temu, Przemek_Orliński napisał:

Brakuje tylko wspomnienia, że jednoręki Kanter wywalił go z play-off's rok temu :) 

Niezła beka :) 

Tęskniłem moi drodzy Jokiowcy 

tumblr_mzz7tdpmeU1r0j0yso1_400.gifv

my nie za bardzo, przyszedłeś z Kubbasem zbić pionę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kubbas napisał:

na poscie w playoffs przeciw dobremu obroncy nie ma nic do zaoferowania

Przestraszyłem się, że złą serię oglądam, więc szybko rzuciłem okiem na FGA Jokica i wyszło mi, że w sytuacjach typu post up albo face up ma przeciw Gobertowi ok. 17-19 made, 27-30 attempted, tzn okolice +60%.

Potem sobie przypomniałem, że na razie była tylko jedna seria z jego udziałem, więc to będzie do sprawdzenia na nba.com i tam ma 73.7% FG i 1.38 PPP na post upie (prawie wszystko na Gobercie) i jest, uwaga, w top 100% percentile w lidze (tzn. numer 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Przestraszyłem się, że złą serię oglądam, więc szybko rzuciłem okiem na FGA Jokica i wyszło mi, że w sytuacjach typu post up albo face up ma przeciw Gobertowi ok. 17-19 made, 27-30 attempted, tzn okolice +60%.

Potem sobie przypomniałem, że na razie była tylko jedna seria z jego udziałem, więc to będzie do sprawdzenia na nba.com i tam ma 73.7% FG i 1.38 PPP na post upie (prawie wszystko na Gobercie) i jest, uwaga, w top 100% percentile w lidze (tzn. numer 1).

Staty ok, ale Jok faktycznie mniej tego post gra w porównaniu do "grubego Jokicia" co jest nawet jakos uzasadnione :P No ale fajnie, ze nie tylko Jokiciowcy go bronią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

Masz do tego prawo, napisałem Ci przez to w ten, a nie inny sposób tak dziwnie wygląda Twój komentarz.

Ja tam nie wiem jakie inni mają oczekiwania co do Jokicia, mi się marzy jeden mistrzowski run w stylu Dirka i jego Dallas, gdy w jednym sezonie wszystko kliknie i bycie tym top3 centrem ligi przez lata, a tym już jest.

No i o Dirku też przez lata pisano, że jest pussy, a w końcu tego swojego misia zdobył, więc liczę na to samo ;) 

Dirk slabo bronil ale potrafil sie ustawic, przesuwal sie dobrze na nogach, nigdy nie byl taka dziura jak Jokic

i Dirk wymagal bycia podwajanym, Jokica kazdy kryje 1on1

daleko Jokicowi zeby powachac nawet level Dirka

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rok temu wyglądał bardzo dobrze, ale skąd mogłeś wiedzieć

ogladalem i juz wyzej ci napisalem czemu

17 minut temu, julekstep napisał:

Podziwiam Was Lucas i LBS że chce Wam się dyskutować z userem który już wie że Jok NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE w top-5 MVP Race (c*** z tym że to że był w top 5 MVP race to po prostu fakt xD).

w moim nie byl

Drummond dostal glosy w glosowaniu na DPOTY nazywasz go kandydatem do najlepszego obroncy w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Chytruz napisał:

Przestraszyłem się, że złą serię oglądam, więc szybko rzuciłem okiem na FGA Jokica i wyszło mi, że w sytuacjach typu post up albo face up ma przeciw Gobertowi ok. 17-19 made, 27-30 attempted, tzn okolice +60%.

Potem sobie przypomniałem, że na razie była tylko jedna seria z jego udziałem, więc to będzie do sprawdzenia na nba.com i tam ma 73.7% FG i 1.38 PPP na post upie (prawie wszystko na Gobercie) i jest, uwaga, w top 100% percentile w lidze (tzn. numer 1).

aha, czyli wedlug ciebie jak Jokic gra w tej serii?

bo ogladam cala i Jokic  jak widzi Goberta nie chce grac w ataku

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ostatnie zdanie zamyka dyskusje imo

jak nie rozumiesz co sie do ciebie pisze to na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

i Dirk wymagal bycia podwajanym, Jokica kazdy kryje 1on1

 

Czekaj co? Naprawdę nie wiem czy oglądamy tego samego gracza, czy Ty faktycznie go mylisz z Plumlee.

Przecież część systemu Denver w ataku to wręcz podwojenia na Joku, który przez to daje passy na trójki / cuty.

3 minuty temu, Kubbas napisał:

Drummond dostal glosy w glosowaniu na DPOTY nazywasz go kandydatem do najlepszego obroncy w lidze?

Czym innym jest głos od pojedynczego dziennikarza, a czym innym TOP5 overall na koniec podliczone od wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubbas napisał:

aha, czyli wedlug ciebie jak Jokic gra w tej serii?

bo ogladam cala i Jokic  jak widzi Goberta nie chce grac w ataku

jak nie rozumiesz co sie do ciebie pisze to na pewno

 

16 minut temu, Chytruz napisał:

Przestraszyłem się, że złą serię oglądam, więc szybko rzuciłem okiem na FGA Jokica i wyszło mi, że w sytuacjach typu post up albo face up ma przeciw Gobertowi ok. 17-19 made, 27-30 attempted, tzn okolice +60%.

Potem sobie przypomniałem, że na razie była tylko jedna seria z jego udziałem, więc to będzie do sprawdzenia na nba.com i tam ma 73.7% FG i 1.38 PPP na post upie (prawie wszystko na Gobercie) i jest, uwaga, w top 100% percentile w lidze (tzn. numer 1).

test oka tutaj mnie zawodzi, bo trzeba przyznać, że przy grze bardziej kontaktowej Serb ma lekko osrane galoty, to zamydla obraz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok nie ma może formy ale poprzez skillset on świetnie ukrywa słabości. Ma cicha ale dobra serie. Ma tez jedna cechę która cenie. Nue uzależnia od siebie kosmicznie zespołu i przy jego słabszej grze można mecz wyrwać. Cześć liderów potrafi pozytywnie zniknąć a cześć albo tego nie potrafi gdy dzień słabszy albo to z automatu porażka. Jok to ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

test oka tutaj mnie zawodzi, bo trzeba przyznać, że przy grze bardziej kontaktowej Serb ma lekko osrane galoty, to zamydla obraz

Na pewno moglby czesciej decydowac sie na takie akcje kosztem paru jumperow, ale nie da sie ukryc, ze jak juz sie na nie decydowal, to Gobert mial malo do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jok ofensywnie gra spoko serię (ot trochę poniżej swojej średniej, ale patrząc na okoliczności to nie ma co narzekać). Po prostu przy tym co wyczyniają Mitchell i Murray to wygląda mocno meh. 

A w serii gdzie oba teamy kiepściutko bronią czepiać się akurat o to Joka to wyraźnie trzeba mieć z góry zaplanowaną tezę (coś w stylu: "haha lamusy i czym wy się jaracie?!?").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chytruz napisał:

Na pewno moglby czesciej decydowac sie na takie akcje kosztem paru jumperow, ale nie da sie ukryc, ze jak juz sie na nie decydowal, to Gobert mial malo do powiedzenia.

on nie zrobił chyba żadnego efektownego zagrania tyłem do kosza, a przecież tak najlepiej lubił ośmieszać Czarnych Braci, jest taki koślawy i niepewny

a i tak statystycznie ma jeszcze lepsze PO niż rok temu, nie licząc zbiórek

dobrze napisane @ignazz nie spodziewałem się, że to Murraya aż na tyle (tak szybko) będzie stać, Jok jest świetny w "małej grze", potrafi się usunąć w cień... choć jak ktoś rzuca 47ppg w 3 meczach, to wiele nie trzeba

ciekawe, który pęknie w g7 czy znów rzucą 40+

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Czekaj co? Naprawdę nie wiem czy oglądamy tego samego gracza, czy Ty faktycznie go mylisz z Plumlee.

Przecież część systemu Denver w ataku to wręcz podwojenia na Joku, który przez to daje passy na trójki / cuty.

Czym innym jest głos od pojedynczego dziennikarza, a czym innym TOP5 overall na koniec podliczone od wszystkich.

Przeciez Gobert kryje go caly czas 1on1 o czym ty mowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

Przeciez Gobert kryje go caly czas 1on1 o czym ty mowisz?

No ja cały czas mówię o Jokiciu trochę szerzej niż tylko przez pryzmat jednej serii, a w tej Gobert broni go dość daleko od kosza co jest dość istotne dla ataku Denver i tym odchodzeniem (co przeradza się w to, że eye test wbrew statom pokazuje, że słabo/mało gra w post) robi space reszcie.

No ale każdy widzi to co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

No ja cały czas mówię o Jokiciu trochę szerzej niż tylko przez pryzmat jednej serii, a w tej Gobert broni go dość daleko od kosza co jest dość istotne dla ataku Denver i tym odchodzeniem (co przeradza się w to, że eye test wbrew statom pokazuje, że słabo/mało gra w post) robi space reszcie.

No ale każdy widzi to co chce.

najlepsze druzyny w lidze kryja go 1on1 i takie bedzie spotykal w po

Pelicans Portland Lakers Clippers Utah Oklahoma

moze tylko houston musi go podwajac z wiadomych powodow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kubbas napisał:

Portland

No i tu wychodzi, że rok temu nie oglądałeś, gdy był czasem nawet potrajany, a podwojenia to był w tej serii standard

Jazz mają gościa na DPOTY level, którego Jokic i tak odsunął od kosza i trumny, ale nie każdy ma takiego centra jak on w D. Tak chyba tylko próbować bronić może go jeszcze Embiid

Ogólnie to zabawne, ze rok temu przez zajebistego Jokicia i nierównego (grającego z bólem i bardzo słabo w g7 z Blazers) Murraya ciągle szła narracja, że ten duet nie ma sensu, bo Jamal jest za słaby.

Teraz Jokic gra słabiej, ale nie jakoś fatalnie, a Murray wszedł w buty zajebistosci to nagle Jokic jest problemem zamiast się cieszyć potencjałem tej dwójki, gdzie dopiero zaczynają na poważnie swoje przygody z Playoffs i już mają w nich kozackie momenty.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.