Skocz do zawartości
Reikai

Jazda jazda Bubble 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma obrony, większość rotacji boi się oddać rzut (vide Sap przytoczony wyżej), a zaraz jeszcze wróci Conley, a taki Barton wyjechał już z Bubble. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znając życie Jazz pewnie w którymś momencie dadzą się dogonić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Playoff harden wlaczony, 2/12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

Czemu jeszcze nikt nie zauważył, że trzeba wyrzucić tę panią z komentowania meczów (Doris Burke?)... nie mogę jej znieść, ona się spuszcza nad każdym lepszym graczem, a pierdoli takie rzeczy, że jak mnie obudzisz po pijaku o 3 w nocy to Ci to powiem... przykład - Oh my godness, look at this guy, he is strong, he is strong! - wiecie o kim to powiedziała? k****, tak, o Giannisie.

Dziena Doris, bez Ciebie moja nocka z NBA byłaby smutna. Ona mi przypomina tę najgorszą wersję komentatorów na TVP. Korci mnie - MUTE, zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko napisałeś o niej o 1:30 zamiast o jakimś graczu nba podczas oglądania meczu PO. Czyli robi robotę i wchodzi do głowy. I o to chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.

No nie wiem czy robi robotę skoro chce włączyć mute, bo nie mogę jej słuchać, heh.

Ps. Vucević jak na razie gra serie życia z Bucks. 34p/12r na 60/44/100. Miazga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, eF. napisał:

Czemu jeszcze nikt nie zauważył, że trzeba wyrzucić tę panią z komentowania meczów (Doris Burke?)... nie mogę jej znieść, ona się spuszcza nad każdym lepszym graczem, a pierdoli takie rzeczy, że jak mnie obudzisz po pijaku o 3 w nocy to Ci to powiem... przykład - Oh my godness, look at this guy, he is strong, he is strong! - wiecie o kim to powiedziała? k****, tak, o Giannisie.

Dziena Doris, bez Ciebie moja nocka z NBA byłaby smutna. Ona mi przypomina tę najgorszą wersję komentatorów na TVP. Korci mnie - MUTE, zawsze.

Ona i tak jest lepsza niż Reggie Miller.

A kojarzy ktoś który to komentator ostatnio zachwalał Tatuma za czytanie bajek do snu swojemu dziecku? też niezły cringe to musiał być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
4 godziny temu, the_secret napisał:

A kojarzy ktoś który to komentator ostatnio zachwalał Tatuma za czytanie bajek do snu swojemu dziecku? też niezły cringe to musiał być

No właśnie Doris Burke. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, eF. napisał:

Ps. Vucević jak na razie gra serie życia z Bucks. 34p/12r na 60/44/100. Miazga.

Statystyki to jedno, ale warto docenić też rzeczy, których nie widać w box scorze. Prawie każda akcja w ataku idzie po jego zasłonie + jeszcze chłop sporo daje w obronie. Jak pociągnie do końca w takim stylu to Orlando może mieć ciężki orzech do zgryzienia w offseason. Z jednej strony mogą sporo zyskać pod kątem jego wartości transferowej, ale z drugiej strony, na ten moment ciężko sobie wyobrazić atak tej drużyny bez niego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eF.
44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Statystyki to jedno, ale warto docenić też rzeczy, których nie widać w box scorze. Prawie każda akcja w ataku idzie po jego zasłonie + jeszcze chłop sporo daje w obronie. 

Zgadzam się. Jak na razie Vucević wygląda w tej serii jak Superstar.

Dla mnie to jest spore zaskoczenie, bo jednak Bucks mają na niego obrońców, a chłop i tak robi co chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, eF. napisał:

No właśnie Doris Burke. 🤣

to nieźle, ale na usprawiedliwienie dodam, że nie oglądałem meczyku, przeczytałem tylko to chyba tu na forum nawet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Conely wraca do s5 ... Nie ukrywam ,ze obawiam się tego powrotu

Jezu Maryjo - Kane Fitzgerald sędziuje ten mecz i już jakieś dziwaczne aptekarskie gwizdki w obie strony.  Ten kolo jest dziwaczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jokić kręci kółka przy pick and rollach w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Reikai napisał:

Jokić kręci kółka przy pick and rollach w obronie.

Przyzwyczaja sie do nowej wagi, grawitacja dziala inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co te denver.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale gwałt znowu. Co prawda #teamjazz a w zasadzie #teamconley ale ciężko się to ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Conley po prostu nie może spudłować. Fakt ,że w bance on za 3 w catch and shoot miał bodajże 48% ale teraz gra jak w transie

Współczuje fanom Denver... Na miejscu Malone bym już chyba zdjął wszystkich starterów bo im dłużej ich trzyma tym bardziej ich zagotowuje psychicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strzelanina w Koszalinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw. wiele malych smart plays Mitchella dzisiaj, fajnie sie go oglada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi