Skocz do zawartości

Jazda jazda Bubble 2020


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Hoolifan napisał:

Nie wiem co próbuje robić w obronie Kuzma, ale póki co na tyle mocno dezorientuje tym Butlera, że to coś jako tako działa ^^

Ale zauwaz ze dokladnie heat tak ukladaja akcje by skonczylo sie na butler kuzma, mimo wszystko to dobra opcja dla Heat.

Na szczęście vogel chyna tez to zauwazyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hoolifan napisał:

Nie wiem co próbuje robić w obronie Kuzma, ale póki co na tyle mocno dezorientuje tym Butlera, że to coś jako tako działa ^^

 

Dobrze go broni. Jimmy trafił, ale to też był dobrze contestowany rzut. Bardzo dobre minuty dziś Kuzmy z ławki.

Za to po drugiej strony Herro jest TRAGICZNY. Naprawdę tragedia po obu stronach. Wiem, że to dopiero raptem połówka, ale nie widziałem w tych PO słabszego indywidualnie występu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Ale zauwaz ze dokladnie heat tak ukladaja akcje by skonczylo sie na butler kuzma, mimo wszystko to dobra opcja dla Heat.

Na szczęście vogel chyna tez to zauwazyl

Mnie najbardziej cieszy, że Vogel zauważył, że trapowanie Butlera ma sens, o czym pisałem po Game 5 :P Tak czy siak byłem trochę w szoku, że zrezygnował z gry Dwightem, a okazuje się, że to właśnie dzięki obniżeniu piątki taki Caruso mógł biegać i tam przeszkadzać łapami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hoolifan napisał:

Mnie najbardziej cieszy, że Vogel zauważył, że trapowanie Butlera ma sens, o czym pisałem po Game 5 :P Tak czy siak byłem trochę w szoku, że zrezygnował z gry Dwightem, a okazuje się, że to właśnie dzięki obniżeniu piątki taki Caruso mógł biegać i tam przeszkadzać łapami. 

Racja, pamietam jak to pisales, nawet chcialem napisac ze raps tak probowali w RS (ale oni jako jedni jedyni - imo sluszni stosuja regularny trapping superstarow w rs).

Rajon co odpierdala :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Alonzo współczuję, bo chyba nikt nie chciałby widzieć swojej drużyny rozsmarowywanej po parkiecie w taki sposób. Brutalne spotkanie gołego tyłka z batem w tej drugiej kwarcie, a już po pierwszej wydawało się, że Lakers to kontrolują i jak dołożą trójki, to powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.